Keystone logo
University College Cork LLM w prawie - prawo morskie i morskie
University College Cork

LLM w prawie - prawo morskie i morskie

Cork, IIrlandia

1 Years

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

Sep 2024

EUR 7130 / per year *

W kampusie

* studenci z UE: 7 130 euro; 3 630 EUR rok 1 w niepełnym wymiarze godzin; 3 630 € rok 2 w niepełnym wymiarze godzin | studenci spoza UE: 17 130

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

LLM (Prawo Morskie i Morskie) na Wydziale Prawa University College Cork to nowy program, który łączy najlepszą wiedzę prawniczą w tej dziedzinie w Irlandii. Obejmuje szereg zagadnień prawnych, od czysto morskiego i morskiego po ochronę środowiska morskiego i międzynarodowe prawo morza. Program daje studentom możliwość pracy z najlepszymi prawnikami morskimi i morskimi w kraju, w ramach akademickiego przeglądu wysoce renomowanej i uznanej na całym świecie szkoły prawniczej. LLM integruje teoretyczną i praktyczną naukę prawa i łączy zawartość modułu z działaniami morskimi i morskimi odbywającymi się w Cork, takimi jak badania środowiska morskiego, odnawialne źródła morskie, egzekwowanie prawa na morzu, zarządzanie rybołówstwem, żegluga i działalność portowa. Jest to program oparty na elastycznych ustaleniach dotyczących obciążenia pracą i odpowiedni zarówno dla absolwentów prawa, jak i specjalistów morskich.

Opcja dyplomu

Osoby ubiegające się o stopień LLM (prawo morskie i morskie) mają również możliwość zarejestrowania się w celu uzyskania dyplomu podyplomowego z prawa morskiego i morskiego. Studenci biorą 60 punktów z nauczanych modułów magisterskich z tych oferowanych w ramach LLM (Prawo Morskie i Morskie). Dyplom studiów podyplomowych można ukończyć w ciągu 9 miesięcy w pełnym wymiarze godzin lub 18 miesięcy w niepełnym wymiarze godzin.

Ten krótszy program może być atrakcyjny dla prawników i innych osób, które wolą nie podejmować wstępnego zobowiązania do pełnego programu magisterskiego. Absolwenci studiów podyplomowych mogą dalej rozwijać swoje studia, kończąc rozprawę badawczą o długości 15 000 słów i uzyskując tytuł magistra prawa (LLM).

Opłata za dyplom wynosi 5300 EUR W pełnym wymiarze godzin 2650 EUR w niepełnym wymiarze godzin

LLM (Prawo Morskie i Morskie) oferuje szeroki wybór opcji, umożliwiając studentom specjalizację w preferowanej dziedzinie prawa morskiego lub morskiego lub skorzystanie z szerokiej gamy różnorodnych modułów. Kliniczny moduł dotyczący prawa morza w praktyce daje uczniom możliwość zrozumienia praktyki egzekwowania prawa na morzu i obejmuje dostęp do służby morskiej w Cork. Praktyczny aspekt prawa morskiego jest również dostępny dzięki naukowym, nieprawnym modułom dotyczącym GIS, teledetekcji i charakterystyki środowiska morskiego.

LLM (Prawo Morskie i Morskie) w School of Law, UCC opiera się na wiedzy i reputacji naukowców i specjalistów w Cork i Irlandii, oferując światowej klasy edukację w zakresie prawa morskiego i prawa morskiego. Niezależnie od tego, czy studenci są absolwentami prawa, czy specjalistami ds. Morskich / morskich, program zapewnia im dogłębną wiedzę teoretyczną i praktyczną oraz analizę prawa morskiego i morskiego.

Dlaczego warto wybrać ten kurs

LLM (Prawo Morskie i Morskie) w UCC łączy w jednym węźle wiodące badania i praktykę morską w Irlandii. Studenci mają wyjątkową okazję uczyć się od uznanych na całym świecie naukowców i praktyków. Program wprowadza prawo w życie w dziedzinie żeglugi i badań środowiska morskiego. Poprzez moduł kliniczny studenci mają możliwość poznania egzekwowania prawa na morzu, w tym poprzez dostęp do okrętu marynarki wojennej w Cork. Program opiera się na tym, co Irlandia robi najlepiej w świecie morskim i morskim, a stamtąd osiąga międzynarodową doskonałość.

Rekrutacja

Stypendia i Finansowanie

Program

Opłata za program

Możliwości związane z karierą

Udogodnienia

O szkole

pytania

Podobne kursy

  • LLM magister prawa (ogólnie) — w niepełnym wymiarze godzin
    • Online United Kingdom
  • Mediacja LLM i alternatywne rozstrzyganie sporów — pełny etat
    • Online United Kingdom
  • LLM magister prawa (ogólnie) — pełny etat
    • Online United Kingdom