Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
University of North Carolina School of Law

University of North Carolina School of Law

University of North Carolina School of Law

Wstęp

UNC School of Law została założona w 1845 roku i jest częścią University of North Carolina w Chapel Hill, pierwszy w kraju uniwersytet wspierany przez państwo. Szkoła została zatwierdzona przez American Bar Association od 1928 roku.
Carolina Law przygotowuje wybitnych prawników i liderów, aby służyć ludziom i instytucjom z Północnej Karoliny, narodu i świata. Dom dla wielu ośrodków i inicjatyw, szkoła oferuje silną ekspertyzę w zakresie praw obywatelskich, bankowości, prawa ochrony środowiska, własności intelektualnej, prawa przedsiębiorczości i papierów wartościowych, badań krytycznych, bankructwa i śledztwa konstytucyjnego.
Szkoła Prawa UNC aspiruje do tego, by być świetną szkołą prawa publicznego. W tym celu realizuje czterokrotną misję:

  • Aby przygotować wybitnych prawników i liderów na bar, ławkę, wszystkie publiczne i prywatne ustawienia prawne i usługi publiczne,
  • Aby zapewnić znaczący udział w kwestiach prawnych i politycznych na poziomie krajowym i międzynarodowym dzięki ambitnemu programowi badań i stypendiów,
  • Aby zaszczepić trwające całe życie wartości etyczne, poświęcenie się sprawie sprawiedliwości i trwałe zobowiązanie do pro bono i służby publicznej oraz
  • Aby służyć profesjonalistom, ludziom i instytucjom z Północnej Karoliny, narodu i świata.

Dla wymagających, wysoko wykwalifikowanych studentów, UNC School of Law jest często idealnym wyborem. Kiedy opuszczają nasz słynny kampus, robią to tak pewni siebie i pryncypialni obrońcy sprawiedliwości.
Nasi absolwenci pracują z wyróżnieniem na całym świecie. Na naszym wydziale liczymy wielu uznanych na całym świecie ekspertów prawnych i czołowych naukowców, którzy wiedzą, że głębokiemu, funkcjonalnemu i zniuansowanemu zrozumieniu prawa musi towarzyszyć opanowanie praktycznych umiejętności w zakresie prawnictwa.
Zachęcamy wszystkich przyszłych studentów, aby badali konkurencyjny krajobraz edukacji prawniczej, a także dla tych, którzy wymagają udowodnienia wyjątkowych możliwości, czekamy z niecierpliwością, aby przedstawić naszą sprawę i usłyszeć twoją.

Lokalizacje

  • Chapel Hill

    UNC School of Law Van Hecke-Wettach Hall 160 Ridge Rd., CB #3380 Chapel Hill, NC 27599, Chapel Hill

pytania