Keystone logo
Swansea University

Swansea University

Swansea University

Wstęp

Założony w 1920 roku Swansea to tętniący życiem uniwersytet prowadzony przez badania.

Swansea University","author_url":"","source":""}" />

6436-Aerial Lighthouse Mumbles [Hi res]

Swansea University jest uniwersytetem kierowanym przez badania, który robi zmiany od 1920 roku. Nasza różnorodna i przyjazna społeczność rozwija się w poszukiwaniu i odkrywaniu, z zachowaniem równowagi między doskonałym nauczaniem i badaniami, a doskonałą jakością życia.

Nasze zaangażowanie w badania przynoszące rzeczywiste korzyści sprawiło, że osiągnęliśmy ambicję, aby zostać 30 najlepszym uniwersytetem badawczym, awansując do tabeli rankingowej doskonałości badawczej 2014-2021 na 26. miejsce w Wielkiej Brytanii z 52. miejsca w 2008 r.

Swansea University został uznany za Uniwersytet Roku w konkursie Whatuni Student Choice Awards 2019 po raz drugi od pięciu lat. Swansea University został nie tylko uznany za Uniwersytet Roku, ale także zajął pierwsze miejsce w kategorii International i znalazł się w pierwszej trójce w kategoriach Postgraduate, Course i Lecturers. Nagrody Whatuni Student Choice Awards są w całości wybierane przez studentów, z ponad 41 000 recenzji i komentarzy przesłanych przez ponad 160 brytyjskich instytucji.

W prestiżowym przewodniku Guardian University Guide 2021 zajmujemy 24. miejsce w Wielkiej Brytanii i po raz drugi od trzech lat zdobyliśmy tytuł Welsh University of the Year, umacniając naszą pozycję wiodącej uczelni wyższej w Walii.

W centrum wszystkiego stawiamy naszych uczniów. W rezultacie uzyskaliśmy złoty wynik, najwyższą możliwą ocenę, w krajowym Teaching Excellence and Student Outstanding Framework (TEF) i zajęliśmy 6. miejsce w Wielkiej Brytanii pod względem satysfakcji uczniów w National Student Survey for 2020.

Nasze wspaniałe kampusy na nabrzeżu sprawiają, że jesteśmy pożądaną lokalizacją dla studentów i pracowników z całego świata, a nasza społeczność wielokulturowa zapewnia globalną perspektywę, umożliwiając tym, którzy dołączają do nas, rozwijanie umiejętności i wiedzy, które pozwolą im osiągnąć sukces i wzbogacić kariery.

Swansea University","author_url":"","source":""}" />

7232-030320_197 (1) copy edit

Studenci zagraniczni

Swansea University jest uznawany za światowy uniwersytet Top 200 dla studentów zagranicznych i przyjmujemy aplikacje od studentów zagranicznych z całego świata.

Zachęcamy naszych zagranicznych studentów do składania aplikacji za pośrednictwem naszego internetowego systemu aplikacji. Aby uzyskać więcej informacji na temat składania aplikacji na studia licencjackie lub podyplomowe na studia na Swansea University w Swansea University odwiedź nasze strony z aplikacjami.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Swansea

    Swansea University Singleton Park Swansea SA2 8PP Wales, UK, SA2 8PP, Swansea

pytania