Keystone logo
University of Baltimore School of Law

University of Baltimore School of Law

University of Baltimore School of Law

Wstęp

University of Baltimore School of Law zapewnia rygorystyczną edukację praktyczną, łącząc zajęcia doktrynalne, intensywne instrukcje pisania, renomowane kliniki w kraju i naukę w społeczności, aby zapewnić, że jej absolwenci są wyjątkowo dobrze przygotowani do wykonywania zawodu prawniczego.

Na University of Baltimore School of Law nauczysz się doktryny, perspektywy i umiejętności poprzez tradycyjne studia, a także kursy kliniczne i prawnicze. Twoje wykształcenie prawnicze wzbogaca praca w czasopismach i członkostwo w organizacjach studenckich i rządzie, a także uczestnictwo w ośrodkach zajmujących się sprawami lokalnymi, krajowymi i globalnymi.

Jako absolwent tej uczelni będziesz wyjątkowo dobrze przygotowany do wykonywania zawodu prawnika, analizując zagadnienia prawne klientów, wygłaszając ustne i pisemne wystąpienia przed sądami i organami administracji oraz działając na rzecz pozytywnych zmian w wielu kwestiach. Absolwenci School of Law zajmują ważne stanowiska publiczne, wielu z nich jako prawnicy i sędziowie, zmieniając życie swoje i innych poprzez zawód prawnika.

Lokalizacje

  • Baltimore

    North Charles Street,1401, 21201, Baltimore

    pytania