Keystone logo
University of Bristol Law School

University of Bristol Law School

University of Bristol Law School

Wstęp

Jesteśmy jedną z 10 najlepszych brytyjskich szkół prawniczych* na wiodącym na świecie uniwersytecie**. Nasze bogate portfolio stopni podyplomowych jest kształtowane i prowadzone przez światowej sławy naukowców, którzy łączą doskonałość w nauczaniu i badaniach, dzięki czemu kończysz studia z umiejętnościami i wiedzą niezbędną do kontynuowania prestiżowej kariery prawniczej i poza nią. (*Kompletny przewodnik uniwersytecki 2024 / ** 60 najlepszych światowych rankingów uniwersytetów QS 2023)

Nasze studia podyplomowe

Ucz się od czołowych światowych naukowców, aby samemu stać się ekspertem

Nasz wymagający intelektualnie, oparty na badaniach program nauczania jest prowadzony przez naukowców, którzy są liderami w swoich dziedzinach. Jako uniwersytet należący do Russell Group i znajdujący się w pierwszej trójce brytyjskich uniwersytetów pod względem doskonałości w badaniach prawnych (analiza REF 2021), nasi pracownicy akademiccy przodują w różnych obszarach badań prawnych. To właśnie połączenie doskonałości w nauczaniu i badaniach sprawia, że nasi absolwenci mogą kształtować i informować o polityce i ustawodawstwie na całym świecie i w wielu sektorach.

Wybieraj spośród szerokiej gamy LLM

Wiedza i doświadczenie naszych naukowców stanowią podstawę naszej charakterystycznej i ekscytującej oferty LLM z programami obejmującymi prawo i innowacje LLM, prawo międzynarodowe LLM, bankowość i finanse LLM, zdrowie, prawo i społeczeństwo LLM, LLM w zakresie praw człowieka, LLM w środowisku, Zrównoważony rozwój i biznes oraz wiele innych do wyboru.

Dostosuj swój własny stopień

Pionierskie badania naszych naukowców wpłynęły również na różnorodną gamę opcjonalnych modułów, które umożliwiają dostosowanie własnego stopnia naukowego.

Ekscytujące możliwości dla absolwentów kierunków prawniczych

Nasz tytuł magistra prawa to przyspieszone studia podyplomowe o statusie wyższego szczebla. Ten kurs konwersji prawa umożliwi Ci ukończenie studiów w ciągu dwóch lat w porównaniu z trzema latami w przypadku LLB – oraz z głębszym zrozumieniem prawa i uzasadnienia prawnego, niż jest to możliwe w przypadku rocznego kursu. Na tym kursie będziesz miał również szansę na studia specjalistyczne z opcjonalnymi jednostkami, które odzwierciedlają wiedzę naszych pracowników akademickich - wyróżniając je pod względem pomocy w osiągnięciu najwyższych aspiracji, jakie masz w swojej przyszłej karierze.

Nasz program kariery

Zdobądź umiejętności i wiedzę, aby uzyskać dostęp do różnorodnych karier

Wybór Uniwersytetu w Bristolu oznacza uzyskanie dostępu do bogatego kalendarza zajęć ukierunkowanych na karierę oraz ścisłą współpracę pomiędzy Uczelnią, naszymi absolwentami, międzynarodowymi kancelariami prawnymi, organizacjami pozarządowymi i oddanym doradcą zawodowym posiadającym wiedzę specjalistyczną w zakresie tego, co jest potrzebne do dostępu do różnorodnych Pathways prawne. Studiowanie na University of Bristol Law School oznacza ukończenie studiów z umiejętnościami, wiedzą i kontaktami, które pozwolą Ci spełnić Twoje aspiracje zawodowe i osiągnąć doskonałe wyniki w prawie lub poza nim.

Zdobądź praktyczne kliniczne doświadczenie prawnicze i możliwości pracy w dziedzinie praw człowieka, technologii prawnych i kryminologii

Poprzez naszą prowadzoną przez studentów usługę prawną pro bono, Klinikę Praw Człowieka oraz inicjatywy z zakresu prawa karnego i wymiaru sprawiedliwości, takie jak Klinika Prawa Wolności i Empowering the Innocent (inicjatywa założona przez założyciela znanej na całym świecie Innocence Project), możesz zdobyć uznane, praktyczne doświadczenie w zakresie prawa, które docenią pracodawcy w wielu różnych sektorach. Dalsze możliwości obejmują programy mentorskie, staże w zakresie praw człowieka i technologii prawnych oraz wiele więcej.

Nasze obiekty

Mieszkaj i ucz się w świetnych obiektach, ekscytującym mieście w Wielkiej Brytanii i jednym z największych ośrodków prawnych poza Londynem

Obiekty Law School zapewniają najlepsze połączenie tradycji i innowacji. Większość zajęć dydaktycznych odbywa się w kultowym budynku Wills Memorial Building w sercu Bristolu, z jego gotycką wieżą, Wielką Salą i biblioteką oraz oknami sal wykładowych otoczonymi rzygaczami. Po drugiej stronie ulicy, przy Berkeley Square, znajduje się kolejny zabytkowy budynek, w którym mieszczą się nowoczesne sale badawcze, sale seminaryjne i dydaktyczne oraz najnowocześniejsza sala Moot Court, w której można również przetestować swoje umiejętności debatowania i negocjowania. Sam Bristol to tętniące życiem, zróżnicowane kulturowo miasto, wystarczająco małe, aby czuć ciepło i przyjazność, ale wystarczająco duże, aby zapewnić wyjątkowe możliwości zajęć pozalekcyjnych, w tym wiele klubów, zajęć sportowych oraz grup społecznych i wolontariatu.

Dlaczego Bristol?

Dyrektor szkoły wprowadzenie do szkoły prawniczej

Lokalizacje

  • Bristol

    Wills Memorial Building, Queens Road, Clifton, Avon, BS8 1RJ, Bristol

pytania