Keystone logo
Suffolk University Law School

Suffolk University Law School

Suffolk University Law School

Wstęp

Przez ponad 100 lat Suffolk Law wydało jednych z najwybitniejszych prawników w kraju. Kładąc nacisk na praktykę w świecie rzeczywistym i uczenie się przez doświadczenie, Suffolk Law jest niezrównanym miejscem do rozpoczęcia, zbudowania i rozpoczęcia udanej kariery i życia w prawie.

Jako jedna z największych szkół prawniczych w Stanach Zjednoczonych, Suffolk Law ma rozbudowany program nauczania, który łączy silne podstawy akademickie z doświadczeniem w szeregu specjalistycznych dziedzin. Twoja edukacja obejmuje praktyczne programy nauczania, znanych w całym kraju wykładowców i praktyków prawa, którzy łączą teorię z praktyką, aby przygotować studentów do pracy w XXI wieku.

Misja i cele

Suffolk University Law School, z siedzibą w Bostonie, zajmuje się przyjmowaniem studentów ze wszystkich środowisk i okoliczności oraz kształceniem ich, aby stali się wysoko wykwalifikowanymi i etycznymi prawnikami, dobrze przygotowanymi do służby w lokalnych społecznościach, w całym kraju i na całym świecie. Ponieważ rola prawnika ewoluowała i rozszerzała się od czasu założenia Suffolk w 1906 r., Szkoła Prawa stara się rozwijać u swoich studentów umiejętności niezbędne do obsługi zmieniających się potrzeb zawodu w coraz bardziej zróżnicowanym, globalnym i zależnym od technologii społeczeństwie. Jako jedna z największych szkół prawniczych w kraju, Suffolk wychodzi naprzeciw temu wyzwaniu, zapewniając studentom podstawowe podstawy edukacji prawniczej, szeroki wachlarz kursów i programów oraz doskonałe szkolenie prowadzone przez różnorodny i dostępny wydział zaangażowany w stypendia i służbę dla swojego zawodu i społeczności . Celem Suffolk jest zapewnienie swoim studentom dostępu do doskonałej edukacji prawniczej, inspirowanie zaangażowania na rzecz sprawiedliwości i zapewnienie absolwentom możliwości realizacji aspiracji zawodowych.

pytania