Keystone logo
Stetson University College of Law

Stetson University College of Law

Stetson University College of Law

Wstęp

Jak Pierwsza szkoła prawo Florydy, Stetson wykształciła znakomity prawnicy, sędziowie i przywódcy społeczności od ponad wieku. Stetson jest top-100 Law School, Miejsce 1 w próbnym rzecznictwa i # 3 w doktrynie przez US News & World Report, i jest w pełni akredytowany przez American Bar Association oraz Stowarzyszenia amerykańskich szkół prawniczych.

Stetson University College of Law jest aktywną częścią powierzchni metra Tampa Bay, z jej głównym kampusie prawa w Gulfport / St. Petersburg i centrum satelitarnego w Tampa. Szkoła prawo jest częścią Stetson University College z Sztuki i Nauki, Szkoły Administracji oraz Szkoły Muzycznej w DeLand, a uczelnia centrum satelitarnego w Celebration.

Dziekan Krzysztof Pietruszkiewicz prowadzi różnorodnych zespół wykładowców, administratorów i pracowników zgodnie z misją i wartościami Kolegium Prawa i Stetson University.

Stetson w skrócie

Miejsce nr 1 na próbnym rzecznictwo i nr 3 na piśmie prawnej przez US News & World Report Indywidualne podejście do potrzeb uczniów Utalentowany, dostępne wykładowców, którzy celują w swoich dziedzinach State-of-the-art biblioteka i sale lekcyjne Siedem sale rozpraw Certyfikaty JD koncentracji w rzecznictwo prawa starszego, prawa ochrony środowiska, prawa międzynarodowego i sprawiedliwości społecznej Podwójny stopień i wspólnego tytułu opcje: JD / LL.M. w Advocacy, JD / MBA, JD / MPH, JD / MIEL Międzynarodowego Prawa Gospodarczego i JD / MEBL w Europejskiej Prawa Gospodarczego LL.M. stopni w rzecznictwo, prawa starszy i prawo międzynarodowe Jeden z niewielu amerykańskich szkół prawa do dzielenia przestrzeni z sądu pracy, II Sądu Apelacyjnego Florydzie Rejonowy Pierwsza szkoła Prawo na Florydzie wymagać usługi pro bono przez studentów i wykładowców Doskonałe rozwoju kariery i przygotowywaniem usług. Ostatnio uznany za jednego z najlepszych programów dla LLM kariera przez International Prawników Magazine. Centra Doskonałości w Advocacy, Starszego ustawy, Prawo o szkolnictwie wyŜszym i Polityki i Prawa Międzynarodowego Główna Instytutów na rzecz prawa do różnorodności biologicznej, Prawo Karaibskim, Komunikacji prawnych oraz ustawy Weteranów Start do czterech Stetson czasopism naukowych: Prawo Review, Journal for International Aging prawa i polityki, gazet Międzynarodowego Prawa Przyrody i polityki, a Stetson Urzędowy Advocacy i Prawo Wyróżnienia dla najlepszych programów w rankingu studentów 45 organizacji studenckich Krajowe i mistrz świata drużyny poparcia Szeroki wybór kliniki i staż możliwości Tętniący życiem kampus z różnych organizacji studenckich, działań i konkursów międzyszkolnych Osiem studiów za granicą, a sześć programów kursowych Główny kampus w Gulfport prawo / St. Petersburg z centrum satelitarnego w pobliżu miasta Tampa

7 Wielka powody, aby uznać prawo Stetson:

Siła naszych programów akademickich.

Stetson Profesor uczy classWe są dumni, że w rankingu # 1 na rozprawę rzecznictwa i # 3 na piśmie prawnej przez US News & World Report. Stetson jest również liderem w dziedzinie prawa starszym, prawa ochrony środowiska, bioróżnorodności, ustawy o szkolnictwie wyższym, prawa międzynarodowego, sprawiedliwości społecznej, prawa, prawa weteranów Karaibów i innych dziedzin nauki prawa. Stetson oferuje pięć certyfikat JD programów koncentracyjnych ponad 60 umiejętności fakultatywnymi i wspólne lub podwójnego stopnia opcje JD / LL.M.. JD / MBA i JD / MPH

Szanse zdobycia praktycznego doświadczenia prawną.

edukacja kliniczna participantsStetson oferuje studentom ponad 400 klinik i externship możliwości rocznie w całej Tampa Bay na Florydzie obszaru metropolitalnego. Z ponad 30 przychodni i externship kursy na około 60 organizacji goszczących, Stetson łączy kilka innych szkół prawniczych w całym kraju, którzy gwarantują, że każdy student może uczestniczyć w klinice lub externship oczywiście w szkole prawniczej.

Stypendia dla obniżenia kosztów wyższych.

Stetson uczeń veteranIn jesień 2015, 55% nowych studentów JD stypendystką. Wszystkie przyjęci studenci pierwszego roku są automatycznie uznawane na stypendia wieloletnich. Począwszy od roku akademickiego latach 2016-2017, Stetson będzie obsługiwać nieograniczoną liczbę wykwalifikowanych weteranów lub uprawnionych utrzymaniu z programem Wiązać Żółta GI Billa.

Piękny kampus znajduje się w słonecznej Tampa Bay na Florydzie.

21-hektarowej, palmy STETSON Prawo campusStetson jest wyłożona główny kampus w Gulfport / St. Petersburg był niegdyś ośrodek 1920 uczęszczanych przez Babe Ruth i innych gwiazd. Dziś nasze historyczne budynki są uzupełnione o 3,920 połączeń sieciowych, w siedmiu salach sądowych pracujących, 50 pomieszczeń bibliotecznych Grupy Badawczej do basenu, a biblioteki prawniczej z ponad 419,000 woluminów. Potrzebujesz odpocząć od nauki? Podróż # 4 w rankingu najlepszych plaży doradcy (St. Pete Beach) jest pięć minut od kampusu.

Wydział którzy lubią nauczania prawa i troska o sukcesie studentów.

Stetson profesor radzi profesorowie studentOur biorą udział w niemal każdym aspekcie życia kampusu i są pasjonatami pracy z uczniami zarówno wewnątrz jak i poza szkołą. Wykładowców z całej szkoły prawniczej spędzać czas służąc jako mentorów, doradzając organizacje studenckie oraz coachingu zespołów poparcia. Nasz wydział są autorzy, prawników i liderów w swoich dziedzinach wiedzy prawnej.

usługi rozwoju kariery dla studentów i absolwentów.

Pracownicy rozwój kariery radzi studentAn dostępne pracownicy rozwój kariery wspiera studentów z sesji indywidualnego coachingu, spotkań grupowych i programów. "Kariera Toolkit" seria warsztatów STETSON zapewnia ramy dla planowania kariery i poszukiwania pracy. Nasz zespół ustalił relacje ze społecznością prawnej Tampa Bay Area i działa, aby pomóc absolwentom znaleźć swoje idealne kariery.

Programami studiów za granicą w Kajmanach, na Kubie, w Korei Południowej, Anglii, Hiszpanii i Holandii.

Badanie Stetson granicą participantsOur studenci mogą poznawać świat, podczas gdy zarobki kredyt akademickiej i spotkanie ekspertów prawnych w krajach dalekich. Oprócz lata za granicą i programów semestralnych Stetson, w Stetson posiada również międzynarodowych umów wymiany z uniwersytetów w Australii, Anglii, Irlandii, Francji i Hiszpanii.

Lokalizacje

  • Tampa

    Stetson University College of Law 1401 61st Street South , 33707, Tampa

    pytania