Keystone logo
Penn State Dickinson Law

Penn State Dickinson Law

Penn State Dickinson Law

Funkcje kampusu

Udogodnienia Całkowicie odnowiony zabytkowy dom Dickinson Law w Carlisle w Pensylwanii został celowo zaprojektowany, aby wspierać zaangażowanie Szkoły Prawniczej na rzecz społeczności. Ten obiekt z certyfikatem LEED oferuje najnowocześniejsze sale lekcyjne i seminaryjne; charakterystyczna sala rozpraw z obserwatorium na 200 miejsc; sala przesłuchań legislacyjnych; trzypiętrowa biblioteka prawnicza H. Laddie Montague Jr.; sale do nauki grupowej; Commons Ridge; dziedziniec; i kawiarnię. Wszystkie sale lekcyjne są wyposażone w zaawansowaną technologię audiowizualną, która umożliwia studentom i profesorom komunikację w czasie rzeczywistym ze współpracownikami i profesjonalistami na całym świecie.

  Rekrutacja

  LL.M. program na Penn State Dickinson Law jest wysoce selektywny i co roku przyjmuje się ograniczoną liczbę wykwalifikowanych studentów. Aby wziąć udział w przyjęciu, kandydaci muszą ukończyć pierwszy stopień zawodowy w dziedzinie prawa lub być w jego trakcie. Zwykle jest to dyplom JD z amerykańskiej szkoły prawniczej zatwierdzonej przez ABA lub odpowiednik dyplomu JD z międzynarodowej szkoły prawniczej. Wybrani kandydaci często posiadają uprawnienia do wykonywania zawodu prawnika i duże doświadczenie zawodowe w praktyce prawniczej.

  Prawo Dickinson utrzymuje całościowe podejście do przyjęcia. Wybrani kandydaci przedstawią jasne i przekonujące uzasadnienie kontynuowania studiów LL.M. stopień naukowy, a konkretnie na Penn State Dickinson Law . Ważne jest, aby kandydaci mieli dobrze określone plany kariery i wykazali, jak ważne jest zdobycie tytułu LL.M. stopnia w realizacji tych planów.

  O przyjęcie do LL.M. programu, kandydaci muszą złożyć wniosek za pośrednictwem Rady ds. przyjęć do szkoły prawniczej (LSAC). Prawo Dickinsona nie przewiduje żadnych opłat za złożenie wniosku.

  Podczas gdy większość studentów stara się zapisać na semestr zimowy (sierpień), LL.M. studenci mają również możliwość rozpoczęcia LL.M. program w semestrze wiosennym (styczeń).

  Wymagania wizowe

  Po zapisaniu się studenci zagraniczni otrzymają powiadomienie z iStart, systemu zarządzania imigracją w Penn State, zapewniającego doradztwo dla studentów i naukowców z zagranicy. Każdy uczeń otrzyma wiadomość od Pre-Arrival Admissions, która wyjaśni, co jest potrzebne w zakresie zgodności z przepisami imigracyjnymi. Po przesłaniu przez studenta niezbędnej dokumentacji do iStart, w ciągu 2-4 tygodni zostanie wysłany formularz I-20 (zakładając, że jest to wiza typu F). I-20 to „Zaświadczenie o przyznaniu statusu studenta nieimigracyjnego”, które pozwala studentowi ubiegać się o wizę nieimigracyjną w najbliższej ambasadzie lub konsulacie USA. Studenci posiadający inne rodzaje wiz, w tym wizy J-1, będą potrzebować innych dokumentów, ale sam proces wizowy jest zasadniczo taki sam.

  Studenci zagraniczni są wspierani przez Biuro Studentów Zagranicznych i Stypendiów w Penn State Global we wszystkich sprawach imigracyjnych.

  Stypendia i Finansowanie

  Penn State Dickinson Law stara się zapewnić każdemu studentowi dostęp do światowej klasy edukacji prawniczej. Wszystkie LL.M. kandydaci są automatycznie uwzględniani w stypendiach opartych na zasługach w momencie przyjęcia.

  Aby zapoznać się z zestawieniem kosztów, w tym czesnego, opłat, książek i dodatków na życie, kliknij poniższy link. Aby zmniejszyć koszty utrzymania, większość studentów ustala własny budżet, decyduje się zamieszkać ze współlokatorem, robić zakupy w dyskontowych sklepach spożywczych, chodzić lub jeździć na rowerze do kampusu, przynosić posiłki do kampusu i nie tylko. Penn State oferuje studentom zniżki na oprogramowanie, komputery, ubrania i wiele więcej.

  Miesięczna sesja informacyjna LL.M.

  Lokalizacje

  • Carlisle

   150 South College St., Carlisle, PA 17013, , Carlisle

  pytania