Keystone logo
Loyola Law School Master of Laws (LLM) - American Law
Loyola Law School

Master of Laws (LLM) - American Law

Los Angeles, Stany Zjednoczone

1 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 58 470 / per year

W kampusie

Wstęp

American Law LLM

Może to być preferowana opcja, jeśli szukasz ogólnego przeglądu amerykańskiego systemu prawnego lub chcesz zaprojektować kierunek studiów, który pozwoli ci skupić się na przedmiocie, który nie jest obecnie oferowany na naszej liście specjalizacji LLM. Dzięki ponad 325 przedmiotom do wyboru Loyola oferuje szeroki zakres prawa amerykańskiego, a także głębokość w kilku obszarach tematycznych. Pozwala to w pełni dostosować, pod kierunkiem dyrektora LLM, swój tok studiów i zdobyć wyjątkowe doświadczenie edukacyjne.

LLM Specializations

Loyola Law School oferuje także specjalizacje z kilku dziedzin prawa. Zapisanie się na specjalizację jest idealnym wyborem dla studentów szczególnie zainteresowanych konkretną dziedziną prawa. Program każdej specjalizacji został starannie dostosowany, aby zapewnić absolwentom wszechstronne zrozumienie specjalizowanego tematu.

Specializations are open to students who received their law degree from a school in a foreign country and to students with a JD from an ABA-accredited American law school. JD students must have received their JD degree at least three years before applying to the LLM program.

Bar Eligibility

Wielu naszych studentów zagranicznych jest zainteresowanych zapisaniem się do naszego programu LLM, aby móc przystąpić do egzaminu adwokackiego w Kalifornii lub Nowym Jorku. Kwalifikowalność adwokacka zależy od tego, czy student posiada już licencję na wykonywanie zawodu w swoim własnym kraju oraz od zmian w Kalifornii i Nowym Jorku. Studenci powinni zaprojektować program nauczania LLM w Loyola, aby spełniać specyficzne wymagania egzaminu adwokackiego, którym są zainteresowani.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat uprawnień adwokackich, tego, czy powinieneś przystąpić do egzaminu adwokackiego, do jakiego egzaminu adwokackiego powinieneś przystąpić i wiele więcej, umów się na rozmowę przez Skype z naszym dyrektorem wydziału, profesorem Aaronem Ghirardellim. Profesor Ghirardelli sam jest absolwentem studiów LLM i posiada licencję wydaną w Kalifornii, Nowym Jorku i we Włoszech.

Rekrutacja

Program

Idealni studenci

Udogodnienia

O szkole

pytania