Keystone logo
© Moritz College of Law
The Ohio State University Moritz College of Law

The Ohio State University Moritz College of Law

The Ohio State University Moritz College of Law

Wstęp

The Ohio State University Moritz College of Law jest integralną częścią jednej z największych instytucji edukacyjnych na świecie. Założona w 1891 roku i niezmiennie najwyżej notowana szkoła prawnicza w stanie Ohio, Moritz College of Law rozrosła się do jednej z najwybitniejszych szkół prawa publicznego w kraju i jednej z najbardziej szanowanych szkół prawniczych na świecie.

Moritz College of Law, założona w 1891 roku i niezmiennie najwyżej oceniana szkoła prawnicza w stanie Ohio, stała się jedną z najwybitniejszych szkół prawa publicznego w kraju i jedną z najbardziej szanowanych szkół prawniczych na świecie.

Społeczność kolegialna złożona z około 570 studentów i ponad 50 członków wydziału, Moritz jest znana ze swojego rygorystycznego programu akademickiego, pionierskich badań światowej klasy wykładowców, głębokiego zaangażowania w nauczanie i szkolenie zawodowe oraz rozwój przyszłych liderów.

Ponad 11 000 absolwentów uczelni ma kluczowe znaczenie dla jej narodowej reputacji. Absolwenci obejmują sędziów Sądu Najwyższego Ohio, federalnych sędziów apelacyjnych i sądów rejonowych, amerykańskich senatorów, przedstawicieli USA, gubernatorów, partnerów zarządzających w kancelariach prawnych każdej wielkości, dyrektorów generalnych korporacji z listy Fortune 500, profesorów szkół prawniczych w całym kraju, oraz wybitni adwokaci prowadzący prywatną praktykę, służby rządowe i kancelarie prawne interesu publicznego.

Moritz College of Law jest integralną częścią The Ohio State University, jednej z najlepszych i największych uczelni publicznych w USA. Ohio State University został również wybrany spośród najlepszych publicznych kampusów uniwersyteckich w USA. Ohio State University jest znany w całym kraju ze swojej uniwersyteckiej drużyny piłkarskiej Buckeyes.

Misje Moritz College of Law

  • Staramy się uczyć studentów rygorystycznych umiejętności analitycznych, pomagać im w rozwijaniu zrozumienia prawa i procesu prawnego oraz poprawiać ich profesjonalną ocenę poprzez dynamiczne i innowacyjne środowisko uczenia się, aby stali się wybitnymi prawnikami wyposażonymi w pomoc i poprawę społeczeństwa.
  • Oferuj spostrzeżenia na temat wpływu prawa i instytucji prawnych na jednostki i społeczności oraz opowiadaj się za zmianami w prawie, które poprawiają dobrobyt ludzi i społeczeństwa.
  • Wnieś wiedzę fachową w publicznych rozmowach i inicjatywach, które prowadzą do poprawy prawa i wymiaru sprawiedliwości w Ohio, kraju i na świecie.

Lokalizacje

  • Columbus

    Michael E. Moritz College of Law 55 West 12th Avenue, Drinko Hall Columbus, OH 43210-1391, 43210, Columbus

    pytania