Keystone logo
Humber College Institute of Technology & Advanced Learning

Humber College Institute of Technology & Advanced Learning

Humber College Institute of Technology & Advanced Learning

Wstęp

Humber, Członek Politechniki Kanada, Jest zobowiązana do sukcesu ucznia poprzez doskonałości w nauczaniu i uczeniu się. Humber's szeroki zakres pełnomocnictw kariery koncentruje zawierać: tytuł licencjata, dyplomy, świadectwa i certyfikaty podyplomowych. Oferujemy również praktykę zawodową. Z 160 studia stacjonarne i 200 kontynuowana programy wykształcenie do wyboru, z 27.000 w pełnym i niepełnym wymiarze czasu 56,000 studentów Humber mieć dostęp do wielu możliwości do ciągłego uczenia się.

Wizja

Przywództwo w edukacji politechniki

Humber Misja

Humber rozwija szeroko wykształconych, wysoko wykwalifikowanych i obywateli do dostosowania się, aby odnieść sukces w karierze, które znacząco przyczyniają się do społeczności, którym służą lokalnym, krajowym i globalnym.

Wartości

Student-Centred - Uważamy, obecny i przyszły sukces naszych studentów jako nasz najwyższy priorytet. Excellence - Jesteśmy zobowiązani do wybitnych usług, programów naukowych i nauczania. Innowacje - Oczekujemy odpowiedzi na pojawiające się tendencje do zaspokojenia zmieniających się potrzeb naszych społeczności lokalnych, krajowych i światowych. Szacunek - Przestrzegamy najwyższych standardów etycznych i potwierdzają i ochronę praw, godności i integralności każdego członka naszej zróżnicowanej społeczności. Włączenie - Mamy pielęgnować środowiska pracy i nauki, gdzie różnorodność jest uznane za niezbędne do naszego sukcesu. Zrównoważony rozwój - Utrzymujemy naszą wspólną przyszłość, obejmując społeczne, ekologiczne i gospodarcze skutki naszych decyzji.

Lokalizacje

  • Toronto

    Humber College Institute of Technology & Advanced Learning 205 Humber College Blvd, M9W 5L7, Toronto

    pytania