Keystone logo
Swansea University LLM w międzynarodowym prawie morskim
Swansea University

LLM w międzynarodowym prawie morskim

0 Years

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

W kampusie

* Studenci z Wielkiej Brytanii / UE: 7 900 £ w pełnym wymiarze godzin; 3 950 GBP / rok za 2 lata w niepełnym wymiarze godzin; 2650 GBP / rok za trzyletnie niepełne etaty. Studenci zagraniczni: 16 450 funtów w pełnym wymiarze godzin; 8250 GBP / rok za 2 lata

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Morze ma zasadnicze znaczenie dla ludzkiej egzystencji - dla handlu, szlaków żeglugowych i jako główne źródło zasobów naturalnych. Wiedza prawna w kwestiach dotyczących prawa w tych obszarach jest zawsze pożądana.

Nasz LLM w międzynarodowym prawie morskim zapewni dogłębne zrozumienie prawa dotyczącego umów przewozu towarów, ubezpieczenia morskiego, handlu międzynarodowego i prawa morskiego.

Ucząc się od ekspertów z wysokim poziomem akademickim i praktycznym, zdobędziesz specjalistyczną wiedzę i umiejętności, które są wysoko cenione przez pracodawców, i otworzysz szereg ekscytujących możliwości kariery.

Dlaczego międzynarodowe prawo morskie w Swansea?

Jako student studiów podyplomowych w Hillary Rodham Clinton School of Law, będziesz częścią uznanej na całym świecie szkoły prawa, z dobrze prosperującym środowiskiem akademickim, zobowiązanym do doskonałości w nauczaniu i badaniach oraz oferującym wyjątkowe doświadczenie dla studentów.

Zostaniesz zwolniony z wymagań poziomu 2 członkostwa w CIArb, więc możesz ubiegać się o poziom członka Instytutu (MCIArb), po pomyślnym ukończeniu modułu Międzynarodowego Arbitrażu Handlowego

Swansea University zajmuje 26 miejsce w Wielkiej Brytanii pod względem jakości badań i 22 miejsce pod względem wpływu na badania (REF 2014).

Twoje doświadczenie w zakresie międzynarodowego prawa morskiego

Na tym poziomie LLM zdobędziesz wiedzę i doświadczenie, aby stać się prawnikiem lub prawnikiem świadczącym usługi prawne w XXI wieku ze specjalistycznym i dogłębnym zrozumieniem międzynarodowego prawa morskiego.

Nasze studia podyplomowe z prawa dają ci możliwość uczenia się od naukowców będących ekspertami branżowymi, z bogatym doświadczeniem akademickim i praktycznym.

Dowiesz się również poprzez:

 • Wykłady gościnne zapewniające wgląd w praktykę w terenie
 • Konkursy korzeniowe
 • Szkoły letnie za granicą

Możliwości zatrudnienia w międzynarodowym prawie morskim

Absolwenci LLM w międzynarodowym prawie morskim są dobrze przygotowani do stymulowania i nagradzania możliwości rozwoju zawodowego.

Poprawa szans na zatrudnienie jest dla nas kluczowym priorytetem, a my organizujemy szereg wydarzeń, aby pomóc, w tym coroczne targi kariery LLM, które dają możliwość spotkania się z lokalnymi i międzynarodowymi kancelariami prawnymi, a także spotkania w sieci i wizyty w wiodących praktykach w City of London.

Wymagania wstępne

 • Warunkiem przystąpienia do tego LLM w międzynarodowym prawie morskim jest dyplom z wyróżnieniem 2: 2, najlepiej w pokrewnej dyscyplinie.
 • Zachęcamy również kandydatów z odpowiednim doświadczeniem.
 • Przyjmujemy zgłoszenia od studentów z całego świata i wymagamy dowodów z poprzedniego badania, które są równoważne z wymaganiami wstępnymi.
 • Jeśli angielski nie jest twoim pierwszym językiem, będziesz potrzebować akceptowalnego zaliczenia w zatwierdzonej kwalifikacji języka angielskiego, takiej jak test IELTS (z łącznym wynikiem co najmniej 6,5 i minimum 6,0 w każdym elemencie).
 • Dostępne są bezpłatne lekcje języka angielskiego, które mają pomóc ci w poprawie twojego krytycznego myślenia i pisania.

Kariera i zdolność do zatrudnienia

Kariera i zdolność do zatrudnienia Swansea Employability Academy (SEA) będzie wspierać Cię na każdym etapie Twojej kariery, pomagając budować świetlaną przyszłość.

Nasze usługi wsparcia kariery obejmują:

 • Warsztaty dotyczące zatrudnienia, rozmowy pracodawców, indywidualne wydarzenia i targi pracy.
 • Indywidualne porady i wskazówki profesjonalnie wykwalifikowanych doradców zawodowych.
 • Pomoc w znalezieniu pracy, stażu, stażu pracy i możliwości wolontariatu.
 • Dostęp do zasobów informacyjnych na szeroki zakres tematów związanych z zarządzaniem karierą.
 • Finansowanie w celu wspierania praktyk studenckich i wydarzeń studenckich / klubowych.

Zapewniamy również pomoc i porady dla absolwentów Swansea University do dwóch lat po ukończeniu studiów.

School of Law przyjmuje proaktywne podejście w celu zwiększenia szans absolwentów na zatrudnienie, z dedykowanym Specjalistą ds. Zatrudnienia i Stażystów. Szkoła oferuje szereg lokalnych, krajowych i międzynarodowych staży zawodowych, profesjonalnych kursów, porad i wsparcia, które pomogą Ci rozwinąć umiejętności wymagane do osiągnięcia twoich ambicji.

Zwiększenie szans naszych studentów na zatrudnienie jest kluczowym priorytetem. W tym celu organizujemy szereg inicjatyw dla studentów LLM, w tym coroczne targi kariery LLM, które dają studentom możliwość spotkania przedstawicieli lokalnych i międzynarodowych firm prawniczych, wydarzeń w sieci oraz wizyt w wiodących praktykach w City of London .

Swansea University","author_url":"","source":""}" />

1225-DJI_0003

Swansea University został uznany za Uniwersytet Roku w konkursie Whatuni Student Choice Awards 2019 po raz drugi od pięciu lat. Swansea University został nie tylko uznany za Uniwersytet Roku, ale także zajął pierwsze miejsce w kategorii International i znalazł się w pierwszej trójce w kategoriach Postgraduate, Course i Lecturers. Nagrody Whatuni Student Choice Awards są w całości wybierane przez studentów, z ponad 41 000 recenzji i komentarzy przesłanych przez ponad 160 brytyjskich instytucji.

W prestiżowym przewodniku Guardian University Guide 2021 zajmujemy 24. miejsce w Wielkiej Brytanii i po raz drugi od trzech lat zdobyliśmy tytuł Welsh University of the Year, umacniając naszą pozycję wiodącej uczelni wyższej w Walii.

W centrum wszystkiego stawiamy naszych uczniów. W rezultacie uzyskaliśmy złoty wynik, najwyższą możliwą ocenę, w krajowym Teaching Excellence and Student Outstanding Framework (TEF) i zajęliśmy 6. miejsce w Wielkiej Brytanii pod względem satysfakcji uczniów w National Student Survey for 2020.

Nasze wspaniałe kampusy na nabrzeżu sprawiają, że jesteśmy pożądaną lokalizacją dla studentów i pracowników z całego świata, a nasza społeczność wielokulturowa zapewnia globalną perspektywę, umożliwiając tym, którzy dołączają do nas, rozwijanie umiejętności i wiedzy, które pozwolą im osiągnąć sukces i wzbogacić kariery.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

O szkole

pytania

Podobne kursy