Keystone logo
Indiana University Maurer School of Law

Indiana University Maurer School of Law

Indiana University Maurer School of Law

Wstęp

Lokalne korzenie, globalna obecność

Założona w 1842 r. Indiana University Maurer School of Law jest dziewiątą najstarszą szkołą prawniczą w USA i pierwszą szkołą państwową na Środkowym Zachodzie. Położony w pięknie zalesionej okolicy w Bloomington, klasycznym miasteczku uniwersyteckim, kampus IU jest konsekwentnie zaliczany do najpiękniejszych w kraju. Nasze dziedzictwo jest lokalne, ale nasza obecność jest globalna: ponad połowa naszych absolwentów znajduje pracę poza Indianą.

Stopień JD

Rygor + społeczność = sukces

Program JD Maurer School of Law zapewnia dyscyplinę akademicką w społeczności wspierającej. Przyciągamy kreatywnych, energicznych i troskliwych studentów, którzy z pasją stają się oddanymi profesjonalistami, którzy chcą coś zmienić w dzisiejszym skomplikowanym świecie. Nasza wiedza specjalistyczna jest najsilniejsza w zakresie własności intelektualnej, prawa międzynarodowego, prawa karnego, prawa podatkowego i ochrony środowiska, ale oferujemy szeroką gamę kursów w prawie każdej dziedzinie nauki. Oferujemy również podwójne stopnie naukowe w dziedzinie biznesu, ochrony środowiska i spraw publicznych, bezpieczeństwa cybernetycznego i wielu innych dziedzin w cieszących się międzynarodowym uznaniem szkołach magisterskich Indiana University.

Stopnie naukowe

100 lat doskonałości w zaawansowanych studiach prawniczych

Indiana University Maurer School of Law od ponad 100 lat przyznaje dyplomy międzynarodowych prawników w zakresie LLM, MCL, SJD i Ph.D. programy. Nasze programy oferują wybitnym naukowo studentom możliwość kontynuowania zaawansowanych studiów prawniczych w rygorystycznym, ale wspierającym środowisku.

Nowy dwuletni LLM z językiem angielskim dla programu prawniczego

Ten nowy dwuletni program umożliwia zdobycie LLM podczas poznawania amerykańskiego systemu prawnego i pracy nad spełnieniem wymagań dotyczących znajomości języka angielskiego dla naszego standardowego stopnia LLM.

Stopnie wspólne

Siła wielkiego światowego uniwersytetu

Indiana University to świetna uczelnia badawcza, oferująca najwyżej oceniane programy w dziedzinie biznesu (nr 23) oraz spraw publicznych i ochrony środowiska (nr 1). Studenci prawa mają przywilej zdobycia podwójnego stopnia w jednej z 12 wyróżniających się szkół i wydziałów — lub zaprojektowania własnego programu.

JD/MBA
Zdobądź tytuł JD/MBA w ciągu zaledwie trzech lat we współpracy z Kelley School of Business.

Międzynarodowe podwójne stopnie
Spędź pierwsze dwa lata w Bloomington, a następnie wybierz spośród czterech miast na całym świecie, aby ukończyć studia

JD/MPA i JD/MSES
Wspólne stopnie naukowe z nr 1 w rankingu O'Neill School of Public and Environmental Affairs

JD/MS w cyberbezpieczeństwie
Stopień w odpowiednim czasie na zmieniające się czasy

Inne wspólne stopnie

Oprócz wspólnych stopni naukowych z zakresu biznesu, spraw publicznych i ochrony środowiska, Law School oferuje kilka innych formalnych wspólnych programów studiów lub możesz stworzyć indywidualnie zaprojektowany wspólny stopień, który spełnia Twoje cele związane z nauką i karierą. Szkoła prawnicza będzie koordynować z inną szkołą lub wydziałem wspólny lub równoległy program.

Wspólne szkoły partnerskie IU

 • College of Arts and Sciences
 • Hamilton Lugar School of Global and International Studies
 • Kelley School of Business
 • Szkoła Informatyki, Informatyki i Inżynierii Luddy
 • Szkoła Mediów
 • O'Neill School of Public and Environmental Affairs
 • Szkoła Edukacji
 • Szkoła Zdrowia Publicznego

Lokalizacje

 • Bloomington

  211 South Indiana Avenue, 47405, Bloomington

  pytania