Keystone logo
UNH Franklin Pierce School of Law

UNH Franklin Pierce School of Law

UNH Franklin Pierce School of Law

Wstęp

Społeczność studentów i naukowców

University of New Hampshire Franklin Pierce School of Law to kameralna, innowacyjna szkoła prawnicza, której celem jest rozwijanie studentów, którzy lubią trudny dialog od pierwszych chwil orientacji, przyjmują naukę opartą na praktyce i są gotowi dołączyć do grona absolwentów, którzy są światowych liderów w dziedzinie własności intelektualnej, ogólnej praktyki, interesu publicznego, sprawiedliwości społecznej oraz handlu i technologii. Nasz program Legal Residency pozwala studentom pracować w swoich dziedzinach przez okres do pełnego semestru, otrzymując kredyt, a nasz program Daniel Webster Scholar jest jedyną opartą na praktyce alternatywą egzaminu adwokackiego w kraju. Nasza kadra składa się z praktyków doświadczonych w swoich dziedzinach. Niewielki stosunek liczby studentów do liczby wykładowców sprzyja współpracy i kolegialności. Biuro UNH Franklin Pierce, akredytowane przez American Bar Association, ma swoją siedzibę w Concord w stanie New Hampshire, gdzie mieści się legislatura stanowa, urzędy stanowe, a także sądy lokalne, stanowe i federalne Stanów Zjednoczonych. Concord znajduje się zaledwie godzinę jazdy od Bostonu, a my znajdujemy się niecałą godzinę od gór, jezior i Oceanu Atlantyckiego.

Dlaczego UNH Franklin Pierce?

Poza wyróżnieniem US News and World Report Top 10 w dziedzinie prawa własności intelektualnej, UNH Franklin Pierce jest jedną ze 100 najlepszych szkół prawniczych akredytowanych przez American Bar Association w kraju. Chociaż wiemy, że rankingi są ważne dla przyszłych studentów, uważamy również, że doświadczenie w szkole prawniczej powinno być innowacyjne, satysfakcjonujące i wyprzedzać konkurencję.

Elektrownia

UNH Franklin Pierce School of Law jest szkołą prawniczą zatwierdzoną przez ABA i utrzymuje wyróżnienie Top 10 w dziedzinie prawa własności intelektualnej przez 30 kolejnych lat – każdego roku od rozpoczęcia tworzenia rankingów w tej kategorii.

Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy szkołą prawniczą w New Hampshire i pionierską szkołą prawniczą ery informacji. Studenci UNH Franklin Pierce są zanurzeni w zawodzie prawnika od pierwszego dnia. Nasze programy mają na celu oferowanie odpowiedniej i opartej na praktyce wiedzy, umiejętności i wartości, tak aby po ukończeniu studiów studenci dołączyli do sieci odnoszących sukcesy absolwentów, którzy pracują w ponad 80 krajach.

Absolwent Z Zaufaniem

Wyjedziesz stąd z tym, czego potrzeba, aby odnieść sukces. Umiejętności gotowe na klienta. Niezrównane wykształcenie, które można uzyskać tylko w małych klasach i uczenie się od doświadczonych prawników. Doświadczenie w pracy w rezydencjach prawniczych i klinikach.

Przewyższamy naszych rówieśników, jeśli chodzi o to, co najważniejsze – pomoc w uzyskaniu wysokiej jakości legalnej pracy. New Hampshire było pierwszym stanem na północnym wschodzie, który przyjął jednolity egzamin adwokacki. Absolwenci UNH Franklin Pierce, którzy przystępują do UBE w NH, zdobywają przenośny wynik, który można przenieść do ponad 25 stanów w całym kraju. Nasi absolwenci praktykują w 48 stanach i ponad 80 krajach.

różnorodność i włączanie

University of New Hampshire Franklin Pierce School of Law jest zaangażowany w budowanie i utrzymywanie zróżnicowanego, sprawiedliwego i prawdziwie integracyjnego środowiska dla wszystkich studentów, pracowników, kandydatów i gości. Wierzymy, że wspieranie różnorodności i integracji w naszej szkole oznacza uznanie wewnętrznej wartości różnorodnych doświadczeń oraz promowanie równego szacunku i szans dla każdego członka naszej społeczności. Staramy się zachęcać do większego wzajemnego zrozumienia sposobów, w jakie różnice indywidualne kształtowały tożsamość osobistą. Naszym celem jest celebrowanie różnic, które sprawiają, że każdy z nas jest wyjątkowy, oraz wspieranie rozwoju i talentów członków naszej społeczności, aby wszyscy mogli w pełni wykorzystać swój potencjał. Zdajemy sobie sprawę, że ten klimat integracji ma kluczowe znaczenie dla naszego ciągłego sukcesu w osiąganiu najwyższej jakości badań, stypendiów, nauczania, zaangażowania i wszystkich innych strategicznych celów naszej szkoły. Akceptujemy i witamy odpowiedzialność za nauczanie i uczenie się w zróżnicowanej demokracji, w której sprawiedliwość społeczna służy jako pomost między wysokiej jakości edukacją a zaangażowaniem obywatelskim.

Akredytacja

Amerykańskie Stowarzyszenie Adwokackie

  • University of New Hampshire Franklin Pierce School of Law jest zatwierdzony przez Radę Sekcji Edukacji Prawnej i Przyjęć do Adwokatury Amerykańskiego Stowarzyszenia Adwokackiego, 321 North Clark Street, Chicago, IL 60654, 312-988-6738.
  • University of New Hampshire Franklin Pierce School of Law, dawniej Franklin Pierce Law Center, jest w pełni akredytowany przez American Bar Association od 1974 roku.
  • Standardowe informacje 509, przegląd przyjęć UNH Franklin Pierce, zapisów, rezygnacji, wskaźników przejścia przez bar, wydziałów i innych informacji, zostały przekazane ABA.

Komisja Szkolnictwa Wyższego Nowej Anglii (NECHE)

  • University of New Hampshire jest akredytowany przez New England Commission of Higher Education (NHCHE).

Lokalizacje

  • Concord

    University of New Hampshire School of Law 2 White Street, , Concord

pytania