Keystone logo
The College of Law

The College of Law

The College of Law

Wstęp

O

69889_lady-justice-2388500_640.jpg

MISJA

The College of Law to szkoła praktyk zawodowych dla prawników. Jesteśmy również największym dostawcą praktycznej edukacji prawnej w Australazji.

Naszą misją jest wspieranie kariery prawników w Australii poprzez dostarczanie innowacyjnych, ukierunkowanych na praktykę edukacji prawnej i szkoleń.

NASZA RÓŻNICA

The College of Law od 1974 r. Jest na czele praktycznej edukacji prawnej. Ponad 60 000 naszych absolwentów pracuje we wszystkich aspektach tej branży - i jesteśmy jednym z najbardziej zaufanych nazwisk w szkoleniu prawniczym w Australii i Nowej Zelandii.

Tym, co nas wyróżnia, jest skupienie się na praktycznej stronie prawa i prawdziwym znaczeniu naszych programów edukacyjnych.

Z ponad 400 pracownikami w Australii i Nowej Zelandii - z których większość to praktykujący prawnicy - pracujemy z zawodu, dla zawodu.

W Australii Kolegium jest jednym z nielicznych uniwersytetów, które uzyskały status samorządu akredytującego w Agencji Jakości i Standardów Szkolnictwa Wyższego.

69891_sydney-opera-house-354375_640.jpg

UZNAWANE PRZEZ EUROPEJSKĄ REGULACJĘ EDUKACJI I JAKOŚCI AGENCJI JAKOŚCI AUSTRALII

The College of Law jest samorządem akredytacyjnym uznanym przez Commonwealth of Australia's Education and Quality Standards Agency. Oznacza to, że Uczelnia osiągnęła w swoich specjalistycznych dziedzinach standardy akademickie, zarządzanie i jakość odpowiadające uniwersytetowi australijskiemu.

W Nowej Zelandii College ma akredytację Nowej Zelandzkiej Organizacji Kwalifikacji, która oceniła College Highly Confident w jego wynikach edukacyjnych. To jest najwyższy osiągalny poziom.

69890_city-1283140_640.jpg

The College of Law ASIA-PACIFIC

The College of Law Asia-Pacific i jego dyrektor, Peter Tritt, mają siedzibę w Kuala Lumpur w Malezji. The College of Law Azji i Pacyfiku zostało utworzone w 2016 r. W celu rozszerzenia działalności Kolegium na Azję, ze szczególnym uwzględnieniem nowej Wspólnoty Gospodarczej ASEAN. The College of Law Asia-Pacific dodał trzy nowe strumienie jurysdykcji do programu LLM College w zakresie prawa stosowanego.

 • ASEAN 6 Trans-Border Legal Practice: https://www.collaw.com/learnwithus/our-programs/career-specialisation-programmes/llm-asean

 • Wspólna praktyka prawnicza (Nowa Zelandia): https://www.collaw.com/learnwithus/our-programs/career-specialisation-programmes/llm-common-law-practice

 • Praktyka prawnicza w Malezji: https://www.collaw.com/learnwithus/our-programs/career-specialisation-programmes/llm-malaysia

Oferujemy również programy rozwoju zawodowego, aby wyposażyć Cię w praktyczne umiejętności potrzebne do budowania i rozwijania udanej kariery w praktyce prawnej. Oferujemy następujące programy:

 • Międzynarodowa znajomość języka angielskiego i umiejętności zawodowych (ILEPS): https://www.collaw.com/learnwithus/our-programs/career-foundation-programmes

 • Continuing Professional Development (CPD): https://www.collaw.com/learnwithus/our-programs/career-consolidation-programmes

Lokalizacje

 • Sydney

  The College of Law New South Wales, St Leonards Corporate Head Office 2 Chandos Street St Leonards NSW 2065 Australia, , Sydney

 • Auckland

  Level 8, College of Law Centre 3 City Road, Auckland 1010 New Zealand, , Auckland

  • Kuala Lumpur

   The College of Law Asia, Head Office Level 23, Nu Tower 2 Jalan Tun Sambanthan 50470 Kuala Lumpur, , Kuala Lumpur

   • Singapore Online

    Singapore Online, Singapur

    pytania