Keystone logo
University At Buffalo Law School

University At Buffalo Law School

University At Buffalo Law School

Wstęp

Wśród najsilniejszych szkół prawa publicznego w kraju i światowej klasy centrum studiów interdyscyplinarnych, Uniwersytet w Buffalo School of Law zapewnia studentom mocne podstawy teoretyczne i praktyczne narzędzia potrzebne do odniesienia sukcesu w konkurencyjnym środowisku.

Uniwersytet w Buffalo School of Law - jedyna szkoła prawnicza w systemie State University of New York - znajduje się na flagowym kampusie światowej klasy uniwersytetu publicznego prowadzącego intensywne badania, największego w północno-wschodnich Stanach Zjednoczonych. Jako jedna z niewielu szkół prawniczych położonych na granicy międzynarodowej, oferujemy niezliczone możliwości uczenia się za granicą, w tym naszą nową koncentrację transgranicznych studiów prawniczych. Wielu z naszych wybitnych wykładowców w kraju ma doktorat. oprócz ich stopni prawniczych, które pozwalają nam oferować szeroki zakres opcji kursów interdyscyplinarnych prowadzonych przez ekspertów.

Nasze nowatorskie, styczniowe krótkie kursy oferują wgląd w prawdziwe życie prawnicze oraz różnorodne menu tematów i forów, w tym: prawo podatkowe w Paryżu, międzynarodowe prawo handlowe w Nowej Zelandii, kultura prawna w Tajlandii i prawo dotyczące praw człowieka w Waszyngtonie. Korzyści płynące z połączenia zajęć lekcyjnych z usługą są gromadzone na naszych kursach praktycznych, które należą do najsilniejszych w kraju. Kursy te łączą studiowanie merytorycznej dziedziny prawa pod kierunkiem pełnoetatowego pracownika naukowego z pracą społeczną pod kierunkiem praktykujących prawników.

Lokalizacje

  • Buffalo

    Mary Talbert Way,211, 14260, Buffalo

    pytania