Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Loyola University New Orleans College of Law

Loyola University New Orleans College of Law

Loyola University New Orleans College of Law

Wstęp

Law School jest dobrze znana ze swojego zaangażowania w budowanie gotowych do praktyki prawników. Mamy jeden z najstarszych programów klinicznych w kraju, który obecnie zajmuje 32 miejsce wśród ponad 200 szkół prawniczych ocenianych przez ABA według US News i World Report. Za pośrednictwem kliniki nasi studenci mają możliwość spędzenia znacznej części swojego trzeciego roku reprezentowania prawdziwych klientów pod okiem doświadczonych wykładowców. W ciągu ostatnich kilku lat rozszerzyliśmy naszą empiryczną ofertę o Laboratorium Prawa i Polityki Środowiskowej, Projekt Przedsiębiorczości i Projekt Adwokacji Praw Człowieka, dzięki którym uczniowie rozwijają swoje umiejętności redagowania i rzecznictwa, jednocześnie służąc społeczności. Uzupełnieniem naszego programu nauczania jest rozbudowany program Externship, który umożliwia studentom spędzenie semestru na pracy z lokalnymi pracodawcami w ich obszarach zainteresowań zawodowych. Wszyscy nasi studenci uczestniczą również w naszym programie nauczania umiejętności, aby pomóc im ćwiczyć kompetencje potrzebne do rozpoczęcia kariery prawniczej.

Nasza szkoła prawnicza posiada również programy nauczania prawa cywilnego i zwyczajowego, co pozwala naszym uczniom przygotować się do praktyki na szczeblu lokalnym, krajowym i globalnym. Nasz program ma na celu zapewnienie studentom unikalnej perspektywy porównawczej od pierwszego semestru. Zdajemy sobie również sprawę, że każdy uczeń ma unikalny styl uczenia się, dlatego zapewniamy zindywidualizowaną uwagę i wsparcie, zaczynając od małych sekcji na kursie prawniczym pierwszego roku, a kończąc na naszym szerokim wsparciu akademickim i programach przygotowania do pracy w barze.

Wydział Loyoli jest znany w kraju i za granicą ze swoich stypendiów, ale jest równie (jeśli nie bardziej) zaangażowany w nauczanie. Zgodnie z tradycją jezuitów, nasz wydział zajmuje się kształceniem całej osoby, co oznacza poznanie każdego z naszych studentów poza szkołą. Chodząc codziennie po salach, widzę, jak nasi profesorowie spotykają się ze studentami, aby omówić dokumenty lub egzaminy, jedzą lunch w naszym centrum studenckim i ćwiczą z członkami naszych krajowych zespołów zajmujących się sporami sądowymi i procesowymi.

W Loyoli jesteśmy dumni z różnorodności i kolegialności naszego środowiska studenckiego. Dzięki naszym programom stacjonarnym, niepełnym i wieczorowym udostępniamy szkołę prawniczą pracującym profesjonalistom, rodzicom i innym osobom, których harmonogramy wymagają elastyczności. Nasze organizacje studenckie stwarzają studentom możliwości rozwijania swoich zainteresowań zawodowych, nawiązywania kontaktów i służenia społeczności Nowego Orleanu oraz budowania wzajemnych relacji. Nasza sieć absolwentów jest silna i oddana sobie nawzajem, szkole prawniczej i każdemu pokoleniu absolwentów Loyoli.

I oczywiście znajdujemy się w jednym z najbardziej niesamowitych miast nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale i na świecie.

Nasza misja

W 1914 roku Loyola University New Orleans College of Law otworzył swoje podwoje i od tego czasu otwierał umysły przyszłych prawników. Zgodnie z jezuicką tradycją dyscypliny akademickiej, dążenia do sprawiedliwości i służby innym, Kolegium Prawa ma za swoją misję kształcenie przyszłych członków Adwokatury, aby byli wykwalifikowanymi adwokatami i wrażliwymi radcami prawnymi, oddanymi normom etycznym w dążeniu do godności dla wszystkich. W Kolegium Prawa prowadzone są zarówno studia z zakresu prawa cywilnego, jak i prawa zwyczajowego, stacjonarne i niestacjonarne wieczorowe, a także trzy wspólne studia. Krytyczne i analityczne myślenie, etyka i profesjonalizm oraz zaangażowanie w służbę społeczności XXI wieku są wspierane i wspierane. Wydział Prawa jest społecznością uczonych zaangażowanych w doskonałość akademicką w nauczaniu i stypendiach oraz służbę innym.

Życie w Nowym Orleanie

Nowy Orlean sam w sobie jest tętniącym życiem miastem, a jego prawnicza społeczność jest równie aktywna. Wiele firm regionalnych i krajowych ma swoje biura w Nowym Orleanie, podobnie jak wiele dużych, średnich i butikowych firm prawniczych z siedzibą w Luizjanie.

College of Law oferuje wiele różnych obszarów zainteresowania, aby służyć zróżnicowanej populacji korporacji, przedsiębiorców, interesów środowiskowych, artystów, lokalnych i federalnych agencji rządowych, potrzeb wojskowych, interesów międzynarodowych, rodzin i całej społeczności.

Główny ośrodek federalnych i stanowych systemów sądowniczych, Nowy Orlean, jest idealnym miejscem do nawiązywania kontaktów i rozpoczęcia kariery prawniczej. Istnieje wiele możliwości uczenia się od praktykujących prawników podczas służenia lokalnej społeczności. Zaangażuj się w lokalne sądy i zdobądź doświadczenie w świecie rzeczywistym. Dyplom Loyola Law to droga do niezrównanych osiągnięć. Nowy Orlean, ze swoimi tradycjami i ekscytującym krajobrazem, stanowi idealne tło do nauki i pracy na rzecz sprawiedliwości.

Popularne cele podróży

 • Muzeum II Wojny Światowej
 • Muzeum Sztuki w Nowym Orleanie
 • Instytut Przyrody Audubon
 • Park miejski w Nowym Orleanie
 • dzielnica Francuska
 • Ulica Magazynu
 • Sala Konserwatorska
 • Aleja Św. Karola i Tramwaj
 • Parowiec Natchez
 • Świat Mardi Gras

Festiwale

W Nowym Orleanie można znaleźć i uczestniczyć w festiwalu prawie w każdy weekend w roku. Nie brakuje też tematów do świętowania, z tematami festiwali, od wygodnego jedzenia (NOLA Mac N' Cheese Fest) po wielkie wydarzenia muzyczne, takie jak Voodoo Music + Arts Experience. Lista festiwali organizowanych w Nowym Orleanie jest jednym z najlepszych w kraju i przyciąga zarówno kultowych artystów krajowych, jak i dziwacznych lokalnych wykonawców. Na festiwalu jazzu i dziedzictwa w Nowym Orleanie, festiwalu French Quarter i innych festiwalach znajdziesz coś dla siebie.

Oczywiście nie możemy zapomnieć o Mardi Gras. Na kilka tygodni krewes zamieniają całe miasto w gigantyczną imprezę. To sezon pełen radosnej dekadencji i kolorowych kostiumów.

jedzenie

Nowy Orlean jest największym kulinarnym tyglem narodu! Ponad 1000 restauracji obejmuje obszar Wielkiego Nowego Orleanu. Liczni znani szefowie kuchni z Nowego Orleanu, tacy jak Susan Spicer, Donald Link i Aaron Sachez, dzielą się branżą kulinarną. Niezależnie od tego, czy szukasz specjałów kreolskich i cajuńskich, tradycyjnej kuchni południowej, najnowocześniejszych przysmaków gastronomicznych, dań w stylu europejskim czy najświeższych owoców morza na południu, z pewnością znajdziesz je w Big Easy.

Muzyka

Nowy Orlean ma długą i godną uwagi historię muzyczną. Chociaż Nowy Orlean od dawna uważany jest za amerykańskie epicentrum muzyki jazzowej i bluesowej, w mieście znajduje się ponad 80 miejsc z muzyką na żywo, które goszczą muzykę folkową, cajun, funk, rock i R&B. Współcześni muzycy i zespoły, takie jak Big Freedia, Lil Wayne i The Revivalists, przenoszą muzyczną spuściznę miasta w przyszłość.

Wybierz się na spacer w świetle księżyca po Bourbon Street lub Frenchman Street, a każdej nocy usłyszysz muzykę na żywo z niemal każdego klubu. Możesz po prostu odkryć swojego ulubionego nowego artystę.

Sport

W żadnym innym mieście fani sportu nie mają większej pasji. Crescent City jest siedzibą drużyny piłkarskiej Saints NFL, drużyny koszykówki Pelicans NBA, drużyny Gold rugby, drużyny piłkarskiej Jesters National Premier League i Big Easy Rollergirls.

Ponadto Nowy Orlean jest pełen możliwości uczestnictwa dla osób indywidualnych. Jezioro Pontchartrain to popularne miejsce do wędkowania i żeglowania. Układ miasta jest idealny dla biegaczy i rowerzystów. Dla bardziej odważnych sportowców, DEFY New Orleans, New Orleans Boulder Lounge i Fly Circus Space oferują ekscytujące wyzwania.

Muzea

Historia jest wpleciona w tkankę Nowego Orleanu. Niezależnie od tego, czy spacerujesz ulicą St. Charles Avenue, czy zwiedzasz Dzielnicę Francuską, niezliczone momenty, miejsca i postacie czekają na ponowne odkrycie. Tutaj przeszłość inspiruje i kieruje przyszłością naszego miasta. Rozwiń lepsze zrozumienie historii lokalnej i narodowej i pozwól, aby zapoczątkowała ona nowe pomysły na Twojej drodze prawnej.

W Nowym Orleanie znajduje się wiele najwyższej klasy muzeów, w tym Narodowe Muzeum II Wojny Światowej, Muzeum Sztuki w Nowym Orleanie, Muzeum Sztuki Południowej Ogden, Centrum Sztuki Współczesnej w Nowym Orleanie i Cabildo.

Referencje studentów

Lokalizacje

 • New Orleans

  526 Pine Street, , 70118, New Orleans

  pytania