Keystone logo
Universidad Autonoma de Aguascalientes

Universidad Autonoma de Aguascalientes

Universidad Autonoma de Aguascalientes

Wstęp

Absolwent reprezentuje najwyższy poziom edukacji w Meksyku, a jego głównym celem jest szkolenie profesjonalistów, specjalistów, naukowców, humanistów, technologów i nauczycieli oraz naukowców w stanie zastosować, innowacji i przekazuje aktualną wiedzę, naukowo i społecznie istotne istotne w różne obszary i dziedzin; w stanie wpływać na rozwój Aguascalientes i Meksyku.

Uniwersytet Autonomiczny w Aguascalientes ustaliła się jako wiodący status akademicki i przewidywana krajowym i międzynarodowym dla jego jakości akademickiej, zwiększenie możliwości edukacyjnych, badań i rozwoju technologicznego, a także kulturowe rozpowszechniania i rzecznictwo pracę społecznego, który zdobył swój prestiż i uznanie, jak ma ma 92% swoich programów instytucjonalnych oraz 100% swoich międzyinstytucjonalnych absolwentów programów w ramach Narodowego programu absolwenta jakości (PNPC) Krajową Radę Nauki i Technologii w Meksyku organem nauki i technologii w kraju; podczas międzynarodowej my nadal dodawać programy do oceny różnych agencji. Instytucja posiada również 14 programów specjalność medyczną związaną z sektorem zdrowia zorientowanej profesjonalne programy, z których 78% są na poziomie 1 oceny przeprowadzonej przez komitety Inter-instytucjonalnych dla oceny szkolnictwa wyższego ( CIEES); i 21% są akredytowane przez PNPC. Podobnie, 36% programów podyplomowych zostały ocenione na poziomie międzynarodowym, w szczególności przez Stowarzyszenie Iberoamerican University of Graduate Studies (AUIP) i Radę Akredytacyjną dla szkół biznesu i programów (ACBSP): Doktor Nauk Administracyjnych, Doctor of Science biologiczny, PhD Studies sociocultural, mistrz Badań Edukacyjnych, Master of Science: powierzchnia Biotechnologii Roślin i Toksykologii, Master of Science Agronomicznych opcji lub weterynaryjnych, magister Informatyki i technologii komputerowych, magister podatku i Mistrza Nauk administracyjnych, osiągając tym samym umieszczając nasze programy absolwent poziomach jakości konkurencyjny w skali globalnej. Obecnie istnieją dwa programy doktoranckie ocenie.

UR posiada zintegrowany programy edukacyjne dla absolwentów, które jest odpowiedzią na potrzeby wyczyścić do kształcenia ustawicznego, o wysokim poziomie jakości poparte ich uznania przez organizacje i / lub standardów doskonałości ofiary i elementy elastyczności, które pozwalają adres inny trening potrzebuje specjalistów zajmujących się nimi. Ponadto, nie jest zróżnicowany zakres, który obejmuje zarówno zorientowany zawodu i badań naukowych, a także programów i instytucjonalnych pomiędzy agencjami, które spełniają kryteria potrzebą społeczną i zdolność do zaoferowania Uniwersytetu im programy.

Poszukiwany akredytację programów podyplomowych zarówno krajowym i międzynarodowym jest wyraźne odniesienie do wysiłków podejmowanych na uniwersytecie. Z jednej strony dlatego, że kieruje rozwój absolwenta kierunku osiągnięcia wysokich standardów jakościowych; po drugie, dlatego, aby to osiągnąć, został zaprojektowany i wdrożony system zapewnienia i poprawy jakości absolwenta zaowocowało wysokim procentem akredytowanych programów i terminalu efektywności wysoką średnią.

Cechą charakterystyczną programów podyplomowych na Uniwersytecie Autonomicznym Aguascalientes jest.

 • Odpowiednie programy.
 • Programy studenta i gdzie zostanie przydzielony opiekun członek Rady Naukowej monitorowanie programu i opiekunem, który poprowadzi Cię w treningu.
 • Badanych może być wewnątrz lub na zewnątrz instytucji, zachęcanie do mobilności i szkolenia studentów w konkurencyjnym globalnym świecie.
 • Szkolenie nabyte pozwala rozwijać badania, rozwój technologiczny, innowacje i rozwiązywania problemów społecznych.
 • Absolwent Programy UAA, są obsługiwane z własnej kadry akademickiej, wykwalifikowany, doświadczony i wystarczająca do spełnienia uczniów zapewniające szkolenie jako starszy badacz i profesjonalny. Znaczna część nauczycieli są rozpoznawane przez Krajowego Systemu badaczy, właściwy w zakresie wytwarzania, przesyłu i stosowania wiedzy z uznaniu krajowym i międzynarodowym.
 • Stała aktualizacja wiedzy jest bardzo ważna dla każdego profesjonalisty. Dlatego, Uniwersytet Autonomiczny w Aguascalientes zaprasza wszystkich specjalistów, aby zapewnić Academic Excellence studia podyplomowe w tej uczelni i osiągnięcia konkurencyjnego i oferować konkretne rozwiązania w zakresie swej działalności zawodowej.

Studia na Uniwersytecie Autonomicznym Aguascalientes otrzymujemy:

 • Wiedza, umiejętności, postawy i wartości, aby sprostać ich rozwój zawodowy, badania dla enfrenarse do siły roboczej i przyczynia się do rozwoju Aguascalientes i Meksyku.
 • Łączenie ze sobą eksperci w Nauczycieli polowych, doświadczony przez działaniach naukowych, technologicznych i zawodowych podniesione w programie nauczania.
 • Powiązanie z krajowymi i międzynarodowymi, dzięki za radą specjalistów odpowiedzialnych szkolenia opiekun.
 • Doświadczenie w wielodyscyplinarne, interdyscyplinarne i zespole, dzielić postęp prac doktorskich lub praktycznej pracy z uczniami z różnych dziedzin pracy.

Dla wszystkich wyżej wymienionych, Dyrekcja Generalna ds Badań i Graduate Studies zaprasza Cię do odwiedzenia szans edukacyjnych dostępnych na Uniwersytecie Autonomicznym Aguascalientes, aby aktualizować i wzmocnienia ich szkolenia zawodowego oraz badań. Mile widziane. !!!

Lokalizacje

 • Aguascalientes

  Avenida Universidad 940, Ciudad Universitaria, Universidad Autónoma de Aguascalientes, 20130, Aguascalientes

  pytania