Keystone logo
University of Bradford

University of Bradford

University of Bradford

Wstęp

Uczynić wiedzę działającą

Na University of Bradford będziesz czerpać korzyści z nauczania i badań, które wykorzystują technologię dla dobra społeczeństwa.

Dowiesz się od ekspertów akademickich i branżowych, którzy kształtują przyszłość swoich sektorów w światowej klasy placówkach. Zainwestowaliśmy miliony funtów w zaawansowane technologicznie środowiska edukacyjne, takie jak nasze studio przechwytywania ruchu i nowe obiekty School of Management.

Podczas pobytu u nas możesz stać się najlepszą wersją samego siebie. Uniwersytet jest miejscem, w którym możesz poszerzyć swój umysł i poznać przyjaciół na całe życie; gdzie możesz się rozwijać, uczyć, doświadczać. Gdzie możesz należeć i gdzie wspieramy Cię na każdym etapie.

Kursy

Oferujemy ponad 100 programów licencjackich i ponad 200 kursów podyplomowych, badań i doskonalenia zawodowego. Są one dostarczane na naszych czterech wydziałach:

 • Nauki o życiu
 • Badania nad zdrowiem
 • Zarządzanie, prawo i nauki społeczne
 • Inżynieria i informatyka

Wiele naszych kursów jest opracowywanych przy udziale ekspertów i partnerów branżowych, a kilka z nich ma akredytację lub zatwierdzenie przez organy zawodowe, ustawowe lub regulacyjne, co oznacza, że rozwiniesz umiejętności wysoko cenione przez pracodawców.

Dowiesz się od ekspertów akademickich i branżowych, którzy kształtują przyszłość swoich sektorów. Będziesz uczyć się w światowej klasy placówkach - zainwestowaliśmy miliony funtów w zaawansowane technologicznie środowiska edukacyjne, takie jak nasze studio przechwytywania ruchu i Digital Health Enterprise Zone.

Widzimy osoby i ich potencjał, ciężko pracujemy, aby usunąć bariery dla ich sukcesu, i zapewniamy, że nasi uczniowie rozumieją, że są w stanie iść do przodu i wprowadzać pozytywne zmiany dla wszystkich naszych przyszłości poprzez swoje doświadczenia i edukację.

Badania

University of Bradford ma ponad 50-letnie doświadczenie badawcze i znajduje się w pierwszej 50 w Wielkiej Brytanii (REF 2014) pod względem jakości badań. Trzy czwarte naszych badań zostało zaklasyfikowanych jako wiodące na świecie lub doskonałe na arenie międzynarodowej.

Oferujemy różne możliwości badań podyplomowych na wszystkich czterech wydziałach.

Funkcje kampusu

W City Campus znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, niezależnie od tego, czy studiujesz, odpoczywasz czy spotykasz się towarzysko. Ma taką atmosferę wspólnoty, jakiej nie znajdziesz nigdzie indziej. To przyjazne, gościnne miejsce, w którym dzieją się wielkie rzeczy.

City Campus to centrum aktywności studenckiej. Jest domem dla Student Central - bazy dla University of Bradford Studenckiego Związku i 24-godzinnej biblioteki. Unique gym oferuje nowo zmodernizowane obiekty sportowe, a nasza wioska zakwaterowania studenckiego The Green znajduje się w samym sercu kampusu.

Nietypowo jak na kampus w centrum miasta, mamy też dużo terenów zielonych. W cieplejszych miesiącach nie będziesz miał problemów ze znalezieniem miejsca na naukę, relaks lub uprawianie sportu.

  Rankingi

  Uczelnia roku w dziedzinie integracji społecznej

  Uniwersytet University of Bradford jest jednym z najbardziej zróżnicowanych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii. The Times Good University Guide 2020 nazwał nas University of the Year for Social Inclusion" w uznaniu naszego zaangażowania w sukces ludzi niezależnie od ich pochodzenia, tożsamości, przekonań i wyzwań.

  Wymagania wstępne

  Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

  Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

  Lokalizacje

  • Bradford

   Richmond Rd, BD7 1DP, Bradford

  pytania