Keystone logo
Leeds Beckett University LLM Master of Laws (DL)
Leeds Beckett University

LLM Master of Laws (DL)

UK Online, Wielka Brytania

1 Years

Język angielski

Niepełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 3300 / per year

Nauka na odległość

Wstęp

Zaprojektowany tak, aby był jak najbardziej elastyczny, aby sprostać Twoim potrzebom, ten kurs i wszystkie testy są dostarczane w całości online, bez żadnych zajęć na żywo, w których możesz uczestniczyć.

Jeśli zdałeś Graduate Diploma in Law, Legal Practice Course, Bar Vocational Course lub Bar Professional Training Course (BPTC), możesz studiować ten kurs uzupełniający z dowolnego miejsca na świecie, aby uzyskać tytuł magistra, pisząc rozprawa doktorska z określonej dziedziny prawa.

Zapewnione jest szkolenie z metod badawczych i będziesz w stałym kontakcie ze swoim promotorem. Jeśli aspirujesz do kariery nauczyciela prawa lub chcesz pracować w wyspecjalizowanej dziedzinie prawa lub biznesu, ten kurs pomoże Ci zdobyć odpowiednią wiedzę.

Oferujemy nadzór nad dysertacją w szerokim zakresie zagadnień prawnych, w tym prawa gospodarczego, prawa międzynarodowego, wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, prawa pracy, równości i dyskryminacji, prawa UE, praw człowieka, własności intelektualnej, praktyki zawodowej i etyki zawodowej. Jeśli jesteś zainteresowany inną dziedziną, chętnie omówimy to z tobą dalej.

Zmiany w edukacji prawnej i szkoleniach

Kształcenie i szkolenia prawnicze zostały poddane szczegółowej ocenie przez profesjonalnych regulatorów z sektora prawniczego. W ramach przeglądu zbadano ścieżki prowadzące do uzyskania kwalifikacji radcy prawnego lub adwokata.

Bar Standards Board (BSB) nie wymaga już studiowania „Qualifying Law Degree” (QLD), jednak badanie tzw. „Prawnych podstaw wiedzy jest nadal wymagane przed zawodowym etapem aplikacji adwokackiej”. Wszystkie nasze studia licencjackie spełniają ten wymóg. Zmiany w ścieżkach uzyskania tytułu radcy prawnego mają zostać sfinalizowane latem 2020 r., A ich wprowadzenie tymczasowo od września 2021 r.

Dlaczego warto studiować prawo na Leeds Beckett University

 1. Leeds Law School regularnie wita gości na czołowych stanowiskach prawniczych, a jeśli nie możesz uczęszczać na kampus, będziesz mieć dostęp do ich wykładów w formie cyfrowej
 2. Law Trove to usługa internetowa oferowana przez Oxford University Press. Oznacza to, że wszyscy nasi studenci będą mogli bezpłatnie korzystać z szerokiej gamy podręczników prawniczych
 3. Czerp inspirację z naszych głośnych wykładów gościnnych `` Prawo w praktyce '' - z poprzednimi mówcami, w tym przywódcą Partii Pracy, sir Keirem Starmerem QC MP i działaczką na rzecz praw człowieka Baronessą Shami Chakrabarti CBE PC
 4. Nasz kurs prowadzą wykwalifikowani prawnicy z dużym doświadczeniem zawodowym

Nauczać i uczyć

Niezależne studia są kluczową częścią nauki na uniwersytecie i będziesz musiał podjąć wiele godzin samodzielnych badań i czytania, a także przygotowywania i pisania ocen. Twój kurs składa się z wielu modułów, które pomogą Ci zaplanować czas i ustalić rutynę nauki. Poza wykładami, warsztatami i samouczkami dostępny jest szereg wsparcia, które pomoże Ci w samodzielnej nauce. Nasi bibliotekarze specjalizujący się w poszczególnych przedmiotach będą pod ręką, aby skierować Cię do specjalistycznych zasobów do nauki i umiejętności uczenia się. Otrzymasz również doradcę akademickiego, który udzieli Ci dostosowanej opinii i wsparcia.

Perspektywy rozwoju kariery

Ten kurs poprawi Twoje szanse na zatrudnienie w konkurencyjnym świecie prawnym. Dzięki temu zdobędziesz wiedzę niezbędną do przejścia do wyspecjalizowanych dziedzin, takich jak prawo pracy lub prawo międzynarodowe. Wiele firm prawniczych i izb adwokackich uznaje LLM za zaawansowane szkolenie i faworyzuje kandydatów z tymi kwalifikacjami. Jeśli aspirujesz do pracy w edukacji prawniczej, często wymagane jest rozważenie LLM na stanowisko wykładowcy.

 • Adwokat ds. Praktyk
 • Adwokat
 • Obsługa roszczeń
 • Wykładowca prawa

Stypendia i stypendia

Dążymy do tego, aby możliwość odbycia edukacji na Leeds Beckett University była otwarta dla wszystkich. Jeśli myślisz o dołączeniu do nas, aby studiować na studiach licencjackich, możesz kwalifikować się do stypendium lub stypendium.

Stypendia są zwykle przyznawane w zależności od dochodów gospodarstwa domowego, podczas gdy stypendia są dostępne dla wielu dziedzin i opierają się na doskonałości sportowej lub akademickiej.

Zespół Karier Beckett

Nasz Zespół Karier Beckett będzie wspierał Cię we wszystkich aspektach planowania kariery, zarówno na uniwersytecie, jak i poza nim. Niezależnie od tego, czy szukasz pracy w niepełnym wymiarze godzin, czy chcesz zdobyć doświadczenie podczas studiów, potrzebujesz pomocy w przygotowaniu aplikacji lub zbadaniu możliwości zatrudnienia dla absolwentów, możemy zapewnić fachowe wsparcie na każdym etapie!

W trakcie swojej podróży uniwersyteckiej i do pięciu lat po jej ukończeniu będziesz mieć dostęp do szerokiej gamy wsparcia i narzędzi, które pomogą Ci w:

 • Przygotowanie do ubiegania się o pracę
 • Pracuję nad Twoim CV
 • Przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej
 • Ubieganie się o wolne miejsca pracy lub miejsca pracy absolwentów
 • Kontakt z pracodawcami i organizacjami

156441_pexels-photo-288477.jpeg
energepic.com / pexels
„Spędziwszy większość swojej kariery, ucząc studentów prawa, czułem się całkiem pewnie, rozpoczynając program LLM w Leeds Beckett. Doświadczenie było ekscytujące i znacznie lepsze niż moje oczekiwania. zawód nauczyciela był najbardziej satysfakcjonującym aspektem mojego LLM. Cieszę się, że wybrałem tutaj studia! ”Muttalib Mohammad QureshiLLM Master of Laws (kształcenie na odległość)

Opłaty i finansowanie

Wielka Brytania / UE i międzynarodowe

3300 £

Czesne na rok dla studentów rozpoczynających naukę w 2021/22 wynosi 3300 £. Kwota, którą będziesz płacić, może rosnąć każdego roku, aby uwzględnić skutki inflacji.

Wymagania wstępne

Istnieją trzy drogi wstępu na ten kurs, kandydaci muszą spełnić jedno z poniższych kryteriów:

 • Dyplom studiów podyplomowych z przedmiotu prawniczego (GDL, LPC, BVC lub BPTC)
 • Osiągnęli kwalifikacje jako radcy prawnego w Anglii i Walii
 • Osiągnąć kwalifikacje jako wykwalifikowany prawnik w jurysdykcji uznanej przez Solicitors Regulation Authority (https://www.sra.org.uk/solicitors/qlts/recognised-jurisdictions.page)

Wszystkie wnioski powinny być poparte referencjami, akademickimi lub zawodowymi; możesz pobrać nasz szablon referencyjny do wypełnienia. Do wszystkich wniosków należy dołączyć wypełniony formularz propozycji rozprawy, do którego można uzyskać dostęp pod tym linkiem. Wszyscy kandydaci powinni spełniać wymagania naszego uniwersytetu w zakresie języka angielskiego.

Kryteria wyboru
Możemy użyć kryteriów wyboru opartych na twoich cechach osobistych; doświadczenie i / lub zaangażowanie w dziedzinę studiów. Informacje te będą pochodzić z Twojego osobistego oświadczenia i referencji i będą wykorzystywane tylko wtedy, gdy spełniasz ogólne wymagania wstępne.

IELTS
IELTS 6.0 bez umiejętności poniżej 5,5 lub równoważnej kwalifikacji. Uniwersytet zapewnia doskonałe wsparcie dla każdego kandydata, który może być zobowiązany do podjęcia dodatkowych kursów języka angielskiego.

Dojrzali kandydaci:

Nasza uczelnia przyjmuje aplikacje od dojrzałych kandydatów, którzy wykazują potencjał akademicki. Wszyscy uczniowie będą brani pod uwagę zgodnie z kontekstową polityką przyjęć opisaną powyżej. Jeśli nie spełniasz wymagań wynikających z kontekstowej polityki przyjęć, możemy nadal być w stanie złożyć Ci ofertę, jeśli masz niedawne odpowiednie doświadczenie zawodowe w ramach naszej polityki „Uznawanie wcześniejszego uczenia się”. Prosimy upewnić się, że w zgłoszeniu wymieniono zarówno swoje kwalifikacje, jak i wszelkie odpowiednie doświadczenie zawodowe, abyśmy mogli rozpatrywać Cię w ramach obu systemów, w stosownych przypadkach.

Wszyscy kandydaci powinni spełniać nasze standardowe wymagania wstępne dotyczące egzaminu GCSE na poziomie C z języka angielskiego oraz, jeśli określono, z matematyki. W przypadku większości kursów zamiast egzaminów GCSE akceptowane są alternatywne kwalifikacje, takie jak umiejętności funkcjonalne.

O szkole

Chat with students

pytania