Keystone logo
© BIMM University
The University of Law Undergraduate Programmes

The University of Law Undergraduate Programmes

The University of Law Undergraduate Programmes

Wstęp

Uniwersytet Prawa prowadzi kampusy w Londynie, Birmingham, Bristolu, Chester, Guildford, Leeds, Manchester i Nottingham, a także nasze kursy GDL i LPC prowadzone na Uniwersytecie w Exeter, University of Reading i University of Liverpool oraz nasz kurs LPC jest również nauczany w University of East Anglia od września 2019 r. Wcześniej The College of Law otrzymaliśmy status uniwersytetu w listopadzie 2012 r. Nasza Business School działa w kampusach University of Law w London Bloomsbury, Birmingham, Leeds i Manchester.

To, co naprawdę wyróżnia nas spośród innych uniwersytetów, to przekonanie, że nasi uczniowie powinni uczyć się w realistycznym, profesjonalnym i współczesnym kontekście. Koncentrujemy się na szkoleniach opartych na praktyce i zapewniamy uczniom dostęp do naszej obszernej bazy danych o karierze i ofertach pracy, gdy tylko przyjmą u nas miejsce. Dzięki naszemu programowi pro bono studenci prawa mogą doskonalić swoje umiejętności, pracując nad prawdziwymi sprawami przed ukończeniem studiów.

Wiele kampusów w Wielkiej Brytanii:

Dzięki kampusom z ośmiu najbardziej tętniących życiem i interesujących miast w Wielkiej Brytanii, University of Law oferuje zróżnicowany wybór miejsc, w których można się uczyć. Wszystkie są blisko kwitnących centrów handlowych, kancelarii prawnych i połączeń transportowych. Oferujemy również różne kursy online.

W przypadku studiów licencjackich z prawa, policji i kryminologii: możesz wybierać spośród maksymalnie ośmiu kampusów w ośmiu miastach w Wielkiej Brytanii. Posiadamy również unikalną funkcję przełączania się *, która pozwala studentom LLB na studia licencjackie na jeden, dwa lub więcej kampusów, aby podczas studiów próbować życia w różnych miastach (* obowiązują warunki). Dostępne kursy różnią się w zależności od lokalizacji kampusu.

Innowacyjne nauczanie:

Specjalizujemy się w nauczaniu i koncentrujemy się na opracowywaniu innowacyjnych, wysoce skutecznych metod nauczania i uczenia się, które przygotowują uczniów do ich kariery zawodowej. Zatrudniamy ponad 250 wykwalifikowanych i doświadczonych prawników, adwokatów i sędziów jako naszych korepetytorów, dzięki czemu możemy pomóc Ci rozwinąć praktyczne umiejętności, które mogą mieć znaczenie na początku Twojej kariery prawniczej.

Kariera i zdolność do zatrudnienia:

Mamy jedną z największych w Wielkiej Brytanii usług karier prawnych i możliwości zatrudnienia, z zespołem ponad 30 ekspertów.

Dedykowana Służba Zatrudnienia Uniwersytetu Praw daje uczniom dostęp do doświadczenia zawodowego i możliwości zawodowych oraz wolnych miejsc pracy, gdy tylko zaakceptują swoje miejsce. Rezultatem są doskonałe statystyki zatrudnienia:

 • 92% naszych pełnoetatowych studentów LLB, którzy ukończyli studia w 2017 roku, zapewniło zatrudnienie lub dalsze studia w ciągu sześciu miesięcy od pomyślnego ukończenia kursu.

Wspieranie środowiska:

Naszym celem jest wspieranie większej liczby studentów z różnych środowisk niż kiedykolwiek wcześniej, aby osiągnąć swoje ambicje zawodowe, dlatego oferujemy szeroki zakres stypendiów i systemów stypendiów prawnych, w tym możliwości zdobywania doświadczenia zawodowego, z dużym funduszem dostępnym na naszych kursach .

Wszyscy studenci mają możliwość pełnego korzystania z naszych obiektów i usług.

Usługa pomocy osobom niepełnosprawnym jest przeznaczona do zarządzania wszelkimi wymaganiami, które możesz mieć podczas studiów, w tym do pomocy tymczasowej z powodu obrażeń lub choroby.

Nasz wszechstronny i doświadczony Dział ds. Zatrudnienia zapewnia dogłębną pomoc w pisaniu CV, technikach przeprowadzania wywiadów i ogólnych poradach zawodowych, a także oferuje wiele okazji do zwiększenia swojego doświadczenia i umiejętności. Tymczasem nasze kliniki pro bono dają ci możliwość pracy z praktykującymi prawnikami na prawdziwych sprawach sądowych podczas studiów.

Wyposażenie biblioteki i gabinetu:

Nasze dobrze wyposażone pakiety IT, obszerne biblioteki prawnicze, ciche miejsca do nauki i tętniące życiem miejsca towarzyskie zaspokoją wszystkie Twoje potrzeby związane z nauką. Nasza usługa biblioteczna zapewnia dostęp do ponad 20 000 e-booków w kampusie i poza nim, aby znaleźć to, czego potrzebujesz, kiedy tego potrzebujesz.

Życie studenckie:

Będziesz cieszyć się szeregiem interaktywnych i żywych zajęć zarówno w klasie, jak i poza nią. Gry biznesowe, próby próbne i konkursy negocjacyjne to tylko niektóre z ćwiczeń praktycznych, w których będziesz uczestniczyć, aby rozwijać swoje umiejętności prawne. W wolnym czasie możesz dołączyć do wielu klubów i towarzystw, drużyn sportowych i komitetów pozyskiwania funduszy, a nawet założyć własną, a także cieszyć się bardziej zrelaksowaną stroną życia towarzyskiego studentów.

Stowarzyszenie studentów:

Wszyscy studenci są automatycznie członkami Stowarzyszenia Studentów Uniwersytetu (SA). Zadaniem SA jest wzmocnienie twojego doświadczenia studenckiego i akademickiego poprzez silną reprezentację grupy studentów.

W każdym z naszych kampusów zarządzanych przez SA istnieje szeroka gama klubów i stowarzyszeń. Oto tylko kilka przykładów klubów, które ostatnio prowadzimy:

 • Klub Sportów Przygodowych
 • Klub Ciasta
 • Towarzystwo Dobroczynności
 • Piłka nożna
 • Sieć kobiet
 • Joga

Kursy:

Prawo licencjackie, policyjne i kryminologiczne:

Nasze licencjackie kursy LLB łączą dyscyplinę akademicką z praktycznymi umiejętnościami prawnymi, aby zapewnić niezbędne podstawy do rozpoczęcia podróży do różnych zawodów.

Ponad 90% naszych wykładowców LLB to wykwalifikowani prawnicy, którzy wnoszą duże doświadczenie praktyczne do twoich studiów. Nasze kursy są dostępne jako kursy w pełnym, przyspieszonym trybie lub online, dzięki czemu możesz wybrać metodę nauki, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Wiele z naszych kursów ma także opcję Foundation Year. Ponadto oferujemy obecnie studia licencjackie w zakresie polityki i kryminologii.

International Leadership Summer School, Berlin:

W ramach naszego nieustającego zaangażowania we wspieranie Państwa ambicji, oferujemy naszym studentom studiów licencjackich 2019 możliwość wzięcia udziału w naszej Międzynarodowej Letniej Szkole Liderów w Berlinie, gdzie możesz rozwijać kluczowe umiejętności zatrudnienia i odkrywać to ekscytujące miasto wraz z innymi uczniami ULaw .

Jest to otwarte dla wszystkich studentów studiów licencjackich ULaw Jeśli złożysz wniosek o rozpoczęcie u nas studiów we wrześniu 2019 roku, na trzyletnich studiach, będziesz mógł aplikować do naszej Letniej Szkoły Leadership pod koniec drugiego roku studiów.

Wymagania wstępne i opłaty:

Wymagania wstępne i opłaty różnią się w zależności od kursu - więcej informacji na temat wymogów wstępnych, opłat, opcji finansowania oraz stypendiów i stypendiów można znaleźć na stronie internetowej Uniwersytetu Prawa.

Studenci zagraniczni:

Jeśli studiujesz na Uniwersytecie Prawa, będziesz dołączał do studentów z ponad 120 różnych narodowości, którzy przyczyniają się do prężnej społeczności międzynarodowej w naszych kampusach.

Mamy zespół Usług Pomocy Studentom, który jest tutaj, aby udzielać porad i wskazówek dotyczących opieki społecznej, a informacje na temat wymogów wizowych można znaleźć na stronie internetowej Uniwersytetu Prawa.

Zakwaterowanie - Studia licencjackie:

Dla naszych studentów przygotowaliśmy zakwaterowanie u wyspecjalizowanych brytyjskich dostawców zakwaterowania studenckiego, aby upewnić się, że masz wygodne miejsce do zamieszkania podczas nauki u nas. Zakwaterowanie jest zwykle w mieszkaniach dzielonych lub w niektórych przypadkach samodzielnych studiach.

Studentom studiów licencjackich gwarantujemy Ci ofertę zakwaterowania w pierwszym roku studiów, jeśli zaakceptowałeś nas jako swój wybór i złożyłeś wniosek o zakwaterowanie do 30 marca roku wpisu*. (* Obowiązują OWH, szczegóły na stronie internetowej Uniwersytetu Prawa, strona z zakwaterowaniem dla studentów studiów licencjackich.)

Dni otwarte i wydarzenia:

Nasze Dni Otwarte to świetny sposób, aby dowiedzieć się o naszych kursach, sprawdzić nasze zakłady i poznać naszych nauczycieli i obecnych studentów. Będą rozmowy, sesje degustacyjne i wycieczki, a będziesz miał możliwość zadawania pytań. Sprawimy, aby Twój dzień był jak najbardziej interesujący i interaktywny.

Od czasu do czasu oferujemy również Dni Otwarte Online dla naszych kursów. Jeśli więc nie możesz wziąć udziału w jednym z naszych Dni Otwartych na terenie kampusu, nadal masz możliwość dowiedzieć się, jak to jest studiować na Uniwersytecie Prawa i zadać pytania online.

W przypadku studentów zagranicznych możesz dowiedzieć się więcej na temat studiowania u nas, odwiedzając nas za granicą.

Lokalizacje w Wielkiej Brytanii:

Studia licencjackie z prawa są dostępne w maksymalnie ośmiu kampusach: Birmingham, Bristol, Chester, Guildford, Leeds, London Bloomsbury, Manchester i Nottingham. Dostępne kursy różnią się w zależności od lokalizacji.

Więcej informacji na temat wszystkich naszych lokalizacji znajduje się na stronie internetowej Uniwersytetu Praw, strona Lokalizacje.

Uniwersytet Prawa
133 Great Hampton Street
Birmingham
B18 6AQ
Uniwersytet Prawa
Świątynny cyrk
Temple Way
Bristol
BS1 6HG
Uniwersytet Prawa
Christleton Hall
Pepper Street
Christleton
Chester
CH3 7AB
Uniwersytet Prawa
Braboeuf Manor
Portsmouth Road
Guildford
Surrey
GU3 1HA
Uniwersytet Prawa
15-16 Park Row
Leeds
LS1 5HD
Uniwersytet Prawa
14 Ulica sklepu
Londyn
WC1E 7DE
Uniwersytet Prawa
2 New York Street
Manchester
M1 4HJ
Uniwersytet Prawa
1 Royal Standard Place
Nottingham
NG1 6FS

Lokalizacje

 • Guildford

  Braboeuf Manor, Portsmouth Road, St Catherines

  • Hong Kong

   Room 901, 9/F, Lee Garden One, 33 Hysan Avenue, Causeway Bay, Hong kong, 999077, Hong Kong

   pytania