Keystone logo
Osgoode Professional Development

Osgoode Professional Development

Osgoode Professional Development

Wstęp

Światowy lider w ustawicznej edukacji prawnej

Osgoode Professional Development (OsgoodePD) to dział Osgoode Hall Law School zajmujący się kształceniem ustawicznym. Przez prawie trzy dekady nasza misja pozostawała spójna i jasna: zapewniamy wyjątkowo szeroki zakres interdyscyplinarnej edukacji prawniczej na poziomie magisterskim przeznaczonej dla profesjonalistów. Jesteśmy zobowiązani do:

Integracja prawników przeszkolonych na arenie międzynarodowej w kanadyjskim zawodzie prawnika

Zdajemy sobie sprawę, że prawnicy z międzynarodowym wykształceniem wnoszą do kanadyjskiego zawodu prawniczego cenne doświadczenie i perspektywy. W ramach naszej odpowiedzialności za pomoc w dywersyfikacji zawodów prawniczych w Kanadzie oferujemy najszerszy zakres programów w Kanadzie dla prawników przeszkolonych na poziomie międzynarodowym, bez stosowania jednego uniwersalnego podejścia. Rozumiemy, że prawnicy wyszkoleni na arenie międzynarodowej często mają podobne potrzeby i cele, ale także, że każdy student wnosi ze sobą własne zainteresowania i doświadczenia, które służą wzbogaceniu programów, których stają się częścią. Bogata oferta kursów i szeroka gama usług dla studentów mają na celu pomóc studentom zagranicznym w osiągnięciu sukcesu akademickiego i zawodowego.

Technologia i innowacje

OsgoodePD jest znane na całym świecie ze swojego zaangażowania w ciągłe innowacje w technologii edukacyjnej i pedagogice. Byliśmy pierwszym programem prawniczym w Kanadzie oferującym kształcenie na odległość i pracowaliśmy nad ciągłą poprawą jakości, dostępności i elastyczności. Staramy się być w centrum innowacyjnego projektowania i dostarczania profesjonalnej edukacji prawniczej, umożliwiając zrozumienie, połączenie i transformację.

Pozostając w czołówce wiedzy prawnej, specjalistycznej wiedzy i możliwości

Nieustannie pracujemy nad ulepszaniem i poszerzaniem naszej oferty rozwoju zawodowego. W miarę ewolucji potrzeb społeczności globalnej w zakresie rozwoju zawodowego w edukacji prawniczej, wprowadzamy nowe programy, kursy i sposoby uczenia się, aby pomóc uczniom osiągnąć swoje cele.

Nasze oferty

Nieustannie pracujemy nad ulepszaniem i poszerzaniem naszej oferty rozwoju zawodowego. Wraz z ewolucją potrzeb globalnej społeczności w zakresie rozwoju zawodowego w edukacji prawniczej, wprowadzamy nowe programy i sposoby uczenia się, które pomogą Ci osiągnąć cele rozwoju zawodowego.

Rozwój zawodowy

Programy akademickie

Prawnicy z wykształceniem międzynarodowym

Oferujemy największą liczbę i najszerszy zakres programów w całej Kanadzie dla prawników i doświadczonych specjalistów o międzynarodowym przeszkoleniu. Projektując te programy, skupiamy się na specyficznych potrzebach prawników wyszkolonych na arenie międzynarodowej. Zapewniamy szeroki wachlarz usług dla studentów, aby pomóc studentom zagranicznym osiągnąć sukces akademicki i zawodowy.

Funkcje kampusu

Dwie dogodne lokalizacje

OsgoodePD oferuje programy w dwóch lokalizacjach: Osgoode Hall Law School na York University i naszej odnowionej placówce edukacyjnej w samym sercu Toronto. Nasze możliwości uczenia się na odległość nie mają sobie równych, dzięki najnowszym technologiom oraz kompetentnej i profesjonalnej obsłudze użytkowników.

Śródmieście Toronto

 • Położony w samym sercu Toronto
 • Bezpośredni dostęp ze stacji metra Dundas
 • Krótkie kursy rozwoju zawodowego, konferencje i certyfikaty
 • Profesjonalne LLM w niepełnym wymiarze godzin

Kampus Keele

 • Znajduje się na najnowocześniejszym kampusie Uniwersytetu York
 • Dojazd ze stacji metra York University
 • Pełnoetatowe profesjonalne programy LLM
 • Programy dla prawników przeszkolonych w skali międzynarodowej

Usługi studenckie

Jako student studiów zawodowych LLM w pełnym wymiarze godzin będziesz korzystać z szerokiej gamy usług dla studentów, które pomogą Ci osiągnąć cele akademickie i zawodowe.

Rozwój kariery: Rozumiemy, że nasi studenci studiów stacjonarnych są często zainteresowani zmianą kariery po studiach, dlatego kładziemy duży nacisk na zapewnienie szeregu zasobów, wydarzeń i indywidualnych porad, aby pomóc naszym studentom sprostać ich oczekiwaniom. cele.

Sukces akademicki: studenci studiów zawodowych LLM w pełnym wymiarze godzin pochodzą z całego świata i mają różne środowiska zawodowe. Aby pomóc Ci osiągnąć sukces akademicki, oferujemy zasoby i doradztwo w całym programie.

Życie studenckie: Nasi studenci mają wyjątkową możliwość uczestniczenia w życiu studenckim na kampusie Keele na Uniwersytecie York oraz za pośrednictwem grup i wydarzeń szkoły prawniczej w Osgoode Hall, a także w profesjonalnych wydarzeniach prawnych i nawiązywaniu kontaktów za pośrednictwem centrum Osgoode Professional Development .

Pełny zakres naszych usług i więcej szczegółów na temat każdego z nich można zobaczyć poniżej.

Usługi akademickie

 • Orientacja programu
 • Kursy wstępne
 • Warsztaty i zasoby
 • Poufne porady akademickie i dotyczące dobrego samopoczucia

Wsparcie kariery

 • Oferty pracy
 • Zasoby/przewodniki
 • Warsztaty i wydarzenia
 • Poradnictwo

Życie w kampusie

 • Działalność społeczna studentów
 • Zajęcia dodatkowe w Osgoode i York U
 • Profesjonalne wydarzenia networkingowe

Wszystkie nasze usługi akademickie i związane z rozwojem kariery są dostępne zdalnie, a godziny porad są zróżnicowane, dostosowane do potrzeb studentów studiów niestacjonarnych.

  Lokalizacje

  • Toronto

   Downtown Toronto, 1 Dundas Street West, Suite 2602, M5G 1Z3, Toronto

   • Toronto

    4700 Keele Street, Ignat Kaneff Building, M3J 1P3, Toronto

    pytania