Keystone logo
University of California, Irvine - School of Law

University of California, Irvine - School of Law

University of California, Irvine - School of Law

Wstęp

UC Irvine School of Law otworzyła swoje podwoje dla studentów w sierpniu 2009 roku, pierwszej nowej publicznej szkole prawa w Kalifornii od ponad 40 lat. Ustawa UCI stara się stworzyć idealną szkołę prawniczą na miarę XXI wieku, wykonując najlepszą pracę prawników kształcących w zakresie praktyki prawniczej na najwyższym poziomie zawodu. Zwerbowany z prestiżowych szkół, wydział znalazł się na szóstym miejscu w kraju pod względem naukowym w ostatnim badaniu. Organ szkolny ma kwalifikacje rekrutacyjne porównywalne z kwalifikacjami studenckimi z 20 najlepszych szkół prawniczych. Innowacyjny program nauczania w szkole kładzie nacisk na praktyczną naukę, badania interdyscyplinarne i usługi publiczne.

Co jest specjalnego w prawie UCI


ZNAKOMITY WYDZIAŁ/>

Wyciągnięty z najlepszych szkół prawniczych, wydział znalazł się na 7 miejscu w kraju pod względem naukowym w ostatnich badaniach, za Yale, Harvard, Chicago, Stanford, NYU i Columbia. Doskonałe nauczanie jest również priorytetem, a wielu wykładowców zdobyło nagrody za nauczanie w swoich poprzednich instytucjach.

INNOWACYJNOŚĆ CIĘCIE

Założona w 2009 r. UC Irvine School of Law dąży do stworzenia idealnej szkoły prawniczej na miarę XXI wieku, kładąc nacisk na praktyczną naukę, interdyscyplinarne studia i służbę publiczną.

PRAWDZIWE DOŚWIADCZENIE

Wszyscy studenci faktycznie praktykują prawo (pod ścisłym nadzorem) w czasie obowiązywania prawa UCI, zaczynając od pierwszego roku kursu umiejętności prawniczych - gdzie odbywają rozmowy kwalifikacyjne w ramach pomocy prawnej lub w biurach publicznych obrońców - i kończą się znaczną reprezentacją klientów w wewnętrznym dziale prawnym klinika przed ukończeniem szkoły.

WYBITNYCH STUDENTÓW

Osiemdziesiąt osiem procent absolwentów prawa UCI, którzy przystąpili do egzaminu adwokackiego w lipcu 2012 r., Lutym 2013 r. Lub lipcu 2013 r., Teraz przekroczyli poprzeczkę w co najmniej jednej jurysdykcji. (Do tego momentu mieliśmy 134 absolwentów zdających egzamin adwokacki, a 118, lub 88%, zdało egzamin.) W jurysdykcjach, w których nasi absolwenci zdali egzamin, należą Alaska, Kalifornia, Hawaje, Massachusetts, Maryland, New Jersey, Nowy Jork, Pensylwania i Teksas.

MAŁE KLASY

Stosunek studentów do nauczycieli wynosi 10 do 1, co oznacza, że ​​zajęcia są mniejsze, a profesorowie mają więcej czasu dla poszczególnych uczniów.

POSŁAŃCY MENTORZY

Każdy nowy student otrzymuje mentora prawnika z lokalnej społeczności prawniczej, aby zapewnić doradztwo w sprawach akademickich i zawodowych.

AKTYWNY PRO BONO

Ponad 90% studentów uczestniczyło w programie Pro Bono, uczestnicząc w dziesiątkach projektów, w których świadczyli usługi prawne pod nadzorem adwokackim. Studenci są zachęcani do logowania 120 godzin pro bono w ciągu trzech lat.

ZADOWOLENI STUDENCI

Badanie ankietowe studentów z 2016 roku pokazuje, że prawo UCI znacznie przewyższa średnią krajową, jeśli chodzi o zadowolenie uczniów. Około 95% naszych studentów w stosunku do wszystkich trzech klas ocenia swoje ogólne doświadczenie z zakresu prawa UCI jako doskonałe lub dobre, a około 95% twierdzi, że prawdopodobnie ponownie wejdzie do prawa UCI, jeśli mogliby zacząć od nowa.

UDANE MIEJSCA

Nasi studenci przez lata spędzali letnie wakacje i rozpoczęli karierę w różnych instytucjach prawnych, w tym dużych, średnich i małych firmach prawniczych, agencjach rządowych, organizacjach pożytku publicznego, ogólnych biurach doradczych i innych alternatywnych ścieżkach kariery.

PRESTIŻOWE KLIENCJE

Sędziowie w różnych okręgach federalnych i sądach apelacyjnych oraz sądach apelacyjnych i sądach najwyższych zatrudnili studentów prawa UCI do pełnienia funkcji podyplomowych urzędników prawnych. Te staże obejmują zarówno kraj, jak i federalny system sądowniczy.

NIEZGODNA LOKALIZACJA

The Law School znajduje się w pięknej, przybrzeżnej południowej Kalifornii, 40 mil na południe od Los Angeles i 90 mil na północ od San Diego.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Irvine

    East Peltason Drive,401, 92697, Irvine

pytania