Keystone logo
L.U.de.S Lugano Campus

L.U.de.S Lugano Campus

L.U.de.S Lugano Campus

Wstęp

LUde.S. To urodzony w 1999 roku, jako stowarzyszenie, w Ticino w Szwajcarii, z inicjatywy prof. Paolo Sotgiu, w celu promowania i wspierania wszelkich form wymiany kulturowej i doświadczeń edukacyjnych, naukowych i badawczych w Europie i gdzie indziej jako Wolnego Uniwersytetu Nauk Humanistycznych i Technologii - Ludes. Uchwała nr. 703 z dnia 14 lutego 2006 roku, Rada Państwa upoważniony LUde.S. używając nazwy Uniwersytet prywatne zgodnie z art. 14 par. 2 ustawy o Uniwersytecie włoskiego Szwajcarii, University of Applied Sciences włoskiej Szwajcarii i na Instytutów Badawczych 03 października 1995 (LUSI / SUPSI; RL 5.3.1.1)

W 2014 roku, po zmianie art. 14 LUSI / SUPSI wspomniano powyżej, który pozwala na korzystanie z uniwersytetów kadencji jedynie szkół akredytowanych przez właściwe organy krajowe lub między kantonalnych, Wolnego Uniwersytetu Nauk Humanistycznych i Technologii - Ludes jest firmą usługową „Ludes Sagl”, przekształcając swoją strukturę kampus, Campus Ludes Lugano, Lugano gospodarzem najbardziej prestiżowych uniwersytetów europejskich i międzynarodowych oraz rozwijać swoje kursy, według nauczania przygotowane przez poszczególne uniwersytety hostowanych.

Zgodnie z wizją założyciela prof Paolo Sotgiu, a po prawie dwudziestu latach działalności w Szwajcarii, LUde.S. Niedawno założył nowy kampus na Malcie o nazwie Wielka UCM Campus Malty.

Rozszerza się na Malcie, UCM jest teraz w stanie jeszcze bardziej wzmocnić swoją gamę działań międzynarodowych zwalniając kwalifikacje, które mogą być porównane do uznanych w wielu krajach, nie tylko w Europie, ułatwiając studentom uzyskać zagranicznych kwalifikacji (licencja NCFHE n. 2015-011).

Teraz są one oferowane w Ludes Lugano Campus, kursy stopień Kampusu Malta Uczelni Uniwersytetu Semmelweis i Wielka UCM.

Dlaczego warto studiować w Ludes

Studia na LUde.S. Oznacza to, by stać się, co to jest: pełny człowiek, odpowiedzialny i otwarty dla siebie i dla świata.

To nie tylko nauczyć się technik, aby nabyć umiejętności, ale także nauczyć się szacunku i miłości do wszystkiego, co promuje życie.

Uznając wartość człowieka, jego potencjału i możliwości, zawsze stoi kulturę i tradycje innych narodów.

Pedagogiczne podejście LUde.S. aspiruje do nauczania poznać i zrozumieć nie tylko innym, ale także i przede siebie, ułatwiając w ten sposób przyszłe życie zawodowe i relacyjny, tym samym stawiając „solidny fundament dla każdej ścieżki życia wezwie nas do zrobienia.

Lokalizacje

  • Lugano

    Ludes Lugano Campus | Via dei Faggi 4, Quartiere La Sguancia, 6912, Lugano

pytania