Keystone logo
University of Bristol Law School

University of Bristol Law School

University of Bristol Law School

Wstęp

Jesteśmy top 10 UK Law School w wiodącym na świecie Uniwersytecie. Nasz bogaty portfel stopni podyplomowych jest kształtowany i dostarczany przez globalnie uznanych pracowników akademickich, którzy łączą nauczanie i doskonałość badań, więc kończysz z umiejętnościami i wiedzą potrzebną do prowadzenia kariery najwyższego lotu w prawie i poza nim. (*Complete University Guide 2023 / ** #61 QS World University Rankings 2023)

Nasze studia podyplomowe

Ucz się od wiodących na świecie naukowców, abyś sam mógł stać się ekspertem

Nasze intelektualnie wymagające, badania inspirowane program nauczania jest dostarczany przez pracowników akademickich, którzy są liderami w swoich dziedzinach. Jako uniwersytet Russell Group, a także uniwersytet w pierwszej trójce w Wielkiej Brytanii pod względem doskonałości badań prawnych (analiza REF 2021), nasi pracownicy naukowi są liderami w zróżnicowanych obszarach badań prawnych. Jest to połączenie nauczania i doskonałości badawczej, która widzi, że nasi absolwenci stoją na kształtowanie i informowanie polityki i prawodawstwa na całym świecie i w wielu sektorach.

Wybierz z różnorodnej oferty LLM

Wiedza i doświadczenie naszych pracowników naukowych informują o naszej charakterystycznej i ekscytującej ofercie LLM z programami, w tym LLM Law and Innovation, LLM International Law, LLM Banking and Finance, LLM Health, Law and Society, LLM in Human Rights Law, LLM in Environment, Sustainability and Business i wiele innych do wyboru.

Dostosuj swój własny dyplom

Pionierskie badania naszych pracowników naukowych wpłynęły również na zróżnicowany zakres modułów opcjonalnych, które umożliwiają dostosowanie własnego stopnia. LLM Law and Globalisation, na przykład, oferuje moduły od prawa IT, prawa IP i prawa ochrony środowiska do prawa karnego i sprawiedliwości karnej - co czyni go popularnym wyborem zarówno dla studentów międzynarodowych, jak i krajowych.

Ekscytujące możliwości dla absolwentów studiów innych niż prawnicze

Nasz MA in Law to przyspieszony, fast-track, stopień podyplomowy o statusie seniora. Ten kurs konwersji prawa pozwoli Ci ukończyć w ciągu dwóch lat w porównaniu do trzech z LLB - i z głębszym zrozumieniem prawa i rozumowania prawnego niż jest to możliwe z jednorocznym Graduate Diploma in Law. Na tym kursie będziesz miał również szansę na specjalistyczne badania z opcjonalnymi jednostkami, które odzwierciedlają wiedzę naszych pracowników akademickich - ustawiając go poza tym, aby pomóc Ci osiągnąć najwyższe aspiracje, które masz dla swojej przyszłej kariery.

Nasz program kariery

Zdobycie umiejętności i wiedzy umożliwiających dostęp do różnorodnych zawodów

Wybór Uniwersytetu w Bristolu oznacza uzyskanie dostępu do bogatego kalendarza działań skoncentrowanych na karierze i silnej współpracy między Szkołą, naszymi absolwentami, międzynarodowymi firmami prawniczymi, organizacjami pozarządowymi i dedykowanym doradcą ds. Kariery z doświadczeniem w tym, co jest potrzebne, aby uzyskać dostęp do różnorodnych prawnych Pathways. Studiowanie na University of Bristol Law School oznacza ukończenie studiów z umiejętnościami, wiedzą i kontaktami, aby spełnić swoje aspiracje zawodowe i wyróżnić się w lub poza prawem.

Zdobądź praktyczne kliniczne doświadczenie prawne i możliwości pracy w zakresie praw człowieka, techniki prawnej i kryminologii

Dzięki naszej studenckiej służbie prawnej pro bono, Klinice Prawa Praw Człowieka i inicjatywom, które zajmują się prawem karnym i systemem sprawiedliwości, takim jak Klinika Prawa Wolności i Empowering the Innocent (inicjatywa założona przez założyciela znanego na całym świecie projektu Innocence Project), możesz zdobyć uznane, rzeczywiste doświadczenie w zakresie prawa, które pracodawcy w wielu sektorach będą cenić. Dalsze możliwości obejmują programy mentorskie, staże w zakresie praw człowieka i technologii prawnych oraz wiele innych.

Nasze obiekty

Mieszkaj i ucz się w świetnych obiektach, ekscytującym brytyjskim mieście i największym centrum prawnym poza Londynem

Obiekty Law School zapewniają najlepszą mieszankę tradycji i innowacji. Większość nauczania odbywa się w kultowym budynku Wills Memorial Building w sercu Bristolu, z gotycką wieżą, wielką salą i biblioteką w stylu Harry'ego Pottera oraz oknami wykładowymi obramowanymi gargulcami. Po drugiej stronie ulicy, na Berkeley Square, znajduje się kolejny historyczny budynek, niedawno odnowiony, w którym mieszczą się nowoczesne pomieszczenia badawcze, sale seminaryjne i sale wykładowców oraz najnowocześniejszy sąd moot, w którym można również sprawdzić swoje umiejętności debatowania i negocjacji. Sam Bristol jest tętniącym życiem, zróżnicowanym kulturowo miastem, wystarczająco małym, aby czuć się ciepło i przyjaźnie, ale wystarczająco dużym, aby zapewnić wyjątkowe możliwości pozaszkolne, w tym mnóstwo klubów, zajęć sportowych oraz grup społecznych i wolontariatu.

Wybierz Bristol i zrób z prawem więcej niż kiedykolwiek wyobrażałeś sobie, że jest to możliwe.

Dlaczego Bristol?

Wprowadzenie do Szkoły Prawa przez Dyrektora Szkoły

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Bristol

    Wills Memorial Building, Queens Road, Clifton, Avon, BS8 1RJ, Bristol

pytania