Keystone logo
Osgoode Professional Development

Osgoode Professional Development

Osgoode Professional Development

Wstęp

Światowy lider w dziedzinie ustawicznej edukacji prawnej

Osgoode Professional Development (OsgoodePD) jest ramieniem kształcenia ustawicznego Osgoode Hall Law School. Przez prawie trzy dekady nasza misja pozostała spójna i jasna: zapewniamy wyjątkowo szeroki zakres interdyscyplinarnej edukacji prawnej na poziomie absolwenta, zaprojektowanej dla profesjonalistów. Zobowiązujemy się do:

Włączenie prawników przeszkolonych za granicą do kanadyjskiej profesji prawniczej

Uznajemy, że prawnicy wykształceni na poziomie międzynarodowym wnoszą do kanadyjskiego zawodu prawniczego cenne doświadczenie i perspektywy. W ramach naszej odpowiedzialności za pomoc w dywersyfikacji zawodu prawnika w Kanadzie, oferujemy najszerszą gamę programów w dowolnym miejscu w Kanadzie dla międzynarodowo wyszkolonych prawników, bez przyjmowania jednego rozmiaru pasującego do wszystkich. Rozumiemy, że międzynarodowo wyszkoleni prawnicy często mają podobne potrzeby i cele, ale także, że każdy indywidualny student przynosi ze sobą swoje własne zainteresowania i przeżyte doświadczenia, które służą wzbogaceniu programów, których stają się częścią. Szeroka oferta naszych kursów i szeroki wachlarz usług studenckich zostały zaprojektowane tak, aby pomóc studentom międzynarodowym osiągnąć sukces akademicki i zawodowy.

Technologia & Innowacja

OsgoodePD jest znany na całym świecie ze swojego zaangażowania w ciągłe innowacje w technologii edukacyjnej i pedagogice. Byliśmy pierwszym programem prawnym w Kanadzie oferującym kształcenie na odległość i pracowaliśmy nad ciągłą poprawą jakości, dostępności i elastyczności. Staramy się być w centrum innowacyjnego projektowania i dostarczania profesjonalnej edukacji prawnej, umożliwiając zrozumienie, połączenie i transformację.

Utrzymanie się w czołówce wiedzy, doświadczenia i możliwości prawnych

Nieustannie pracujemy nad wzbogacaniem i rozszerzaniem naszej oferty rozwoju zawodowego. Wraz z rozwojem potrzeb globalnej społeczności w zakresie rozwoju zawodowego w edukacji prawnej, wprowadzamy nowe programy, kursy i sposoby uczenia się, aby pomóc uczniom w realizacji ich celów.

Nasza oferta

Nieustannie pracujemy nad wzbogacaniem i rozszerzaniem naszej oferty rozwoju zawodowego. Wraz z ewolucją potrzeb globalnej społeczności w zakresie rozwoju zawodowego w edukacji prawniczej, wprowadzamy nowe programy i sposoby uczenia się, aby pomóc Ci w realizacji celów związanych z rozwojem zawodowym.

Rozwój zawodowy

 • Krótkie kursy, konferencje & Certyfikaty: Konferencje i krótkie kursy OsgoodePD stanowią jeden z największych zbiorów ofert Continuing Legal Education (CLE) w Kanadzie.
 • Profesjonalne pojedyncze kursy LLM: Nasze pojedyncze kursy LLM zapewniają profesjonalistom, którzy nie są jeszcze gotowi zobowiązać się do programu LLM, elastyczny sposób na zbadanie programów ich wyboru.
 • In-House & Programy niestandardowe dla organizacji: Posiadamy wiedzę, zasoby i technologię, aby zaprojektować niestandardową wersję istniejącego programu, certyfikat lub nowy program, który w sposób efektywny kosztowo osiągnie cele szkoleniowe.

Programy akademickie

 • Part-Time Professional LLMs: Zaprojektowany na poziomie absolwenta i zorganizowany, aby dostosować się do potrzeb pracującego profesjonalisty, możesz wybrać spośród 15 specjalizacji i szerokiego zakresu electives.
 • Pełnoetatowe Professional LLMs:Nasze pełnoetatowe Professional LLMs na poziomie absolwentów są przeznaczone dla międzynarodowo wyszkolonych prawników, którzy chcą studiować lub praktykować prawo w Kanadzie.
 • Graduate Diploma Programs: Nasze programy Graduate Diploma zapewniają głęboki wgląd w konkretne obszary prawa.
 • Research LLM:Stopień w pełnym wymiarze czasu intensywnych badań, idealny dla studentów, którzy chcą zagłębić się w konkretne obszary studiów i dla tych, którzy rozważają awans do Ph.D.
 • Ph.D. in Law: Zaawansowany stopień w pełnym wymiarze czasu obejmujący rozległe, intensywne badania, odpowiednie dla studentów, którzy dążą do pozycji akademickiej.

Prawnicy z międzynarodowym wykształceniem

Oferujemy największą liczbę i najszerszy zakres programów w dowolnym miejscu w Kanadzie dla międzynarodowo wyszkolonych prawników i doświadczonych specjalistów. Projektując te programy, koncentrujemy się na specyficznych potrzebach prawników kształconych na poziomie międzynarodowym. Zapewniamy szeroki zakres usług studenckich, aby pomóc studentom międzynarodowym osiągnąć sukces akademicki i zawodowy.

 • OsgoodePD w pełnym wymiarze czasu Canadian Common Law LLM, International Business Law LLM, General Law LLM, oraz Taxation Law LLM programy specjalizacyjne zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o międzynarodowo wyszkolonym prawniku.
 • Osgoode jest jedyną kanadyjską szkołą prawniczą, która oferuje kurs przygotowawczy National Committee on Accreditation (NCA) dla prawników kształconych na poziomie międzynarodowym.

Funkcje kampusu

  Lokalizacje

  • Toronto

   Downtown Toronto, 1 Dundas Street West, Suite 2602, M5G 1Z3, Toronto

   • Toronto

    4700 Keele Street, Ignat Kaneff Building, M3J 1P3, Toronto

    pytania