Keystone logo
University of Bristol Law School LLB Prawo i język francuski
University of Bristol Law School

LLB Prawo i język francuski

4 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 23 900 / per year *

W kampusie

* Studenci zagraniczni I £9,250 rocznie, studenci krajowi

Wstęp

Nasze najwyżej oceniane studia prawnicze dadzą ci solidne podstawy wiedzy prawniczej i możliwość poznania szerokiego zakresu zagadnień prawnych. Będziesz nauczany przez wiodących na świecie naukowców, którzy aktywnie wpływają na politykę i praktykę w tętniącym życiem i różnorodnym mieście Bristol.

Zrozumienie więcej niż jednej tradycji prawnej, języka i kultury może otworzyć świat możliwości. Na tym czteroletnim, wspólnym kursie z wyróżnieniem rozwiniesz swoją znajomość języka i kultury Francji i świata frankofońskiego do poziomu dyplomu wraz z podstawowymi jednostkami z zakresu prawa cywilnego i zwyczajowego - najbardziej znanych tradycji prawnych na świecie. Będziesz mieć możliwość spędzenia trzeciego roku na francuskojęzycznym uniwersytecie partnerskim. Aby dowiedzieć się więcej o studiach za granicą, odwiedź Centrum Studiów za Granicą.

Wybór studiów LLB z prawa i języka francuskiego w Bristolu umożliwi ci przejście na kurs praktyki adwokackiej lub częściowe przygotowanie się do egzaminu Solicitors Qualifying Examination (SQE), pomagając ci rozwinąć podstawowe umiejętności prawnicze i zrozumienie siedmiu podstaw wiedzy prawniczej.

Zdobądź przewagę w swojej karierze prawniczej, zdobywając kwalifikacyjne doświadczenie zawodowe (QWE) w jednej z naszych klinik prawniczych, wraz z bezpłatnym dostępem do zasobów rozwoju kariery od naszego partnera, Uniwersytetu BPP, zaprojektowanych, aby pomóc aspirującym radcom prawnym i adwokatom.

Szersze doświadczenie kulturowe, zaawansowane umiejętności językowe i zdolność do wyrażania zarówno charakterystycznych, jak i wspólnych cech różnych systemów prawnych sprawią, że ukończysz studia z cennym zestawem umiejętności, idealnie dostosowanym do zglobalizowanego miejsca pracy.

Akredytacja

Ścieżki kwalifikacji dla prawników i adwokatów uległy zmianie. Więcej informacji można znaleźć na stronie Solicitors Regulation Authority lub Bar Standards Board.

Czas trwania programu

  • 4 lata w pełnym wymiarze godzin.

Rekrutacja

O szkole

pytania