Keystone logo
HEC Paris in Qatar

HEC Paris in Qatar

HEC Paris in Qatar

Wstęp

Katar: Jazda przyszłością

Katar jest jedną z najszybciej rozwijających się gospodarek na świecie, a tym samym jest bardzo atrakcyjnym kierunkiem biznesowym.

Wzrost gospodarczy Kataru opiera się głównie na przemyśle naftowym i gazowym. Jednak zgodnie z Qatar National Vision 2030 polityka gospodarcza nastawiona jest na rozwój sektorów pozaenergetycznych. Celem jest przekształcenie obecnej gospodarki opartej na węglu w zaawansowaną, konkurencyjną i opartą na wiedzy gospodarkę.

HEC Paris in Qatar

HEC Paris dołączył do Qatar Foundation w czerwcu 2010 roku, wprowadzając światowej klasy programy Executive Education i działalność badawczą do Doha i regionu. Jest pierwszym Europejskim Partnerem Miasta Edukacji.

W tym kontekście HEC Paris oferuje pełne portfolio programów zarządzania, w tym pierwszy w Katarze międzynarodowy Executive MBA (w rankingu nr 1 na świecie według Financial Times w 2019 r.), specjalizowany tytuł magistra w zakresie strategicznego zarządzania jednostkami biznesowymi , a także zarządzanie bez dyplomów programy dla kadry kierowniczej w formie Executive Short Programs. Jeden z najlepszych na świecie dostawców programów Executive Education od 8 lat, HEC Paris oferuje również niestandardowe programy dla poszczególnych firm.

Programy i działania badawcze HEC Paris in Qatar budują konkurencyjność korporacyjną w światowej gospodarce i są w pełni zgodne z Narodową Wizją Kataru 2030, aby wspierać transformację Kataru w zaawansowaną, konkurencyjną i opartą na wiedzy gospodarkę.

Dzielenie się naszą wiedzą akademicką

HEC Paris od wielu lat prowadzi biuro badawcze w Katarze. Wspiera wkład HEC Paris w gospodarkę opartą na wiedzy w Katarze i wzbogaca nasze programy rozwoju przywództwa. Biuro Badań tworzy najnowocześniejsze spostrzeżenia i rozwiązania w dziedzinie przywództwa, zarządzania i uczenia się dorosłych. Organizujemy wydarzenia z myślą o przywództwie i publikujemy książki, artykuły, lokalne studia przypadków i inne treści multimedialne, aby pomóc naszym uczestnikom kursów w ich podróżach edukacyjnych. Przeprowadzamy rygorystyczne i stosowane badania w Katarze z naszymi lokalnymi ekspertami i organizacjami. Równie współpracujemy z naszymi wykładowcami i partnerami badawczymi z całego świata, aby współtworzyć odpowiedzi na dzisiejsze i jutrzejsze wyzwania. W ten sposób zapewniamy, że nasze badania są zawsze zgodne z potrzebami i wymogami Narodowej Wizji Kataru, Zasadami Edukacji Odpowiedzialnego Zarządzania ONZ Global Compact (PRME) oraz Celami Zrównoważonego Rozwoju (SDGs). W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt z prof. Wolfgangiem Amannem pod adresem [email protected].

Budynków

Najnowocześniejszy lokal w wielokrotnie nagradzanej 52-piętrowej wieży Tornado położonej w West Bay – biznesowym sercu Doha.

Obiekty zapewniają wygodne i łatwo dostępne miejsce na programy HEC Paris, oferując jednocześnie spektakularne widoki na miasto.

Współpraca

Założona w 1995 roku dekretem Jego Wysokości Szejka Hamada Bin Khalifa Al Thaniego, Ojca Emira, Katar Foundation jest prywatną organizacją non-profit.

Misją Qatar Foundation jest wychowanie przyszłych liderów Kataru. Poprzez swój przykład i dzieląc się swoim doświadczeniem, Fundacja przyczynia się również do rozwoju społecznego na poziomie krajowym, regionalnym i międzynarodowym. We wszystkich swoich działaniach Fundacja promuje kulturę doskonałości w Katarze i wspiera swoją rolę we wspieraniu innowacyjnego i otwartego społeczeństwa, które dąży do rozwoju zrównoważonego potencjału ludzkiego oraz dobrobytu społecznego i gospodarczego w gospodarce opartej na wiedzy.

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

Lokalizacje

  • Doha

    Tornado Tower, 16th Floor P.O Box 5825 , , Doha

    Programy

    pytania