Keystone logo
© Uni.
Sustainability College Bruges

Sustainability College Bruges

Sustainability College Bruges

Wstęp

Szkolnictwo na rzecz zrównoważonego rozwoju Brugia (SCB) to prywatna instytucja oferująca kształcenie ustawiczne, badania naukowe, usługi doradcze i pośrednictwo dla obywateli na całym świecie - w kwestiach związanych ze środowiskiem, energią, zmianami klimatycznymi i bezpieczeństwem zdrowia.

Działania SCB są inspirowane i kierowane przez cele zrównoważonego rozwoju ONZ z roku 2015 oraz europejskie działanie na rzecz zrównoważonego rozwoju z 2016 r.

SCB składa się z Centrum Continuing Education, Centrum Badań, Centrum Mediacji i Rozstrzygania Sporów, a także Centrum Doradztwa.

Jest wspierany przez dużą grupę stypendystów SCB, Międzynarodowej Rady Doradczej i Przyjaciół SCB.

Bruges 1

Kształcenia Ustawicznego

Centrum Szkolnictwa Wyższego (SCB) organizuje kształcenie ustawiczne (programy, konferencje, seminaria, prezentacje), które są "zorientowane na problem", "popyt", "naukowo oparty" i "innowacyjny dydaktycznie". Ma to przede wszystkim charakter interdyscyplinarny, ze szczególnym uwzględnieniem aspektów nauk społecznych i humanistycznych. Tam, gdzie to konieczne i stosowne, uwzględniono nauki przyrodnicze i biomedyczne. Celem jest celowanie.

Działalność SCB CCE nie prowadzi do uzyskania tytułu licencjata, magistra czy doktora. Uczestnictwo i ocena są nagradzane certyfikatem SCB CCE (uczestnictwa, uczestnictwa, oceny).

Centrum Badawcze SCB

Centrum Badawcze SCB przeprowadza (inter) badania dyscyplinarne dotyczące kwestii związanych ze środowiskiem, energią, zmianami klimatycznymi i bezpieczeństwem zdrowia. Dokonuje się tego z inicjatywy stypendystów SCB i / lub na żądanie stron publicznych lub prywatnych.

Przeprowadzone badania są prezentowane na imprezach SCB, seminariach lub konferencjach, a także publikowane w dokumentach SCB.

Bruges

Mediacja

Centrum Rozwoju Sporów i Rozstrzygania Sporów (CMDR) Centrum SCB ma promować mediację i inne alternatywne metody rozwiązywania sporów (ADR) w kwestiach związanych ze środowiskiem, energią, zmianami klimatycznymi i bezpieczeństwem zdrowia. Obejmuje działania Flamandzkiego Stowarzyszenia Orientacji i Pośrednictwa w Kompleksowych Projekty Inwestycyjne, ustanowione w 2010 roku przez Kurt Deketelaere i Dirk Henckens, i jest otwarte na europejski i międzynarodowy rozwój ADR.

Serwis doradczy

Centrum doradcze SCB oferuje rzetelne i multidyscyplinarne doradztwo dla rządów (lokalnych, krajowych, europejskich, międzynarodowych), organizacji non profit zajmujących się kwestiami środowiskowymi, energetycznymi, klimatycznymi oraz kwestiami zdrowia i bezpieczeństwa. Dokonuje się to w sposób naukowy i bezstronny. SCB CAS działa również jako doradca "drugiej opinii" dla firm prawa i doradztwa.

SCB Vision i misja

Wizją SCB jest "Inwestowanie w wiedzę na rzecz zrównoważonej przyszłości".

Misją SCB jest:

 • Dzieląc się naszą pasją do spraw środowiska, klimatu, energii, bezpieczeństwa i higieny pracy,
 • Oferowanie kształcenia ustawicznego opartego na treści zamiast kształcenia opartego na formatach,
 • Będąc elastycznym, elastycznym i przewidywalnym do ciągle zmieniającego się otoczenia regulacyjnego,
 • Przeprowadzanie interdyscyplinarnych badań z zakresu nauk społecznych i humanistycznych, z udziałem wszystkich zainteresowanych stron,
 • Dostarczanie kompetentnych i dostosowanych usług doradczych, mediacji i rozstrzygania sporów,
 • Opierając się na "sieciowym wyszukiwaniu", przynosząc światowych wiodących ekspertów w sektorze zysków, non profit, rządowych i akademickich tym, którzy nie mają czasu lub możliwości studiowania lub angażowania się za granicę,
 • Być globalnym i umożliwiającym dostęp do edukacji i badań, niezależnie od lokalizacji i strefy czasowej,
 • Dążenie do doskonałości we wszystkich działaniach zostało opracowane przy wsparciu grupy światowej klasy zaangażowanych i kompetentnych współpracowników.Bruges

Lokalizacje

 • Bruges

  Potterierei 4 8000 Bruges (Belgium), , Bruges

pytania