Keystone logo

Illinois Institute of Technology

A logo

Wstęp

Zlokalizowana w wielkim globalnym mieście Chicago, Illinois Tech jest najwyższej klasy, klasyfikowaną w kraju, prywatną uczelnią badawczą z programami w zakresie inżynierii, informatyki, architektury, projektowania, nauki, biznesu, nauk humanistycznych i prawa. Jako jedyny kompleksowy uniwersytet w Chicago skoncentrowany na technologii, Illinois Tech oferuje tytuł licencjata, magistra nauk, zawodowego magistra i doktora. stopnie naukowe, a także certyfikaty w pożądanych dziedzinach STEM i innych obszarach innowacji. Opcje obejmują kursy osobiste, hybrydowe i online. Studenci studiów licencjackich mogą brać udział w programach dual-degree i pre-med/pre-health, a także w programie Accelerated Master's Program Illinois Tech, który pozwala im uzyskać tytuły licencjata i magistra w ciągu zaledwie pięciu lat.

Illinois Tech jest jedyną uczelnią, która oferuje wszystkim studentom program Elevate. Elevate gwarantuje, że studenci uczestniczą w praktycznych doświadczeniach - stażach, badaniach, konkursach, studiach, krótkich kursach skoncentrowanych na karierze i nie tylko - które dają im umiejętności XXI wieku, których poszukują pracodawcy. Elevate zapewnia również, że studenci otrzymują spersonalizowaną opiekę akademicką i zawodową od zespołu doradców i są wyjątkowo gotowi do kariery po ukończeniu studiów.

Illinois Tech zajmuje pierwsze miejsce w Illinois wśród prywatnych szkół wyższych pod względem zwrotu z inwestycji (po pomocy, PayScale) i jest szkołą nr 44 w rankingu o najlepszej wartości w Stanach Zjednoczonych (US News & World Report). Absolwenci Illinois Tech osiągają 92,8% wskaźnik zatrudnienia w ciągu sześciu miesięcy od ukończenia szkoły (klasa 2021). Jej absolwenci to między innymi wynalazca telefonu komórkowego, pionier technologii kodów kreskowych i główny naukowiec Amazon Alexa.

Studenci lubią uczyć się i mieszkać w historycznym kampusie, zaledwie kilka minut od centrum Chicago, który oferuje możliwości nawiązywania kontaktów, stażu i kariery. Niecały kilometr od wspaniałych plaż jeziora Michigan, kampus Illinois Tech został okrzyknięty „jednym z najpiękniejszych kampusów uniwersyteckich w Ameryce”. Studenci Illinois Tech pochodzą z ponad 106 krajów i wszystkich 50 stanów.

Wymagania dotyczące wizy

Lokalizacje

  • West 35th Street,10, 60616, Chicago

pytania