Keystone logo
The University of Law Postgraduate Programmes Technologia prawna PGDip - w niepełnym wymiarze godzin
The University of Law Postgraduate Programmes

Technologia prawna PGDip - w niepełnym wymiarze godzin

18 Months

Język angielski

Niepełny etat

Request application deadline

Sep 2024

GBP 5850 *

Nauka na odległość, W kampusie

* 7 000 GBP Krajowy, Londyn, 6 350 GBP Krajowy, poza Londynem, 9 350 GBP Międzynarodowy, Londyn, 8 000 GBP Międzynarodowy, poza Londynem, 6 350 GBP Online

Wstęp

Nasz PGDip in Legal Technology jest dostępny zarówno dla absolwentów prawa, jak i nieprawniczych, zapewniając wgląd w ten szybko rozwijający się obszar. Poznasz podstawy tej ekscytującej i często destrukcyjnej technologii w kontekście prawnym i powstających wokół niej regulacji.

Technologia prawna PGDip - w niepełnym wymiarze godzin

Dyplom studiów podyplomowych i świadectwo ukończenia studiów podyplomowych w zakresie technologii prawnych to innowacyjne, elastyczne programy przeznaczone dla absolwentów prawa i osób niebędących absolwentami prawa, którzy chcieliby zdobyć niezbędną dogłębną wiedzę z zakresu technologii prawnych bez konieczności ukończenia pełnego programu magisterskiego.

Skoncentrowany na technologii prawnej

Elastyczny program dla absolwentów w celu zdobycia niezbędnej dogłębnej wiedzy na temat technologii prawnych w prawdziwym świecie bez konieczności ukończenia rozprawy.

Elastyczne studia

Struktura programu jest bardzo elastyczna. Możesz zaprojektować swój własny stopień naukowy Pathway , który Ci odpowiada i spełnia Twoje cele zawodowe, jakiekolwiek by one nie były.

Prowadzone przez znawców tematu

Prowadzone przez połączenie byłych i obecnych praktyków, a także naukowców zajmujących się badaniami i nauczaniem, którzy koncentrują się na praktyce prawnej, a nie tylko teorii.

szczegóły kursu

PG Dip in Legal Technology to kurs zawodowy mający na celu doskonalenie umiejętności w zróżnicowanym i szybko zmieniającym się obszarze technologii wpływających na sektor prawniczy. Kursy te, zaprojektowane w celu zwiększenia twoich umiejętności na przyszłość zawodu prawnika, koncentrują się w szczególności na rozwijaniu dogłębnej wiedzy na temat technologii prawnej i tego, jak technologia zmienia krajobraz prawny. Niezależnie od tego, czy chcesz rozwijać się w ramach istniejącej firmy, masz plany stworzenia własnego start-upu, czy po prostu chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak technologia zmienia krajobraz prawny, te programy zapewnią Ci wiedzę, która pomoże Ci osiągnąć Twoje ambicje.

Studiując u nas technologię prawną PG Dip lub PG Cert Legal Technology:

 • Wyprzedź konkurencję, uzyskując wgląd w najnowsze spostrzeżenia dotyczące tego wschodzącego i szybko rozwijającego się obszaru.
 • Być nauczanym przez ekspertów merytorycznych, byłych i obecnych praktyków oraz naukowców zajmujących się badaniami i nauczaniem.
 • Skoncentruj się na praktyce prawnej, a nie tylko na teorii.
 • Skorzystaj ze strategicznych partnerstw z firmami, organami regulacyjnymi i jednostkami akredytującymi.
 • Zwiększ swoje szanse na zatrudnienie, zdobywając ważne, uniwersalne umiejętności i mapując swoją karierę w naszym zespole ds. karier.

Powiązany z nagrodami moduł dla obu programów (sztuczna inteligencja i Blockchain w prawie) rozważy, w jaki sposób przełomowe technologie powodują fundamentalną zmianę w podejmowaniu decyzji i kształtowaniu nowej normy w operacjach prawnych. Moduł przyjrzy się dwóm kluczowym technologiom ułatwiającym tę zmianę: sztucznej inteligencji i blockchainowi. Ten moduł pozwoli ci zapoznać się z technologią, zbadać, jak działa, a także kwestie prawne i regulacyjne związane z jej stosowaniem.

Oprócz ogólnego wprowadzenia do programu odbywa się dwutygodniowe wprowadzenie obejmujące kluczowe zasady angielskiego systemu prawnego. Jest to obowiązkowe dla studentów, którzy nie mają wykształcenia prawniczego.

Informacje o kursie

Oszacowanie

Moduły są oceniane na podstawie trzygodzinnego, niewidocznego egzaminu pisemnego lub zadania na 4500 słów.

Obecność na jednym z naszych kampusów w Wielkiej Brytanii (lub zatwierdzonym ośrodku zagranicznym po wcześniejszym uzgodnieniu) jest wymagana do wszystkich egzaminów, w tym do nauki online. Domyślną lokalizacją kampusu do nauki online jest Londyn.

Struktura

Ten kurs ma innowacyjną elastyczną strukturę, z konkretnymi ocenami, które sprzyjają skutecznemu uczeniu się.

Struktura kursu

Moduł związany z nagrodami

 • Sztuczna inteligencja i Blockchain w prawie

Moduły do wyboru

Studenci PG Dip mogą wybrać trzy z listy modułów do wyboru*, która obejmuje moduły takie jak:

 • Ład korporacyjny i przełomowa technologia
 • Cyberprzepisy (Prawa dotyczące danych i zasobów cyfrowych)
 • Technoetyka w prawie
 • Internet rzeczy

*Wszystkie moduły do wyboru zależą od dostępności.

Wymagania dotyczące kursu

Wymagania wjazdowe do Wielkiej Brytanii

 • Studenci powinni posiadać brytyjski tytuł licencjata z dowolnego przedmiotu na poziomie 2:2 lub wyższym lub równoważne kwalifikacje.

Wymagania dotyczące języka angielskiego dla kandydatów, których pierwszym językiem nie jest angielski

 • Poziom języka angielskiego równoważny z IELTS 6.5 lub wyższym, z minimum 6,0 w każdym komponencie.

Jak aplikować

 • Możesz ubiegać się o ten kurs bezpośrednio na Uniwersytecie.

O szkole

pytania