Keystone logo
Institute for Law and Finance LL.M. w bankowości międzynarodowej, papiery wartościowe
Institute for Law and Finance

LL.M. w bankowości międzynarodowej, papiery wartościowe

Frankfurt, Niemcy

Request duration

Request teaching languages

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

W kampusie

* Czesne za rok 2020/21 wynosi 18 000 euro.

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Absolwenci z Azji posiadający tytuł magistra prawa, biznesu lub ekonomii, którzy mają dobre wyniki w nauce, mogą ubiegać się o przyjęcie do naszej LL.M. Międzynarodowy program finansowy.

Nasz program Master of Laws w bankowości międzynarodowej, papierów wartościowych i finansów (LL.M. International Finance) oferuje doskonałe interdyscyplinarne i praktyczne praktyki w zakresie międzynarodowego i europejskiego prawa bankowego, papierów wartościowych i finansów. Studiując w ILF , zostaniesz przeszkolony nie tylko w radzeniu sobie, ale także w osiągnięciu doskonałości w tej coraz ważniejszej dziedzinie, w której spotykają się światy prawa międzynarodowego i globalnego finansowania. Będziesz nauczany przez wybitnych profesorów z Uniwersytetu Goethego we Frankfurcie nad Menem, a także ekspertów z branży prawnej i finansowej. Frankfurt odgrywa główną rolę w finansach europejskich i światowych.

ILF , które znajduje się we Frankfurcie, głównym centrum finansowym w Europie, stanowi idealną lokalizację do szkolenia młodych profesjonalistów, aby radzić sobie zarówno z obecnymi, jak i przyszłymi wyzwaniami prawnymi i finansowymi.

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym studentom solidną i kompleksową edukację prawną i finansową w dynamicznym środowisku edukacyjnym, a tym samym zapewnić im szkolenie prawnicze, którego potrzebują, aby przodować w swojej karierze.

Ponieważ angielski jest jedynym językiem nauczania, kandydaci muszą dobrze znać angielski w mowie i piśmie. Nie więcej niż 30 studentów zostanie dopuszczonych w celu zapewnienia doskonałości akademickiej i bezpośredniego, osobistego kontaktu między studentami a wydziałem.

CZAS TRWANIA PROGRAMU

The LL.M. Program finansowania międzynarodowego w ILF to roczny program studiów podyplomowych. Jest on podzielony na dwa semestry, a mianowicie semestr zimowy (od października do lutego) i semestr letni (od kwietnia do lipca). Program rozpoczyna się w październiku, a nauczanie kończy się w lipcu następnego roku.

ZAJĘCIA DODATKOWE

W roku studiów organizowane będą również wycieczki studyjne do innych miast, kursy języka angielskiego biznesowego i języka niemieckiego, a także wiele zajęć pozalekcyjnych z międzynarodowymi studentami.

CONFERMENT OF DEGREE

The LL.M. Międzynarodowy dyplom finansowy jest przyznawany przez Wydział Prawa Uniwersytetu Goethego we Frankfurcie nad Menem.

TERMIN SKŁADANIA WNIOSKÓW

Wnioski będą rozpatrywane „w sposób ciągły”. Wnioskodawcy zostaną poinformowani o wynikach swoich wniosków w ciągu 6 tygodni od otrzymania przez ILF wypełnionego wniosku. Rekrutacja do LL.M. Program finansowania międzynarodowego zostanie przyznany wybranym kandydatom na zasadzie „kto pierwszy ten lepszy”.

Termin składania wniosków dotyczących programu: 15 maja: kraje, w których wymagane są certyfikaty APS (np. Chiny, Mongolia i Wietnam) i 1 lipca: wszystkie inne kraje azjatyckie

Nie jest wymagana opłata za zgłoszenie.

STYPENDIA

Stypendium w wysokości 10% czesnego (tj. 1800 euro) zostanie zaoferowane na udane wnioski otrzymane przed 28 lutego 2020 r.

O szkole

pytania

Podobne kursy

  • LLM w prawie bankowym i finansowym
    • Bristol, Wielka Brytania
  • LLM Insolvency Law - Full-time
    • Online United Kingdom
  • Master en Droit Bancaire et Financier Européen
    • Luxembourg City, Luksemburg