Keystone logo
The Hebrew University of Jerusalem LL.M. w prawie międzynarodowym i prawach człowieka
The Hebrew University of Jerusalem

LL.M. w prawie międzynarodowym i prawach człowieka

0 Semesters

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

W kampusie

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

LL.M. w prawie międzynarodowym i prawach człowieka

Program LL.M w zakresie praw człowieka i prawa międzynarodowego oferuje bogaty, zaawansowany kierunek studiów w dziedzinach, które stanowią ważną część długiej reputacji HUL w zakresie doskonałości akademickiej, w której HUL jest centrum międzynarodowej aktywności.

Program oferuje studentom bogaty wybór specjalistycznych kursów z głównych dziedzin prawa międzynarodowego - organizacji międzynarodowych, rozwiązywania konfliktów, prawa wojny, prawa imigracyjnego, międzynarodowego prawa karnego itp. - oraz w kluczowych obszarach prawa praw człowieka - w tym wielokulturowości, prawa człowieka i walka z terroryzmem oraz sprawiedliwość okresu przejściowego.

Dostarczone przez silny wydział, składający się z czołowych naukowców i praktyków, w tym byłych i obecnych doradców prawnych organizacji międzynarodowych, członków międzynarodowych gremiów ekspertów, rządowych i pozarządowych prawników, takich jak ONZ i MKCK, oraz czołowych naukowców z Izraela i zagranicy (w tym Malcolm Shaw - autor wiodącego na świecie podręcznika z zakresu prawa międzynarodowego).

Program znajduje się w Jerozolimie, mieście o bogatej historii pokoju i konfliktów - program oferuje unikalne doświadczenie dla pracowników akademickich, prawników i pracowników sektora rządowego i pozarządowego.

Wstęp

Warunki przyjęć

The LL.M. Programy w języku angielskim są dostępne dla absolwentów szkół prawniczych posiadających stopnie LL.B lub JD, którzy dobrze władają językiem angielskim. Kandydaci są wybierani na podstawie ich ocen z prawa, listów polecających i wcześniejszej pracy naukowej. Aby zapoznać się z pełną listą regulaminów przyjęć, odwiedź naszą stronę internetową.

Kandydaci, którzy nie studiowali wcześniej w instytucji edukacyjnej, w której językiem wykładowym jest język angielski, muszą przedłożyć oficjalne wyniki egzaminu TOEFL lub IELTS. Wymagany minimalny wynik TOEFL wynosi 600 w teście papierowym, 250 w teście komputerowym lub 89 w teście internetowym. Minimalny wynik egzaminu IELTS wynosi 7.

Kurs studiów

The LL.M. Programy składają się z 32 punktów zdobytych przez dwa kolejne semestry, w tym cztery kursy podstawowe, warsztaty, seminaria, przedmioty do wyboru i kursy podstawowe. Ponadto studenci mogą zdecydować się na przesłanie LL.M. Praca dyplomowa.

Czesne

Czesne wynosi 16 000 $. Obejmuje to zajęcia pozalekcyjne i ubezpieczenie zdrowotne. Zakwaterowanie w akademikach to dodatkowy koszt.

Stypendia i stypendia są dostępne dla wykwalifikowanych studentów. Skontaktuj się z panią Shanie Rabinowitz, koordynatorem programu, aby uzyskać więcej informacji.

Dostępne dodatkowe stypendia:

 • MASA - Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź naszą stronę internetową.
 • Międzynarodowa Szkoła Rothberg - międzynarodowe programy, organizowane we współpracy z Rothberg International School, oferują różnorodne stypendia dla wykwalifikowanych kandydatów. Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź naszą stronę internetową.

O szkole

pytania

Podobne kursy

 • LLM Zaawansowane studia w europejskim i międzynarodowym prawie praw człowieka
  • Leiden, Niderlandy
 • Master of Laws in Intercultural Human Rights (LL.M.)
  • Miami Gardens, Stany Zjednoczone
 • Dyplom z zakresu międzynarodowych praw człowieka i prawa humanitarnego
  • Frankfurt an der Oder, Niemcy