Keystone logo
The University of Law Postgraduate Programmes Prawo i etyka medyczna LLM - w niepełnym wymiarze godzin
The University of Law Postgraduate Programmes

Prawo i etyka medyczna LLM - w niepełnym wymiarze godzin

24 Months

Język angielski

Niepełny etat

Request application deadline

Sep 2024

GBP 18 500 *

Nauka na odległość, W kampusie

* 10 500 £ Krajowe, Londyn; 9500 £ Krajowe, poza Londynem; 14 000 GBP międzynarodowe, Londyn; 12 000 GBP międzynarodowe, poza Londynem; 9500 £ online

Wstęp

Nasze LLM z naszego nowego pakietu programów magisterskich z prawa są przeznaczone dla absolwentów prawa i osób niebędących absolwentami prawa, którzy chcą zbadać praktyczne zastosowanie określonej, specjalistycznej dziedziny prawa. Ucz się twarzą w twarz lub online.

Prawo i etyka medyczna LLM - w niepełnym wymiarze godzin

Master of Laws (LLM) to studia podyplomowe mające na celu poszerzenie akademickiej wiedzy prawniczej, ze szczególnym uwzględnieniem określonych obszarów zainteresowań. Kurs ten, specjalnie zaprojektowany dla absolwentów prawa i absolwentów prawa, którzy chcą uzyskać tytuł magistra prawa, koncentruje się na prawie medycznym i etyce, które są integralną częścią ich rozwoju. Idealny, jeśli masz kwalifikacje medyczne lub ambicje pracy w odpowiedzialności medycznej, ten kurs ma na celu zapewnienie elastyczności w ukierunkowaniu studiów zgodnie z Twoimi aspiracjami.

Prawo w kontekście

Zdobądź niezbędną dogłębną wiedzę i wgląd w wybraną dziedzinę prawa i zrozum znaczenie przepisów prawnych, które są stosowane w prawdziwym świecie.

Elastyczne studia

Struktura programu jest bardzo elastyczna. Możesz zaprojektować swój własny stopień naukowy Pathway , który Ci odpowiada i spełnia Twoje cele zawodowe, jakiekolwiek by one nie były.

Prowadzone przez znawców tematu

Prowadzone przez połączenie byłych i obecnych praktyków, a także naukowców zajmujących się badaniami i nauczaniem, którzy koncentrują się na praktyce prawnej, a nie tylko teorii.

Struktura kursu

Warunki 1-4 (w niepełnym wymiarze godzin)

Dwutygodniowe wprowadzenie: Dla studentów nieprawniczych obejmuje to obowiązkowe wprowadzenie do prawa Anglii i Walii, które należy ukończyć przed rozpoczęciem pierwszych modułów.

Ukończysz:

 • Prawo medyczne i etyka
 • Szkolenie w zakresie metod badawczych (sesje w ramach warunków 1-4)

Następnie możesz wybrać trzy z listy modułów do wyboru*, która obejmuje moduły takie jak:

 • Prawo Zdrowia Psychicznego
 • Międzynarodowe prawo karne
 • Międzynarodowe prawa człowieka

*Wszystkie moduły do wyboru zależą od dostępności.

Warunki 5 i 6 (w niepełnym wymiarze godzin)

 • Rozprawa z prawa medycznego i etyki

Informacje o kursie

Oszacowanie

Moduły są oceniane na podstawie trzygodzinnego, niewidocznego egzaminu pisemnego lub zadania na 4500 słów.

Obecność na jednym z naszych kampusów w Wielkiej Brytanii (lub zatwierdzonym ośrodku zagranicznym po wcześniejszym uzgodnieniu) jest wymagana do wszystkich egzaminów, w tym do nauki online.

Domyślną lokalizacją kampusu do nauki online jest Londyn.

Moduł rozprawy zostanie oceniony poprzez złożenie pracy magisterskiej (15 000 słów) i stanowi okazję do trwałego, dogłębnego i intensywnego badania i refleksji nad specjalistyczną dziedziną prawa medycznego i etyki.

Struktura

Ten kurs ma innowacyjną elastyczną strukturę, z konkretnymi ocenami, które sprzyjają skutecznemu uczeniu się.

szczegóły kursu

LLM Medical Law and Ethics to innowacyjny, elastyczny program przeznaczony dla absolwentów prawa i nieprawniczych, którzy chcieliby zdobyć niezbędną dogłębną wiedzę z zakresu prawa medycznego. Niezależnie od tego, czy chcesz rozwijać się w firmie specjalizującej się w prawie medycznym, czy po prostu chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak prawo medyczne działa w praktyce, ten program zapewni Ci wiedzę, która pomoże Ci osiągnąć Twoje ambicje.

Studiując u nas prawo i etykę medyczną LLM:

 • Być nauczanym przez ekspertów merytorycznych, byłych i obecnych praktyków oraz naukowców zajmujących się badaniami i nauczaniem.
 • Skoncentruj się na praktyce prawnej, a nie tylko na teorii.
 • Skorzystaj ze strategicznych partnerstw z firmami, organami regulacyjnymi i jednostkami akredytującymi.
 • Dowiedz się o technologii prawnej, wybierając moduły studiowania technologii prawnej.
 • Zwiększ swoje szanse na zatrudnienie, zdobywając ważne, uniwersalne umiejętności i mapując swoją karierę w naszym zespole ds. karier.

Ten kurs obejmuje takie obszary, jak zaniedbania medyczne, odmowa leczenia, prośby o leczenie i przyszłość odpowiedzialności medycznej. Powiązany z nagrodami moduł tego programu został celowo zaprojektowany, aby umieścić prawo medyczne w kontekście, umożliwiając nauczenie się stosowania złożonych koncepcji teoretycznych w rzeczywistych sytuacjach klientów. Dzięki wsparciu i wskazówkom naszych doświadczonych profesjonalnych nauczycieli uzyskasz cenny wgląd w rzeczywiste i praktyczne zastosowania prawa, aby zapewnić, że praktyki medyczne pozostaną etyczne i bezpieczne.

Oprócz ogólnego wprowadzenia do programu odbywa się dwutygodniowe wprowadzenie obejmujące kluczowe zasady angielskiego systemu prawnego. Jest to obowiązkowe dla studentów niebędących studentami prawa, ale jest również dostępne dla studentów prawa, którzy chcą odświeżyć sobie podstawy prawa Anglii i Walii. Byłoby to przydatne dla każdego studenta, który zrobił sobie znaczną przerwę w edukacji prawniczej.

Aby pomóc Ci przygotować się do pracy doktorskiej, będziesz studiować szereg obowiązkowych i dodatkowych opcjonalnych sesji szkoleniowych w zakresie metod badawczych w pierwszych semestrach.

Należy pamiętać, że ze względu na przepisy Ministerstwa Spraw Wewnętrznych studenci, którzy potrzebują wizy Student Route, aby studiować u nas, nie mogą uczyć się online i mogą wybierać tylko nauczane moduły twarzą w twarz.

Wymagania dotyczące kursu

Studenci powinni posiadać brytyjski tytuł licencjata z dowolnego przedmiotu na poziomie 2:2 lub wyższym lub równoważne kwalifikacje. Studenci spoza prawa muszą ukończyć obowiązkowe dwutygodniowe wprowadzenie obejmujące kluczowe zasady angielskiego systemu prawnego, chyba że mogą udowodnić pomyślne ukończenie LLB (lub równoważnego) lub co najmniej 3 modułów prawnych o wartości co najmniej 80 punktów QCF, który musi obejmować - angielski system prawny, prawo umów i prawo czynów niedozwolonych.

Jak aplikować

 • Możesz ubiegać się o ten kurs bezpośrednio na Uniwersytecie.
 • Tego kursu nie można wybrać, aby studiować razem z naszym Legal Practice Couse (LPC).

Uwaga: Na nasze kursy w Hongkongu nie można jeszcze składać wniosków. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o studiowaniu w Hongkongu, zarejestruj swoje zainteresowanie już dziś.

O szkole

pytania