Keystone logo
University of South Carolina

University of South Carolina

University of South Carolina

Wstęp

University of South Carolina School of Law jest jedną z najstarszych szkół prawniczych w kraju i jedyną szkołą prawniczą non-profit w stanie. Mamy wiele do zaoferowania naszym studentom, w tym entuzjastyczny wydział, nowy budynek z najnowocześniejszą technologią i elastyczny program nauczania, który pozwala uczniom skupić się na ich zainteresowaniach.

Jako flagowy uniwersytet w stolicy, School of Law ma głębokie powiązania z naszym rządem. Nasz nowy budynek znajduje się w niewielkiej odległości od ważnych ośrodków, takich jak State House i Sąd Najwyższy Karoliny Południowej, a nasi studenci często znajdują w naszej sieci staże i możliwości kariery.

Od naszego wielokrotnie nagradzanego programu Pro Bono po nasze praktyki i kliniki, będziesz miał okazję zagłębić się w tematy, które Cię pasjonują. Podczas gdy studenci pierwszego roku na całym świecie mają podobne kursy, na drugim i trzecim roku możesz zgłębiać swoje zainteresowania, studiując w głównych obszarach praktyki, takich jak spory sądowe lub prawo spółek, lub w specjalistycznych dziedzinach, takich jak prawo ochrony środowiska, prawo dzieci lub prawo małych firm.

Lokalizacje

  • Midtown - Downtown

    Midtown - Downtown, Stany Zjednoczone

    pytania