Keystone logo
San Joaquin College of Law

San Joaquin College of Law

San Joaquin College of Law

Wstęp

W San Joaquin College of Law Twój rozwój osobisty jako prawnika jest naszym głównym celem. Od naszego kursu umiejętności do nauki przed zapisem po niezliczone kursy praktyczne zawarte w programie nauczania, zobaczysz swój potencjalny rozkwit. Klasy są małe, średnio 25 uczniów na sekcję, co zapewnia niezrównaną możliwość interakcji z profesorami i kolegami z klasy.

SJCL oferuje solidną edukację prawniczą - taką, która nie ogranicza kariery ani życiowych wyborów z powodu olbrzymiego zadłużenia. W swojej 40-letniej historii ponad 84% absolwentów SJCL zdało Kalifornijski Egzamin Adwokacki. Jednak SJCL stara się kształcić studentów, aby mogli wykonywać zawody prawnicze i być wybitnymi prawnikami - intelektualnie, etycznie i osobiście - nie tylko przechodzić przez poprzeczkę.

Istnieje wiele możliwości zdobycia praktycznych doświadczeń. Studenci New American Legal Clinic rocznie pomagają setkom legalnych imigrantów, prowadząc sprawy pod nadzorem profesora od przyjęcia do rozwiązania. Staże w sądach federalnych i stanowych, kancelariach prokuratorów okręgowych, agencjach administracyjnych, pomocy prawnej i firmach prywatnych są łatwo dostępne, podobnie jak możliwości zatrudnienia na stanowiskach urzędniczych.

Szkoła prawnicza to doświadczenie i proces. Dzięki niej odkrywasz, że jesteś w stanie zrobić więcej, niż kiedykolwiek sobie wyobrażałeś. Jest miejsce i potrzeba takich umiejętności w Dolinie San Joaquin. Możliwości zatrudnienia zawsze były dostępne w regionie, nawet jeśli w innych obszarach było niewiele. Twoje rzeczywiste doświadczenie w klinikach, stażach i stażach na studiach prawniczych naturalnie przekształca się w stanowiska adwokackie po dołączeniu do adwokatury.

Lokalizacje

  • Clovis

    5th Street,901, 93612, Clovis

    pytania