Keystone logo
Maurice A. Deane School of Law at Hofstra University

Maurice A. Deane School of Law at Hofstra University

Maurice A. Deane School of Law at Hofstra University

Wstęp

Przygotowujemy, wyzwanie i inspirować naszych studentów, aby dokonać zmian w świecie

Do studentów, absolwentów, wykładowców i pracowników Maurice A. Deane School of Law na Uniwersytecie Hofstra, prawo nie jest po prostu coś do studia - to trzeba żyć. Informuje nasze kariery, nasze życie i nasze interakcje z innymi obywatelami. Jest środkiem, za pomocą którego możemy wywierać wpływ w świecie.

Sądy, kancelarie prawne i pracodawcy uznają znaczenie w Juris Doctor (JD) z ustawy Hofstra, lub stopniu od naszego wspólnego JD / MBA i JD / programów mph, ponieważ wiedzą, że nasi absolwenci są znane ze swojej wiedzy prawniczej, gotowości i opanowanie ,

Nasz program rozwija się co roku, aby zająć zmian w prawie i praktyce, jak wtedy, gdy niedawno stał się jednym z pierwszych szkół prawniczych w państwie wszczęcia wymagany kurs w pierwszym roku w prawie ponadnarodowym. Nasi studenci od dawna zaangażowany w klinikach, stypendia, externships Pro Bono i możliwości, które dają im prawdziwe doświadczenie adwokat - praktykujących obok doświadczonych prawników - zanim oni maturę. Po rozpoczęciem swojej kariery wyboru, prawnicy wciąż przychodzą do ustawy Hofstra do dalszego rozwoju z programów takich jak Master of Laws (LL.M.) w amerykańskich Nauk Prawnych i prawa rodzinnego.

Prawo Hofstra jest domem dla około 850 studentów, bazy absolwentów ponad 11.000 członków, 51 administratorów i właściwiej pełnym wymiarze czasu wydziału 46 profesorów etatowych, 6 profesorów wizytujących i prawie 60 pomocniczych profesorów, w tym wielu badaczy uznane za krajowe i międzynarodowych ekspertów w swojej dziedzinie.

Maurice A. Deane School of Law jest częścią Hofstra University i jest w pełni akredytowany przez Radę Sekcji Edukacji Prawnej i dopuszczania do adwokatury American Bar Association.

Misja i historia

Misją Maurice A. Deane School of Law jest przygotowanie, wyzwanie i inspirować naszych studentów, aby coś zmienić w świecie, a my przejść istotnych poglądów akademii prawnej, zawodu i społeczeństwa - Making wpływ na nasze własne.

Od 1970 roku mamy przewidziane kompleksowe, nowoczesne wykształcenie prawnicze dla naszych uczniów, pomagając im stać kwalifikacjach, poinformowany i adwokatów etyczne. Mamy historię robić znaczącego wkładu w lokalnych i krajowych dialogów na temat palących kwestii społecznych. Zależy nam na stworzenie miejsca, gdzie studenci, wykładowcy, sędziowie, prawnicy, naukowcy i specjaliści z różnych dziedzin może przyjść razem, aby poszerzyć perspektywy i wszystkich na zaliczkę sprawiedliwości dla wszystkich.

Od początku istnienia, myśmy uwierzyli w wartość edukacji przesiąkniętej teorii prawnych i praktycznych doświadczeń. Byliśmy jedną z pierwszych szkół w kraju do przyjęcia edukacji klinicznej w naszym programie i mamy służył przez wiele lat jako regionalnego centrum dla Narodowego Instytutu Advocacy Trial (NITA).

Lokalizacje

  • Hempstead

    121 Hofstra University , 11549, Hempstead

pytania