Keystone logo
The University of Law Postgraduate Programmes Prawo ubezpieczeniowe LLM - pełny etat
The University of Law Postgraduate Programmes

Prawo ubezpieczeniowe LLM - pełny etat

12 Months

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Sep 2024

GBP 18 500 *

Nauka na odległość, W kampusie

* 10 500 £ Krajowe, Londyn; 9500 £ Krajowe, poza Londynem; 14 000 GBP międzynarodowe, Londyn; 12 000 GBP międzynarodowe, poza Londynem; 9500 £ online

Wstęp

Nasze LLM z naszego nowego pakietu programów magisterskich z prawa są przeznaczone dla absolwentów prawa i osób niebędących absolwentami prawa, którzy chcą zbadać praktyczne zastosowanie określonej, specjalistycznej dziedziny prawa. Ucz się twarzą w twarz lub online.

Prawo ubezpieczeniowe LLM - pełny etat

Master of Laws (LLM) to studia podyplomowe mające na celu poszerzenie akademickiej wiedzy prawniczej, ze szczególnym uwzględnieniem określonych obszarów zainteresowań. Specjalnie zaprojektowany dla absolwentów prawa i osób niebędących absolwentami prawa, którzy chcą zdobyć tytuł magistra prawa, kurs ten koncentruje się w szczególności na rozwijaniu dogłębnej wiedzy z zakresu prawa ubezpieczeniowego.

Prawo w kontekście

Zdobądź niezbędną dogłębną wiedzę i wgląd w wybraną dziedzinę prawa i zrozum znaczenie przepisów prawnych, które są stosowane w prawdziwym świecie.

Elastyczne studia

Struktura programu jest bardzo elastyczna. Możesz zaprojektować swój własny stopień naukowy Pathway , który Ci odpowiada i spełnia Twoje cele zawodowe, jakiekolwiek by one nie były.

Prowadzone przez znawców tematu

Prowadzone przez połączenie byłych i obecnych praktyków, a także naukowców zajmujących się badaniami i nauczaniem, którzy koncentrują się na praktyce prawnej, a nie tylko teorii.

Wymagania dotyczące kursu

Wymagania wjazdowe do Wielkiej Brytanii

 • Studenci powinni posiadać brytyjski tytuł licencjata z dowolnego przedmiotu na poziomie 2:2 lub wyższym lub równoważne kwalifikacje.
 • Obowiązkowa dwutygodniowa indukcja jest wymagana dla wszystkich uczniów, chyba że mogą udowodnić pomyślne ukończenie jednego z następujących przedmiotów:
  • LLB lub odpowiednik; lub
  • Co najmniej 3 moduły prawne o wartości co najmniej 80 punktów QCF, które muszą obejmować;
   • Angielski system prawny
   • Prawo umów
   • Prawo deliktowe

Wymagania dotyczące języka angielskiego dla kandydatów, których pierwszym językiem nie jest angielski

 • Poziom języka angielskiego równoważny z IELTS 6.5 lub wyższym, z minimum 6,0 w każdym komponencie.

szczegóły kursu

Branża ubezpieczeniowa jest drugą co do wielkości branżą w Wielkiej Brytanii, po bankowości, a nasze prawo ubezpieczeniowe LLM zapewni ci możliwość poznania prawa, regulacji i praktyki ubezpieczeniowej.

Studiując z nami prawo ubezpieczeniowe LLM:

 • Być nauczanym przez ekspertów merytorycznych, byłych i obecnych praktyków oraz naukowców zajmujących się badaniami i nauczaniem.
 • Skoncentruj się na praktyce prawnej, a nie tylko na teorii.
 • Skorzystaj ze strategicznych partnerstw z firmami, organami regulacyjnymi i jednostkami akredytującymi.
 • Dowiedz się o technologii prawnej, wybierając moduły studiowania technologii prawnej.
 • Zwiększ swoje szanse na zatrudnienie, zdobywając ważne, uniwersalne umiejętności i mapując swoją karierę w naszym zespole ds. karier.

Oprócz ogólnego wprowadzenia do programu odbywa się dwutygodniowe wprowadzenie obejmujące kluczowe zasady angielskiego systemu prawnego. Jest to obowiązkowe dla studentów niebędących studentami prawa, ale jest również dostępne dla studentów, którzy chcą odświeżyć sobie podstawy prawa Anglii i Walii. Byłoby to przydatne dla każdego studenta, który zrobił sobie znaczną przerwę w edukacji prawniczej.

Aby pomóc Ci przygotować się do pracy doktorskiej, przestudiujesz szereg obowiązkowych i dodatkowych opcjonalnych sesji szkoleniowych w zakresie metod badawczych.

Należy pamiętać, że ze względu na przepisy Ministerstwa Spraw Wewnętrznych studenci, którzy potrzebują wizy Student Route, aby studiować u nas, nie mogą uczyć się online i mogą wybierać tylko nauczane moduły twarzą w twarz.

Struktura kursu

Warunki 1 i 2 (pełny etat)

Dwutygodniowe wprowadzenie: Dla studentów nieprawniczych obejmuje to obowiązkowe wprowadzenie do prawa Anglii i Walii, które należy ukończyć przed rozpoczęciem pierwszych modułów.

Ukończysz:

 • Prawo ubezpieczeniowe
 • Szkolenie w zakresie metod badawczych (sesje w ramach Warunków 1 i 2)

Następnie możesz wybrać trzy z listy modułów do wyboru*, która obejmuje moduły takie jak:

 • Ład korporacyjny w praktyce
 • Finanse, Rachunkowość i Zarządzanie Ryzykiem
 • Cyberprzepisy (Prawa dotyczące danych i zasobów cyfrowych)
 • Międzynarodowe prawo handlowe

*Wszystkie moduły do wyboru zależą od dostępności.

Semestr 3 (pełny etat)

 • Rozprawa z prawa ubezpieczeniowego

Informacje o kursie

Oszacowanie

Moduły są oceniane na podstawie trzygodzinnego, niewidocznego egzaminu pisemnego lub zadania na 4500 słów.

Obecność na jednym z naszych kampusów w Wielkiej Brytanii (lub zatwierdzonym ośrodku zagranicznym po wcześniejszym uzgodnieniu) jest wymagana do wszystkich egzaminów, w tym do nauki online.

Domyślną lokalizacją kampusu do nauki online jest Londyn.

Moduł rozprawy zostanie oceniony poprzez złożenie pracy magisterskiej (15 000 słów) i stanowi okazję do trwałego, dogłębnego i intensywnego badania i refleksji nad specjalistyczną dziedziną prawa ubezpieczeniowego.

Struktura

Ten kurs ma innowacyjną elastyczną strukturę, z konkretnymi ocenami, które sprzyjają skutecznemu uczeniu się.

Jak aplikować

 • Możesz ubiegać się o ten kurs bezpośrednio na Uniwersytecie.
 • Tego kursu nie można wybrać, aby studiować razem z naszym Legal Practice Couse (LPC).

Uwaga: Na nasze kursy w Hongkongu nie można jeszcze składać wniosków. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o studiowaniu w Hongkongu, zarejestruj swoje zainteresowanie już dziś.

O szkole

pytania