Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Texas A&M University School of Law

Texas A&M University School of Law

Texas A&M University School of Law

Wstęp

Prawnik XXI wieku musi zrobić coś więcej niż tylko rozpatrywać sprawy w sądzie. Będziesz potrzebować umiejętności negocjowania umów, tworzenia projektów umów, ugód rzemieślniczych i mediacji w sporach. W Texas A&M University School of Law zapewniamy Ci ochronę. Nasz innowacyjny program JD podkreśla znaczenie praktycznych umiejętności prawniczych, które w pełni przygotują Cię do wszystkich aspektów Twojej kariery.

Istnieje więcej niż jeden rodzaj prawników. W XXI wieku praktykujący prawnicy obsługują wielu klientów na różnych stanowiskach i w niezliczonych branżach. W Texas A&M University School of Law możesz mieć otwarte opcje, kontynuując szeroką edukację. Lub możesz wybrać jedną z trzech różnych ścieżek, które oferujemy. W ramach każdej z tych ścieżek możesz nawet skupić się na określonych obszarach praktyki, takich jak własność intelektualna lub prawo dotyczące ropy i gazu.

Wybór szkoły prawniczej oznacza wybór domu na kilka następnych lat, a nie znajdziesz lepszego miejsca do nauki i życia niż Fort Worth. Fort Worth oferuje niezrównaną jakość życia, społeczność prawniczą, która przyjmuje młodych prawników i doradza im, a także dostęp do szerokiego grona pracodawców z różnych środowisk, w tym kancelarii prawniczych, agencji rządowych, organizacji non-profit i działów prawnych korporacji.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Fort Worth

    1515 Commerce Street, 76102, Fort Worth

    pytania