Keystone logo
The University of Law Postgraduate Programmes Prawo spółek LLM - w niepełnym wymiarze godzin
The University of Law Postgraduate Programmes

Prawo spółek LLM - w niepełnym wymiarze godzin

24 Months

Język angielski

Niepełny etat

Request application deadline

Sep 2024

GBP 18 500 *

Nauka na odległość, W kampusie

* 9 200 £ Krajowy, 12 360 £ Zakaz

Wstęp

Nasze LLM z naszego nowego pakietu programów Master's in Law są przeznaczone dla absolwentów prawa i nieprawników, którzy chcą zbadać praktyczne zastosowanie określonej, specjalistycznej dziedziny prawa. Ucz się twarzą w twarz lub online.

Prawo spółek LLM - w niepełnym wymiarze godzin

Master of Laws (LLM) to studia podyplomowe mające na celu poszerzenie Twojej akademickiej wiedzy prawniczej, szczególnie koncentrując się na określonych obszarach zainteresowań. Specjalnie zaprojektowany dla absolwentów prawa i nie-prawników, którzy chcą zdobyć tytuł magistra prawa, kurs ten koncentruje się w szczególności na rozwijaniu dogłębnej wiedzy z zakresu prawa spółek w praktyce.

Prawo w kontekście

 • Zdobądź niezbędną dogłębną wiedzę i wgląd w wybraną przez siebie dziedzinę prawa oraz zrozum znaczenie przepisów prawnych stosowanych w świecie rzeczywistym.

Elastyczna nauka

 • Struktura programu jest bardzo elastyczna. Możesz zaprojektować własny stopień naukowy Pathway który Ci odpowiada i spełnia Twoje cele zawodowe, jakiekolwiek by one nie były.

Prowadzone przez ekspertów tematycznych

 • Wykładany przez byłych i obecnych praktyków, a także naukowców zajmujących się badaniami i nauczaniem, którzy koncentrują się na praktyce prawnej, a nie tylko na teorii.

Wymagania dotyczące kursu

Studenci powinni posiadać brytyjski tytuł licencjata z dowolnego przedmiotu na poziomie 2:2 lub wyższym lub równoważne kwalifikacje. Studenci niebędący prawem muszą ukończyć obowiązkowe dwutygodniowe wprowadzenie obejmujące Kluczowe zasady angielskiego systemu prawnego, chyba że mogą udowodnić pomyślne ukończenie LLB (lub równoważnego) lub co najmniej 3 modułów prawnych o wartości co najmniej 80 punktów QCF, które muszą obejmować - angielski system prawny, prawo umów i prawo deliktowe.

Struktura kursu

Warunki 1-4 (w niepełnym wymiarze godzin)

Indukcja dwutygodniowa: W przypadku studentów niebędących prawnikami obejmuje to obowiązkowe wprowadzenie do prawa Anglii i Walii, które należy ukończyć przed rozpoczęciem pierwszych modułów.

Ukończysz:

 • Prawo spółek i zgodność
 • Szkolenie w zakresie metod badawczych (sesje w całym Regulaminie 1-4)

Następnie możesz wybrać trzy* z listy modułów do wyboru, która zawiera takie moduły jak:

 • Ład korporacyjny i przełomowa technologia
 • Międzynarodowe prawo handlowe
 • Międzynarodowy Ład Korporacyjny

*Wszystkie moduły do wyboru są zależne od dostępności.

Warunki 5 i 6 (w niepełnym wymiarze godzin)

 • Rozprawa z prawa spółek

szczegóły kursu

Prawo spółek LLM

Prawo spółek LLM to innowacyjny, elastyczny program przeznaczony dla absolwentów prawa i nieprawników, którzy chcieliby zdobyć niezbędną dogłębną wiedzę na temat prawa spółek w praktyce. Niezależnie od tego, czy planujesz dołączyć do globalnej korporacji, czy po prostu chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak działa prawo korporacyjne w praktyce, ten program zapewni Ci wiedzę, która pomoże Ci osiągnąć Twoje ambicje.

Studiując z nami prawo spółek LLM, będziesz:

 • Być nauczane przez ekspertów w danej dziedzinie , byłych i obecnych praktyków oraz naukowców skoncentrowanych na badaniach i nauczaniu
 • Skoncentruj się na praktyce prawnej, a nie tylko na teorii.
 • Korzystaj ze strategicznych partnerstw z firmami , organami regulacyjnymi i jednostkami akredytującymi.
 • Dowiedz się więcej o technologii prawnej , wybierając do studiowania moduły z zakresu technologii prawnej.
 • Zwiększ swoje szanse na zatrudnienie , zdobywając ważne, zbywalne umiejętności i mapując swoją karierę z naszym zespołem ds. kariery.

Moduł związany z nagrodami dla tego programu (Prawo spółek i zgodność) obejmie takie obszary, jak tworzenie i rejestracja, osobowość prawna, obowiązki dyrektorów, mechanizmy ochrony akcjonariuszy mniejszościowych, udziały i niewypłacalność. Celem tego modułu jest umieszczenie prawa spółek w kontekście, umożliwiając nauczenie się stosowania złożonych koncepcji teoretycznych w rzeczywistych sytuacjach klientów.

Oprócz ogólnego wprowadzenia do programu odbywa się dwutygodniowe wprowadzenie obejmujące Kluczowe zasady angielskiego systemu prawnego. Jest to obowiązkowe dla studentów nie-prawniczych, ale także otwarte dla studentów, którzy chcą odświeżyć podstawy prawa Anglii i Walii. Byłoby to przydatne dla każdego ucznia, który zrobił znaczną przerwę w edukacji prawniczej.

Aby pomóc Ci przygotować się do pracy doktorskiej, będziesz studiować szereg obowiązkowych i dalszych opcjonalnych sesji szkoleniowych w zakresie metod badawczych w pierwszych semestrach.

Należy pamiętać, że zgodnie z przepisami Home Office studenci, którzy potrzebują wizy Student Route, aby studiować u nas, nie mogą uczyć się online i mogą wybrać tylko moduły nauczane twarzą w twarz.

Oszacowanie

Moduły są oceniane na podstawie trzygodzinnego niewidocznego egzaminu pisemnego lub zadania na 4500 słów.

Uczestnictwo w jednym z naszych kampusów w Wielkiej Brytanii (lub w zatwierdzonym ośrodku zagranicznym po wcześniejszym uzgodnieniu) jest wymagane do wszystkich egzaminów, w tym do nauki online.

Domyślną lokalizacją kampusu do nauki online jest Londyn.

Moduł rozprawy zostanie oceniony poprzez złożenie pracy magisterskiej (15 000 słów) i daje możliwość trwałego, dogłębnego i intensywnego badania i refleksji nad specjalistyczną dziedziną prawa spółek.

Jak złożyć wniosek

 • Możesz aplikować na ten kurs bezpośrednio na Uniwersytecie.
 • Tego kursu nie można wybrać do studiowania wraz z naszym Prawnikiem Praktyki Prawnej (LPC).

Międzynarodowy

W naszych kampusach mamy studentów z ponad 120 różnych krajów, z dedykowanym zespołem pomagającym studentom z zagranicy.

O szkole

pytania