Keystone logo
Manor College

Manor College

Manor College

Wstęp

Manor College to prywatna instytucja przyznająca tytuł licencjata i prawnika, uznawana za doskonałość akademicką i spersonalizowane podejście do zapewnienia, że każdy z naszych studentów odejdzie gotowy do osiągnięcia doskonałości w wybranych dziedzinach.

Położony na obrzeżach Filadelfii, na 20-hektarowym kampusie w Jenkintown w Pensylwanii, Manor College oferuje wysoce konkurencyjne programy rozwoju zawodowego. Jesteśmy instytucją katolicką z korzeniami w społeczności ukraińsko-amerykańskiej i dumnym dziedzictwem przyjmowania studentów wszystkich wyznań i środowisk.

W swojej historii Manor College zawsze zapewniał naszym studentom szereg opcji, które pomagały im kierować własną nauką i rozwojem osobistym. Znajdziesz je wszystkie tutaj, od tradycyjnych studiów stacjonarnych po zajęcia online lub rozwijające karierę programy certyfikacyjne. Mamy nawet programy podwójnego zapisu dla wyjątkowych uczniów, którzy nadal uczą się w szkole średniej.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Jenkintown

    Fox Chase Road,700, 19046, Jenkintown

    pytania