Keystone logo
UNIR - Mexico

UNIR - Mexico

UNIR - Mexico

Wstęp

UNIR Meksyk: uniwersytet internetowy Meksyku o europejskiej jakości

UNIR Mexico to prywatny meksykański uniwersytet zatwierdzony przed Ministerstwem Edukacji Publicznej (SEP) w 2013 roku.

Międzynarodowy Uniwersytet La Rioja w Meksyku oferuje wysoki poziom popytu, aby zapewnić optymalne szkolenia z jakością uniwersytetu europejskiego. W tym celu opracował innowacyjną metodologię opartą na żywych lekcjach online, które umożliwiają bezpośredni kontakt między uczniem-nauczycielem-partnerem, a stałym towarzyszem osobistego opiekuna.

Ta skuteczna metoda opiera się na ciągłej ocenie, która zapewnia stałą asymilację wiedzy oraz realizację egzaminów końcowych, co gwarantuje szkolenie naszych uczniów.

UNIR Mexico to uniwersytet dostosowany do nowych czasów i obecnego społeczeństwa. Jest to nowa koncepcja uniwersytetu, która integruje najnowocześniejsze aspekty technologiczne w służbie bliskiej i wysokiej jakości edukacji. UNIR Mexico jest częścią grupy akademickiej UNIR, Międzynarodowego Uniwersytetu La Rioja, europejskiego lidera szkoleń online, który stał się rozwiązaniem edukacyjnym dla tysięcy ludzi na całym świecie. Ponad 38 000 studentów na całym świecie zdecydowało się na ten model edukacyjny, a 24 000 nadal robi to dzisiaj w naszym wirtualnym kampusie, z czego 9000 spoza Hiszpanii.

Stopnie licencjackie i magisterskie oferowane przez UNIR Mexico mają oficjalną ważność i są włączone do krajowego systemu edukacji przez Sekretariat Edukacji Publicznej (SEP) w Meksyku.

Stopnie są:

 • Bachelor of Business Administration
  Umowa RVOE: 20140032, przyznana 12 lutego 2014 r. Typ: Federal.

 • Stopień nauk politycznych i administracji publicznej
  Umowa RVOE: 20140029, przyznana 12 lutego 2014 r. Typ: Federal.

 • Bachelor of Communication
  Umowa RVOE: 20140031, przyznana 12 lutego 2014 r. Typ: Federal.

 • Prawo Stopnia
  Umowa RVOE: 20140030, przyznana 12 lutego 2014 r. Typ: Federal.

 • Bachelor in Pedagogy
  Umowa RVOE: 20140033, przyznana 12 lutego 2014 r. Typ: Federal.

Mistrzowie to:

 • Tytuł magistra psychopedagogiki
  Umowa RVOE: 20160036, udzielona w dniu 28 stycznia 2016 r. Typ: Federal.

 • Magister zarządzania i zarządzania ośrodkami edukacyjnymi
  Umowa RVOE: 20160035, udzielona w dniu 28 stycznia 2016 r. Typ: Federal.

 • Master of Business Administration and Management (MBA)
  Umowa RVOE: 20160034, udzielona w dniu 28 stycznia 2016 r. Typ: Federal.

 • Tytuł magistra w zarządzaniu zasobami ludzkimi
  Umowa RVOE: 20180080, udzielona w dniu 19 stycznia 2018 r. Rodzaj: Federalny.

 • Mistrz w zakresie cyfrowego znakowania i handlu elektronicznego
  Umowa RVOE: 20180355, przyznana 9 marca 2018 r. Rodzaj: Federalny.

 • Tytuł magistra zarządzania operacyjnego i jakości
  Umowa RVOE: 20180081, udzielona w dniu 19 stycznia 2018 r. Rodzaj: Federalny.

 • Tytuł magistra w zakresie bezpieczeństwa komputera
  Umowa RVOE: 20160037, przyznana 28 stycznia 2016 r. Typ: Federal.

 • Tytuł magistra w zakresie zarządzania i inżynierii witryny
  Umowa RVOE: 20160038, przyznana 28 stycznia 2016 r. Typ: Federal.

 • Tytuł magistra w zakresie projektowania i zarządzania projektami technologicznymi
  Umowa RVOE: 20170996, udzielona 16 sierpnia 2017 r. Typ: Federalny.

 • Magister zintegrowanych systemów zarządzania
  Umowa RVOE: 20180082, udzielona w dniu 19 stycznia 2018 r. Rodzaj: Federalny.

Oprócz studiów SEP i SEP Master's Degrees, UNIR Mexico oferuje możliwość zdobycia europejskich tytułów podyplomowych w różnych dziedzinach, przyznawanych przez Międzynarodowy Uniwersytet La Rioja. Większość z tych stopni to uznawane tytuły magisterskie w europejskim obszarze szkolnictwa wyższego.

"W czołówce edukacyjnego modelu nauczania-uczenia się"

Międzynarodowy Uniwersytet La Rioja w Meksyku zawsze był na czele edukacyjnego modelu nauczania i uczenia się online. UNIR przejęło technologie informacyjne zarówno w zakresie akademickim, jak i generowania treści, które mają kluczowe znaczenie dla utrzymania wiodącej roli edukacyjnej. Ta cyfrowa kultura pozwoliła mu ustanowić schematy operacyjne oparte na uznaniu wysiłku i maksymalnej wydajności jego nauczycieli i uczniów.

UNIR Mexico udało się umieścić wszystkie zalety udanego modelu w ciągłej ewolucji, aby stworzyć solidną ofertę studiów licencjackich i magisterskich. W kraju takim jak nasz, który utrzymuje wysoki popyt na specjalistów w takich dziedzinach, jak badania, edukacja, przemysł i produkcja towarów i usług, UNIR Mexico jest przedstawiany jako korzystna i unikalna opcja pod względem rentowności, kosztów i osiągnięcia, które należy osiągnąć.

Zapraszam do udziału w tym integralnym, pluralistycznym Uniwersytecie i przestrzeganiu jego zasad i wartości. Zapraszamy nauczycieli, studentów, powiązane instytucje i zainteresowanych poznaniem i wejściem na ten innowacyjny model międzynarodowej uczelni.

Mtro. Francisco David Mejía Rodríguez, rektor UNIR México.

"Jasne powołanie i pasja do nauczania"

W UNIR México wierzymy, że Internet i świat technologii przełamuje bariery czasu i przestrzeni, abyśmy mogli uzyskać dostęp do informacji, interakcji i współpracy z ludźmi.

W związku z tym możliwe jest wprowadzanie innowacji w zakresie jakości i doskonałości w zakresie nowych sposobów i metod nauczania i uczenia się, przybliżając Uniwersytet do świata pracy, do potrzeb integralnego szkolenia, do nabywania kompetencji i do generowania wiedzy.

UNIR Mexico ma oficjalnie ważne studia licencjackie i magisterskie (RVOE) w Meksyku i wielu europejskich mistrzów w różnych dyscyplinach. Kontynuujemy prace nad zwiększeniem naszej oferty akademickiej zgodnie z potrzebami szkoleniowymi naszego kraju, zarówno licencjackich, jak i magisterskich.

W UNIR jesteśmy przekonani, że wysiłek i zaangażowanie są nagradzane. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić studentom najlepszą możliwą edukację. Nasze jasne powołanie do nauczania i pasja całej społeczności edukacyjnej są najlepszą gwarancją sukcesu. "

Julieta Palma Anda, dyrektor generalny UNIR México.

Lokalizacje

 • Eje Vial 7 Sur, 8, 03920, Mexico City

 • Mexico City, Meksyk

pytania