Keystone logo
College of Law - The University of Tulsa

College of Law - The University of Tulsa

College of Law - The University of Tulsa

Wstęp

Uniwersytet w Tulsa College of Law, prywatnej instytucji z wszystkich studiujących mniejszej niż 400, oferuje możliwości kształcenia prawne JD, LLM, wspólnego dyplomu i kandydatów certyfikatów przywództwa i doskonałości akademickiej.

TU College of Law zapewnia naukowo rygorystyczne, ale sympatyczny klimat, gdzie uczniowie stają się gotowe do praktyki poprzez uczestnictwo w programach Pro Bono i nagradzanych czasopismach prawniczych, organizacji studenckich, konkurencyjnych zespołów sądowych dyskusyjna, a poradnia na terenie kampusu. TU College of Law posiada niski współczynnik uczeń-to-profesor, oferując studentom bardzo indywidualną edukację i wspieranie rozwoju silnej sieci profesjonalnych. Studenci mają również dostęp do jednego z najlepszych biur rozwoju zawodowego w kraju, którego absolwentem umieszczanie stawki są konsekwentnie wyższe niż średnia krajowa.

TU College of Law jest dumnym gospodarzem aktywnego udziału absolwentów społeczność ponad 6000, z których wielu opracowany bardzo wybitnych kariery jako prawników, sędziów, ustawodawców, liderów rady korporacyjnego, jak i wspólnotowym. Absolwenci są zaangażowane w obecnych studentów poprzez szereg programów, w tym program mentoringu, zapewniając stażowe i externship możliwości i prezentacji wykładów na terenie kampusu.

Uniwersytet w Tulsa College of Law oferuje:

10.5: 1 do studentów wydziału stosunku Jeden z najmniejszych szkół prawa w US News and World Report listy Top 100 szkół prawa Zobowiązanie do obsługi przez Pro Bono programów, organizacji studenckich oraz poradni prawnej Jeden z najniższych stawek czesnego w kraju wśród szkół prawa prywatnego Gwarantowane możliwości praktycznego doświadczenia rozpoczynających pierwszy rok Główny zrównoważonej energii i prawo zasobów oraz Native American Law programy

Przyspieszenie kariery jest częścią zajęć w ustawie TU. Sukcesy naszych absolwentów są unparalleled.Join nas! Prawo Tulsa oferty 5 różnych absolwent prawa i polityki stopni, 2 dla nie-prawników (magistrów orzecznictwa) i 3 dla prawników (LL.M):

Master of Laws (LL.M.) - osobiście Study Absolwent LL.M Program Law TU koncentruje się na energii i naturalnego prawa zasobów, ropy naftowej i gazu ziemnego, prawa ochrony środowiska, prawa plemiennego rozwoju gospodarczego, Indii (Native American) samostanowienia, prawa ludności rdzennej i plemiennej w obronie suwerenności.

Mistrz prawoznawstwa - Studia online Z 40-letnim doświadczeniem w Indian, energii, zasobów naturalnych i edukacji prawnej ochrony środowiska, Uniwersytet energii i zasobów naturalnych prawa nauczania Tulsa inspiruje Mistrza Orzecznictwo w Prawo energetyczne (MJEL) kandydatów do zbadania rozwiązań prawnych i politycznych dla realizacji ważnych celów niezawodność energetyczna, zrównoważone dostawy zasobów naturalnych i zdrowym środowisku.

Kariera Strategie Strategie Mistrz Kandydat Kariera

Wybrani studenci Master Degree podjąć aktywne podejście do własnej strategii rozwoju kariery. W ustawie TU studenci Master Degree są podtrzymywane i prowadzone z następujących programów, usług i zasobów, aby zdobyć umiejętności, których potrzebują, aby zmaksymalizować szanse awansu zawodowego w trakcie ich kadencji z nami:

Kariera Strategia usługi, zasoby i programy dla studentów magisterskich Po ukończeniu studiów Energia i Indian Prawo i Polityka Praca (Nationwide)

Rekrutacja Mistrzowie Terminy Orzecznictwo aplikacji Wiosna 2015: 08 grudnia 2014 (Zajęcia rozpoczynają się 12 stycznia 2015)

Lato 2015: 01 maja 2015 (Zajęcia rozpoczynają datę TBA)

Terminy LLM aplikacji Wiosna 2015: 31 października 2014

Jesień 2015: 1 kwietnia 2015

Istnieją trzy różne stopnie LLM. Proszę wybrać stopień jesteś zainteresowany w odpowiednim procesie rekrutacji:

LL.M. Prawo energetyczne i zasoby naturalne LL.M. w Indian amerykańskich i Pozyskanie ustawy LL.M. w amerykańskiej ustawie dla prawników zagranicznych

Przyjdź do nas osobiście! - Sprawdź Rekrutacja Kalendarz

Lokalizacje

  • Tulsa

    3125 East Fourth Place, Tulsa

    pytania