Keystone logo
Texas A&M School of Law

Texas A&M School of Law

Texas A&M School of Law

Wstęp

Nasz Program Innowacyjna JD

21 wiek prawnik musi zrobić więcej, niż po prostu spróbować sprawy w sądzie. Musisz zdolność do negocjowania umów, projekty budowlane, osady rzemieślniczej i mediacji sporów. Na Texas A & M University School of Law, mamy cię osłaniał. Nasz innowacyjny program JD podkreśla znaczenie rzeczywistych umiejętności prawnych, które będą w pełni przygotować się do wszystkich aspektów swojej karierze.

Texas A & M: Inwestujemy w waszą przyszłość

Od kiedy stał się częścią Texas A & M University w 2013 roku, zainwestowaliśmy znaczne środki, aby zwiększyć wartość swojego stopnia i poprawić swoje doświadczenie, gdy jesteś tutaj w szkole prawniczej. Mamy wiele bardziej ekscytujące zmiany w pracach, ale mamy już pewne kroki, aby inwestować w swoją przyszłość.

Droga do sukcesu

Istnieje więcej niż jeden typ prawnika. W 21 wieku, prawnicy wykonujący służyć szeroką gamę klientów w różnych pojemnościach oraz w licznych branżach. Na Texas A & M University School of Law, można zachować swoje opcje otwarte poprzez prowadzenie szerokiej edukacji. Albo można wybrać jeden z trzech odrębnych ścieżkach, które oferujemy. W każdej z tych ścieżek, można nawet wybrać się skupić na konkretnych obszarach, takich jak praktyki własności intelektualnej i prawa lub oleju gazowego.

Fort Worth / Dallas

Wybór szkoły prawniczej oznacza wyborze domu w ciągu najbliższych kilku lat, a nie znajdziesz lepszego miejsca do nauki i życia niż Fort Worth. Fort Worth oferuje niezrównaną jakość życia społeczności prawną, która przygarnia i opiekunów młodych prawników, a dostęp do szerokiej gamy pracodawców w różnych ustawieniach praktyk, w tym firm prawniczych, agencji rządowych, organizacji non-profit i działach prawnych firm.

Texas A & M University School of Law polityki niedyskryminacji

Texas A & M University School of Law zapewnia równe szanse w swoim programie edukacji prawnej dla wszystkich osób ubiegających się o przyjęcie, uczestniczących studentów i absolwentów, bez dyskryminacji i segregacji ze względu na rasę, kolor skóry, religię, pochodzenie narodowe, płeć, wiek, niepełnosprawność, status weterana , orientację seksualną, tożsamość płciową lub ekspresję płciową. Ponadto Texas A & M University School of Law zapewnia jej wykładowców i innych pracowników z równości szans w zatrudnianiu, przedłużania, promocji i kadencji.

Texas A & M prawem innowacyjnego ODLEGŁOŚĆ programów edukacyjnych

Proponujemy dwa programy nauki na odległość, zarówno w obszarach, w których wiedza i umiejętności są obecnie duże zapotrzebowanie: Zarządzanie majątkiem i Zarządzanie ryzykiem.

Programy są całkowicie on-line, Co daje specjalistów pracujących i studentów, którzy mają obowiązki osobowych elastyczność muszą nauczyć się i uzyskania nowych umiejętności z minimalne zakłócenia ich już pełne życia. W naszych programach, nie wystarczy umieścić kamerę w tył klasie nagrać wykład danego profesora. Takie podejście jest przestarzały i nieskuteczny. Zamiast tego używamy state-of-the-art technik pedagogicznych które wykorzystują najnowszą technologię uczenia się online. Każdy kurs jest specjalnie przygotowane studentów kształcenia na odległość w umyśle.

Każdy program trwa około sześć semestrów, aby zakończyć, a po zakończeniu, masz okazję do odwiedzenia nas w szkole prawniczej, aby otrzymać zaszczytne "Aggie Ring," co ci dożywotnim członkiem bogatej Aggie Network.

Dostępne Odległość Programy edukacyjne

  • Zarządzanie majątkiem
  • Zarządzanie ryzykiem

Dwa stopnie - jeden silny nauczania

Dwa różne stopnie są oferowane dla każdego programu-an LL.M. stopnia absolwent dla prawników (Dla tych, którzy już otrzymali JD), a także Mistrzowie Orzecznictwa (M.Jur.) Za nieprzestrzeganie prawnika pracowników. Chociaż nie-prawników może mieć dodatkowy wymagany kurs lub wstępnie wymaganą w prawie amerykańskim, aby umieścić je na równi z ich rodaków prawników, struktury i treści programowe są wówczas zasadniczo taka sama, niezależnie od statusu JD.

Lokalizacje

  • Fort Worth

    Texas A&M University School of Law 1515 Commerce Street , TX 76102, Fort Worth

    pytania