Keystone logo
Maurice A. Deane School of Law at Hofstra University LL.M prawo rodzinne
Maurice A. Deane School of Law at Hofstra University

LL.M prawo rodzinne

0 Years

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

W kampusie

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Test Maurice A. Deane School of Law na Uniwersytecie Hofstra ustanowiona LL.M. Program w prawie rodzinnym w odpowiedzi na współczesne praktyki prawa rodzinnego jest zwiększone zapotrzebowanie na specjalizację oraz potrzebę interdyscyplinarnego naciskiem na rozwiązywanie problemów rodzinnych. Jedyny w swoim rodzaju program, w wschodniej części Stanów Zjednoczonych, a jeden z trzech programów w kraju, LL.M. Law Hofstra Program w prawie rodzinnym sprzyja zaangażowanie prawniczej Hofstra do rozwijających wykwalifikowanych i współczucia prawników rodziny, którzy mają gruntownych kwestii centralnym polu - rozwód, przemoc w rodzinie, opieki nad dzieckiem, nadużycia, zaniedbania lub wsparcia - a także wiedzę w dziedzinach pokrewnych takie jak podatki, umowy, nieruchomości i prawa partnerstwa, psychologii dziecka i możliwości leczenia.

Program organizowany jest we współpracy z ośrodkiem dla dzieci, rodzin oraz ustawy, instytut Maurice A. Deane Law School poświęcony edukacji, pracy społecznej i badań korzystają dzieci i rodzin uczestniczących w systemie prawnym. Program szkolenia centrum jest jednym z najbardziej wszechstronnych dziecka i rodziny programów oferowanych w Stanach Zjednoczonych, a jego interdyscyplinarne podejście ma na celu lepsze przygotowanie nowej generacji pracowników służby zdrowia prawnych i mentalnych promowanie właściwego i skutecznego wymiaru sprawiedliwości zarówno w młodzieńczym i rodzinnego sądu systemy. Studenci w LL.M. Program są zapraszani do udziału w comiesięcznych spotkań i innych wydarzeń specjalnych oferowanych we współpracy z Centrum.

LL.M. Law Hofstra Program w prawie rodzinnym zaspokaja potrzeby wszystkich uczniów, czy starają się koncentrować na sprawach małżeńskich - cywilnego rozwiązania, opieki nad dzieckiem, a także dystrybucji własności; Kwestie ochrony dzieci - przemoc wobec dzieci i zaniedbania, a system opieki nad dziećmi; lub jeden z rozwijających się obszarów podspecjalizacja - międzynarodowego prawa rodzinnego, reformy ustawodawcze albo reprezentowania rodzin homoseksualnych. Dyrektor programu gwarantuje, że Program każdego studenta jest starannie ukształtowane zainteresowania i tło, które studenta (w tym poprzednim badaniu prawa rodzinnego i doświadczeń praktyki).

Program wymaga ukończenia 24 punktów, które mogą być podjęte w pełnym wymiarze czasu (jeden rok) lub w niepełnym wymiarze czasu (dwa lata lub trzy lata) zasadach. Aby zdobyć tytuł, studenci muszą osiągnąć średnią punktową skumulowana ocena (GPA) co najmniej 3,0 z możliwych 4,0.

O szkole

pytania

Podobne kursy

  • LLM Prawo rodzinne - pełny etat
    • Online United Kingdom
  • LLM Prawo rodzinne - w niepełnym wymiarze godzin
    • Online United Kingdom
  • LLM Prawo rodzinne - pełny etat
    • London, Wielka Brytania
    • UK Online, Wielka Brytania