Keystone logo
Thomas Jefferson School of Law

Thomas Jefferson School of Law

Thomas Jefferson School of Law

Wstęp

Witamy

Naszą misją jest zapewnienie wybitnej edukacji prawnej dla zróżnicowanego ciała studenckiego na arenie międzynarodowej. Podczas gdy nasz program mieszkaniowy JD istnieje już od dziesięcioleci, nasze internetowe programy dla absolwentów są jednym z najdłużej trwających programów magisterskich online na świecie. Jesteśmy online od 2008 roku.

O NAS

Thomas Jefferson School of Law 's Graduate Programs dąży do najwyższej doskonałości. Thomas Jefferson jest znany z wysoce dostępnego, światowej klasy wydziału.

AKADEMIKI

Intelektualny, wyróżniający się, wszechstronny i różnorodny program akademicki Innowacyjne internetowe programy studiów magisterskich Thomas Jefferson School of Law [Master's of Law (LLM) i Master of Science of Law (MSL)] mają następujące cechy:

  1. Skoncentruj się w jednym z następujących obszarów: podatki, usługi finansowe i zarządzanie majątkiem lub zgodność finansowa i zarządzanie ryzykiem
  2. 100% online
  3. Oferowane przez akredytowaną kalifornijską szkołę prawniczą, przy zgodzie na wszystkie programy magisterskie przez California Committee of Bar Examiners
  4. Dostępne dla adwokatów i osób niebędących adwokatami

Dostępne są również dwa (2) stacjonarne programy LLM - LLM in American Legal Studies i LLM in Practice Skills . Programy te są dostępne dla każdego, kto ma już tytuł JD / LLB (lub równoważny). Są mieszkalne w naszym pięknym budynku w centrum San Diego w Kalifornii, gdzie otrzymasz spersonalizowaną uwagę podczas studiów.

Studenci naszego LLM in Practice Skills to studenci, którzy chcą tylko specjalizować się lub doskonalić swoje umiejętności w określonym aspekcie prawa.

Dla osób ze stopniem JD / LLB (lub równoważnym) i stopniem LLM Thomas Jefferson z dumą oferuje w 100% internetowy doktorat z nauk sądowych (JSD). Ten pięcioletni (5) program jest wspaniałym dodatkiem do Twojej kariery prawniczej, pomagając Ci w rozwoju i daje przewagę w rozwoju Twojej kariery. Pracując z zespołem uważnych profesorów, będziesz badać i bronić pracy magisterskiej, na końcu uzyskując dogłębną wiedzę na wybrany przez siebie temat. Jest to wysoce konkurencyjny program, w którym dostępne są kredyty transferowe z Twojego LLM.

Aby uzyskać więcej informacji, wypełnij formularz lub skontaktuj się ze TJSL @ TJSL .edu, a chętnie omówimy z Tobą wszystkie te programy.

Lokalizacje

  • San Diego

    Thomas Jefferson School of Law, 701 B Street, Suite 110, CA 92101, San Diego

    pytania