Keystone logo
Keele University LLM Prawo międzynarodowe i prawa człowieka
Keele University

LLM Prawo międzynarodowe i prawa człowieka

0 Years

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

W kampusie

* Opłaty za studia w pełnym wymiarze godzin: międzynarodowe 14 320 £ | UK / EU 7 415 GBP. Mogą obowiązywać dodatkowe opłaty.

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Prawa człowieka mają kluczowe znaczenie dla współczesnej polityki i międzynarodowego zarządzania. Stały się dominującym językiem walki politycznej, w której działania rządów i innych instytucji są oceniane, uzasadniane i kwestionowane.

Ta LLM zapewnia zaawansowane koncepcyjne i praktyczne zrozumienie, w jaki sposób prawo międzynarodowe promuje prawa człowieka i reaguje na ich naruszenie. Kurs wyznacza międzynarodowe prawa człowieka w ich szerszym kontekście filozoficznym, historycznym i społecznym, a także angażuje studentów w interdyscyplinarne studium międzynarodowych procesów prawnych mających na celu zapewnienie ich realizacji. Zachęca również uczniów do krytycznego myślenia o ograniczeniach, niejasnościach i sprzecznościach międzynarodowego ruchu praw człowieka.

Dlaczego warto studiować prawo międzynarodowe i prawa człowieka w Keele?

The Keele Law School ma długą tradycję wiedzy akademickiej z zakresu prawa międzynarodowego i praw człowieka. Tematy te zostały nauczone w Keele przez światowej sławy ekspertów, takich jak Michael Akehurst i Patrick Thornberry. W ostatnich latach Keele Law School zainwestowała dużo w dziedzinie prawa międzynarodowego i praw człowieka. Studenci będą się uczyć przez dynamiczną kadrę akademicką o szerokim spektrum ekspertyz i zainteresowań badawczych.

Keele jest pionierem i liderem w edukacji interdyscyplinarnej. Studenci LLM w zakresie prawa międzynarodowego i praw człowieka będą przyjmować moduły zarówno w Szkole Prawa, jak iw Szkole Polityki, Stosunków Międzynarodowych i Środowiska (SPIRE). Studenci mają również możliwość studiowania języków nowożytnych - w tym kluczowych języków ONZ - w ramach swojego stopnia, zwiększając zakres umiejętności zawodowych. Keele oferuje obecnie kursy w języku arabskim, mandaryńskim chińskim, francuskim, niemieckim, japońskim, rosyjskim i hiszpańskim.

Struktura kursu

Program można ukończyć w 12 miesięcy w pełnym wymiarze godzin lub 24 miesięcy w niepełnym wymiarze godzin. Istnieje również możliwość zajęcia się modułem, rozkładając moduły na okres od 2 do 5 lat, co zapewnia maksymalną elastyczność.

Akademickie wymagania wejścia

Powinieneś mieć dyplom z wyróżnieniem pierwszej lub drugiej klasy (lub zagranicznego odpowiednika) w ustawie lub pokrewnej dyscyplinie. Wnioski są przyjmowane od obecnych praktyków prawnych lub każdej innej osoby o odpowiednich kwalifikacjach zawodowych i / lub doświadczeniu.

Wymagania wstępne języka angielskiego dla studentów zagranicznych

Kandydaci, dla których angielski nie jest pierwszym językiem, muszą przedstawić dowód kwalifikacji w języku angielskim. Minimalna liczba punktów za przystąpienie do LLM to akademicki IELTS 6.5 (lub TOEFL 91). Uczniowie, którzy uzyskali jedno z kwalifikacji w języku angielskim, ale nie uzyskali wymaganej oceny, mogą zostać dopuszczeni do programu pod warunkiem, że studiują na kursie przygotowującym do nauki języka angielskiego przed rozpoczęciem studiów.

Keele University przyjmuje obecnie testy Tofel iBT, które zostały przeprowadzone poza Wielką Brytanią. Wszystkie testy Tofel iBT będą musiały być wykonane nie dłużej niż dwa lata przed datą początkową w Keele i muszą być możliwe do zweryfikowania za pomocą ETS. Jeśli wziąłeś test Tofel iBT w Wielkiej Brytanii, skontaktuj się z zespołem rekrutacyjnym, aby uzyskać więcej informacji.

Kariera

LLM w prawie międzynarodowym i prawach człowieka jest bramą do szeregu możliwości zatrudnienia. Należą do nich kariery w organizacjach pozarządowych zajmujących się prawami człowieka, organizacje charytatywne, organizacje międzynarodowe, takie jak ONZ, ośrodki analityczne zajmujące się polityką, grupy wsparcia, rząd i środowisko akademickie. Coraz częściej sektor prywatny poszukuje również specjalistów posiadających silne doświadczenie w zakresie praw człowieka w związku z szybkim rozwojem CSR (społecznej odpowiedzialności biznesu) oraz standardów biznesowych i praw człowieka.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

O szkole

pytania

Podobne kursy

 • Dyplom z zakresu międzynarodowych praw człowieka i prawa humanitarnego
  • Frankfurt an der Oder, Niemcy
 • Certyfikat w zakresie międzynarodowych praw człowieka i prawa humanitarnego
  • Frankfurt an der Oder, Niemcy
 • Studia magisterskie z zakresu prawa sportowego, LLM
  • Madrid, Hiszpania
  • Online