Keystone logo
Penn State Dickinson Law

Penn State Dickinson Law

Penn State Dickinson Law

Wstęp

Jeden z najwybitniejszych uniwersytetów badawczych na świecie, Pennsylvania State University łączy siłę tradycyjnych naukowców z przyszłościowym podejściem do badań interdyscyplinarnych i internacjonalizacji. Konsekwentnie zaliczany do jednego procenta najlepszych uniwersytetów na całym świecie, Penn State jest jednym z największych i najbardziej szanowanych uniwersytetów w Stanach Zjednoczonych.

Uważana za jedną z najlepszych szkół prawniczych w kraju, Penn State Dickinson Law jest najstarszą akredytowaną przez ABA szkołą prawniczą w Pensylwanii i jedną z najstarszych w Stanach Zjednoczonych. Przez ponad 185 lat firma Dickinson Law wydała jednych z najlepszych na świecie adwokatów, sędziów, przywódców rządowych i korporacyjnych oraz prawników.

W swojej bogatej 40-letniej historii program Master of Laws (LL.M.) w Dickinson Law gościł prawników z całego świata, którzy przybyli, aby rozwijać swoją karierę prawniczą poprzez bezpośredni dostęp do światowej klasy prawników i prawników, specjalizacja zawodowa w określonych dziedzinach lub prawie oraz innowacyjne badania i stypendia.

LL.M. Program jest przeznaczony zarówno dla prawników wyszkolonych w kraju, jak i za granicą, poszukujących specjalistycznej wiedzy i zaawansowanych studiów w poszczególnych dziedzinach prawa. Podczas tego elastycznego rocznego programu studenci mogą zapisać się na szeroką gamę kursów, które pozwalają skoncentrować się na niektórych aspektach prawa lub tematach związanych z prawem. Studenci mogą realizować określone ścieżki programowe lub certyfikacyjne.

Dlaczego Penn State Dickinson Law ?

Wybór odpowiedniej instytucji to ważna decyzja. Oto kilka z wielu powodów, dla których LL.M. uczniowie wybierają Penn State Dickinson Law :

  • Nasz kampus. Dickinson Law oferuje LL.M. studentom idealne środowisko z dostępem do światowej klasy zasobów i znakomitych wykładowców. Nasz historyczny kampus oferuje najnowocześniejszy obiekt i nowoczesną bibliotekę naukową oferującą zasoby związane z prawem oraz szeroki zakres usług wspierających rozwój nauki prawniczej.
  • Nasz zasięg . Penn State szczyci się tętniącą życiem społecznością uniwersytecką z 24 kampusami zlokalizowanymi w całej Wspólnocie Pensylwanii oraz globalną siecią absolwentów obejmującą ponad 700 000 absolwentów, którzy zarówno przygotowują studentów do pracy w globalnej gospodarce, jak i zapewniają połączenie Penn State niemal w dowolnym miejscu na świecie.
  • Nasz Wydział. LL.M. studenci uczą się od charakterystycznego i oddanego wydziału zatrudnionego w pełnym wymiarze godzin, uzupełnionego przez pomocniczy wydział praktykujących adwokatów i sędziów. Nasi profesorowie spędzili lata praktykując prawo i angażując się w kraju i za granicą poprzez praktykę, badania i stypendia.
  • Nasz program nauczania. Penn State Dickinson Law oferuje elastyczne roczne studia LL.M. program, który można rozpocząć jesienią (sierpień) lub wiosną (styczeń). Studiując razem ze studentami JD, LL.M. studenci mogą zapisać się na szeroką gamę kursów, które pozwalają skoncentrować się na niektórych rodzajach prawa lub tematach związanych z prawem. Program Dickinson Law zapewnia wszystkie zajęcia niezbędne do przystąpienia do egzaminu adwokackiego w Nowym Jorku.
  • Nasza lokalizacja.Kampus Dickinson Law znajduje się w Carlisle, który jest strategicznie zlokalizowany w pobliżu Harrisburga - stolicy stanu Pensylwania - oraz jego urzędów sądowniczych, ustawodawczych i wykonawczych. Filadelfia, Waszyngton, Baltimore i Nowy Jork są łatwo dostępne samochodem lub pociągiem. Carlisle stale plasuje się jako jedno z najbardziej znośnych małych miasteczek w Stanach Zjednoczonych, częściowo ze względu na różnorodność ludzi i instytucji, udogodnienia i szereg działań społecznych. Koszty utrzymania stale kształtują się poniżej średniej w USA, co czyni go niedrogą i opłacalną opcją uczęszczania do szkoły prawniczej. Ogólnie rzecz biorąc, wszystko, czego potrzebujesz, znajduje się w odległości krótkiego spaceru lub jazdy na rowerze. Większość LL.M. studenci znajdują niedrogie mieszkania w pobliżu kampusu.

Stypendia i Finansowanie

Miesięczna sesja informacyjna LL.M.

Lokalizacje

Lokalizacje
  • 150 South College St., Carlisle, PA 17013, , Carlisle

pytania