Keystone logo
University of North Carolina School of Law

University of North Carolina School of Law

University of North Carolina School of Law

Wstęp

UNC School of Law została założona w 1845 roku i jest częścią University of North Carolina w Chapel Hill, pierwszy w kraju uniwersytet wspierany przez państwo. Szkoła została zatwierdzona przez American Bar Association od 1928 roku.
Carolina Law przygotowuje wybitnych prawników i liderów, aby służyć ludziom i instytucjom z Północnej Karoliny, narodu i świata. Dom dla wielu ośrodków i inicjatyw, szkoła oferuje silną ekspertyzę w zakresie praw obywatelskich, bankowości, prawa ochrony środowiska, własności intelektualnej, prawa przedsiębiorczości i papierów wartościowych, badań krytycznych, bankructwa i śledztwa konstytucyjnego.
Szkoła Prawa UNC aspiruje do tego, by być świetną szkołą prawa publicznego. W tym celu realizuje czterokrotną misję:

  • Aby przygotować wybitnych prawników i liderów na bar, ławkę, wszystkie publiczne i prywatne ustawienia prawne i usługi publiczne,
  • Aby zapewnić znaczący udział w kwestiach prawnych i politycznych na poziomie krajowym i międzynarodowym dzięki ambitnemu programowi badań i stypendiów,
  • Aby zaszczepić trwające całe życie wartości etyczne, poświęcenie się sprawie sprawiedliwości i trwałe zobowiązanie do pro bono i służby publicznej oraz
  • Aby służyć profesjonalistom, ludziom i instytucjom z Północnej Karoliny, narodu i świata.

Dla wymagających, wysoko wykwalifikowanych studentów, UNC School of Law jest często idealnym wyborem. Kiedy opuszczają nasz słynny kampus, robią to tak pewni siebie i pryncypialni obrońcy sprawiedliwości.
Nasi absolwenci pracują z wyróżnieniem na całym świecie. Na naszym wydziale liczymy wielu uznanych na całym świecie ekspertów prawnych i czołowych naukowców, którzy wiedzą, że głębokiemu, funkcjonalnemu i zniuansowanemu zrozumieniu prawa musi towarzyszyć opanowanie praktycznych umiejętności w zakresie prawnictwa.
Zachęcamy wszystkich przyszłych studentów, aby badali konkurencyjny krajobraz edukacji prawniczej, a także dla tych, którzy wymagają udowodnienia wyjątkowych możliwości, czekamy z niecierpliwością, aby przedstawić naszą sprawę i usłyszeć twoją.

Lokalizacje

  • Chapel Hill

    UNC School of Law Van Hecke-Wettach Hall 160 Ridge Rd., CB #3380 Chapel Hill, NC 27599, Chapel Hill

pytania