Keystone logo
University of Bristol Law School LLB Prawo i język niemiecki
University of Bristol Law School

LLB Prawo i język niemiecki

4 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 23 900 / per year *

W kampusie

* Studenci zagraniczni I £9,250 rocznie, studenci krajowi

Wstęp

Nasze najwyżej oceniane studia prawnicze dadzą ci solidne podstawy wiedzy prawniczej i możliwość poznania szerokiego zakresu zagadnień prawnych. Będziesz nauczany przez wiodących na świecie naukowców, którzy aktywnie wpływają na politykę i praktykę w tętniącym życiem i różnorodnym mieście Bristol.

Zrozumienie więcej niż jednej tradycji prawnej, języka i kultury może otworzyć świat możliwości. Na tym czteroletnim, wspólnym kursie z wyróżnieniem rozwiniesz swoją wiedzę językową i kulturową na temat Niemiec i świata niemieckojęzycznego do poziomu dyplomu wraz z podstawowymi jednostkami z zakresu prawa cywilnego i powszechnego - najbardziej znanych tradycji prawnych na świecie. Będziesz mieć możliwość spędzenia trzeciego roku na niemieckojęzycznym uniwersytecie. Aby dowiedzieć się więcej o studiach za granicą, odwiedź Centrum Studiów za Granicą.

Wybór studiów LLB z zakresu prawa i języka niemieckiego w Bristolu pozwoli ci przejść do kursu praktyki adwokackiej lub częściowo przygotować się do egzaminu Solicitors Qualifying Examination (SQE), pomagając ci rozwinąć podstawowe umiejętności prawnicze i zrozumieć siedem podstaw wiedzy prawniczej.

Zdobądź przewagę w swojej karierze prawniczej, zdobywając kwalifikacyjne doświadczenie zawodowe (QWE) w jednej z naszych klinik prawniczych, wraz z bezpłatnym dostępem do zasobów rozwoju kariery od naszego partnera, Uniwersytetu BPP, zaprojektowanych, aby pomóc aspirującym radcom prawnym i adwokatom.

Szersze doświadczenie kulturowe, zaawansowane umiejętności językowe i zdolność do wyrażania zarówno charakterystycznych, jak i wspólnych cech różnych systemów prawnych sprawią, że ukończysz studia z cennym zestawem umiejętności, idealnie dostosowanym do zglobalizowanego miejsca pracy.

Akredytacja

Ścieżki kwalifikacji dla prawników i adwokatów uległy zmianie. Więcej informacji można znaleźć na stronie Solicitors Regulation Authority lub Bar Standards Board.

Czas Trwania Programu

  • 4 lata w pełnym wymiarze godzin

Rekrutacja

Program

O szkole

pytania