Keystone logo
Lancashire Law School - University of Central Lancashire

Lancashire Law School - University of Central Lancashire

Lancashire Law School - University of Central Lancashire

Wstęp

Szkoła Prawa Lancashire Jest dumny ze swojej reputacji krajowej i międzynarodowej, oferując szeroki zakres kursów prawa i kryminologii zarówno na poziomie licencjackim, jak i podyplomowym. Nasz wysoko wykwalifikowany personel obejmuje uznanych na całym świecie ekspertów badawczych, wielokrotnie nagradzanych nauczycieli i specjalistów z dziedziny prawa, posiadających duże doświadczenie. Szczycimy się dostarczaniem tętniącego życiem, pobudzającego i przyjaznego środowiska do nauki. Zatrudnienie leży w centrum wszystkich działań, a Szkoła cieszy się doskonałą reputacją w zawodzie, biznesie i przemyśle za imponującą jakość swoich absolwentów, którzy przynoszą akademickie kalibry, profesjonalizm i świadomość komercyjną w miejscu pracy.

O SZKOLE

W ciągu ostatnich 40 lat szkoła prawa Lancashire rozwinęła znakomitą międzynarodową reputację w celu dostarczenia absolwentów, którzy wchodzą w świat zawodowy z wyszukanymi pracodawcami. Zajęcia dydaktyczne są małe i osobiste, tętniące życiem i intelektualnie pobudzające, a także praktyczne. Naszym celem jest zapewnienie studentowi najwyższej jakości doświadczenia, aby można było jak najlepiej wykorzystać swój potencjał i ukończyć wykształcenie, aby mieć wpływ na profesjonalny świat.

Szkoła oferuje pełne portfolio studiów licencjackich i podyplomowych, zarówno w dziedzinie prawa, jak i kryminologii. Nasze kursy licencjackie prawa są zatwierdzone przez zawodów prawniczych jako kwalifikacje prawnicze stopni umożliwiające studentom podążać za profesjonalną stroną szkolenia jako adwokat lub adwokat. Nasze kursy kryminalistyki umożliwiają uczniom możliwość krytyki prawa karnego i wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych z punktu widzenia społecznego, gospodarczego i kulturowego oraz do podjęcia kariery w szerszych usługach publicznych i wspólnotowych. Szkoła oferuje również szeroki wachlarz możliwości ciągłego rozwoju zawodowego, z których wiele jest dostosowanych do indywidualnych potrzeb zainteresowanych stron.

Szkoła ma na celu:

  • Być sektorem wiodącym w dziedzinie prawa i kształcenia w dziedzinie kryminologii
  • Utrzymanie wspólnoty edukacyjnej opartej na innowacjach i doskonałości oraz zaangażowanie w maksymalizację mocnych stron i osiągnięć
  • Utrzymanie wspólnoty badawczej, która ma wpływ na prawo, sprawiedliwość i politykę karną
  • Zapewnić jak najszerszy dostęp do edukacji wszystkimi zdolnościami i zaangażowaniem na rzecz osiągnięcia sukcesu
  • Umieścić przenoszone umiejętności w całym programie nauczania w celu maksymalizacji możliwości zatrudnienia uczniów

BADANIA

Jako Szkoła Podstawowa uzupełniamy nasze zaangażowanie w edukację prawniczą i akademicką o wysokiej jakości działalności badawczej. Pracownicy naukowi weszli i osiągnęli doskonałe wyniki we wszystkich krajowych badaniach naukowych od lat 90., a nasze stypendia naukowe nadal wpływają na decyzje sądów, rozwój polityki i reformy prawa w Wielkiej Brytanii, Europie i szerzej na arenie międzynarodowej. Eksperci naszego personelu informują nie tylko o naszych studiach licencjackich, ale również o nauczaniu i badaniach podyplomowych.

Lokalizacje

  • Lancashire

    Lancashire Law School, University of Central Lancashire, PR1 2HE, Lancashire

pytania