Keystone logo
Golden Gate University School of Law

Golden Gate University School of Law

Golden Gate University School of Law

Wstęp

Innowacja to nasza tradycja

Zlokalizowana w samym sercu San Francisco GGU Law oferuje nowatorskie i spersonalizowane doświadczenie edukacyjne dla prawników jutra. Od ponad wieku GGU Law oferuje zróżnicowane, integracyjne i wspierające środowisko, które jest zaangażowane w zapewnianie uczniom zindywidualizowanej uwagi i wiedzy z prawdziwego świata, których potrzebują, aby odnieść sukces!

Kim jesteśmy

Golden Gate University School of Law to wielokrotnie nagradzana, akredytowana przez ABA szkoła prawnicza z doskonałą lokalizacją w sercu San Francisco. GGU Law oferuje innowacyjne i spersonalizowane doświadczenie edukacyjne, które tworzy zróżnicowaną grupę absolwentów posiadających umiejętności, osąd i wiedzę, aby stać się wyjątkowymi prawnikami na dzisiejszym prawdziwie globalnym rynku. Nasza lokalizacja w centrum San Francisco sprawia, że studenci są o krok od globalnego centrum branży prawniczej, biznesowej i technologicznej. Dzięki bezpośredniemu dostępowi do sądów, kancelarii prawnych, organizacji rzeczniczych, agencji rządowych i szybko rozwijających się firm technologicznych, GGU Law stawia naszych studentów w centrum akcji, oferując możliwości kariery na każdym kroku.

Teraz jest świetny czas, aby zostać prawnikiem. Istnieje coraz większe zapotrzebowanie na innowacyjnych liderów, którzy pomogliby nam w trudnych czasach w naszym kraju oraz w szybkich zmianach technologicznych i naszej gospodarce. Nie ma lepszego miejsca na przygotowanie studentów do bycia prawnikiem i liderem w swojej społeczności, kraju i na świecie niż prawo GGU.

Różnorodność

Prawo GGU ma dziedzictwo integracji, poszerzania dostępu i przełamywania barier. Uznana za jedną z najbardziej zróżnicowanych szkół prawniczych w kraju, GGU Law wie, że różnorodność jest naszą siłą. Wierzymy, że szkolenie przyszłych prawników i liderów o różnym pochodzeniu i doświadczeniu tworzy silniejszy, bardziej integracyjny system wymiaru sprawiedliwości. GGU Law jest dumne z tego, że jest liderem w poszerzaniu dostępu do edukacji prawniczej, pomaganiu w promowaniu równości w zawodzie i dywersyfikacji środowiska prawniczego.

Miasto to Twój kampus

San Francisco od dawna jest sercem kultury innowacji i sprawiedliwości społecznej. Niesamowita różnorodność miasta i bogata mieszanka kultur z całego świata przygotowują studentów do dzisiejszego prawdziwie globalnego rynku. Nasz kampus jest również otoczony łatwym dostępem do transportu publicznego, co daje studentom łatwy dostęp do dojazdów do pracy, a nawet po prostu zwiedzania tego ekscytującego miasta i jego pięknej okolicy.

Studenci prawa GGU, zlokalizowani w pobliżu tysięcy potencjalnych pracodawców, mają wyjątkowe możliwości angażowania się w pracę pro bono, staże, praktyki i inne praktyczne prace prawne pod nadzorem praktykujących prawników i pod kierunkiem doświadczonych profesorów. Największe firmy technologiczne w branży - Google, Facebook, LinkedIn, Salesforce i wiele innych - otaczają nasz kampus, dając naszym studentom niezrównany dostęp do stale rozwijającej się branży technologicznej i bezkonkurencyjną przewagę, gdy rozpoczynają karierę prawniczą. San Francisco zawsze było w czołówce zmian, a prawo GGU było obecne na każdym kroku!

141387_photo-1461280360983-bd93eaa5051b.jpg
Alexis Brown / unsplash

Powitanie Dziekana Tymczasowego

Jako absolwent pierwszego pokolenia college'ów i studiów prawniczych zainteresowałem się prawem GGU ze względu na jego zaangażowanie w poszerzanie dostępu do zawodu prawnika i różnicowanie go, co robimy od ponad wieku. Robimy to, zapewniając ciepłą, różnorodną i angażującą społeczność, w której uczniowie są motywowani do wprowadzania zmian w naszej społeczności, kraju i świecie.

Jako Dean staram się pomóc każdemu studentowi odnieść sukces w szkole prawniczej i jako prawnik. Właściwie spotykam się indywidualnie z każdym nowym studentem, aby dowiedzieć się o powodach, dla których wybierają się na studia prawnicze i jak mogę ich wesprzeć. Znajdziesz także ten osobisty kontakt z każdym wydziałem GGU i członkiem personelu, którego spotkasz. Jestem przekonany, że nie znajdziesz tego samego spersonalizowanego i wspierającego środowiska w wielu innych miejscach.

Mam nadzieję, że dołączysz do mnie i całej rodziny GGU Law w San Francisco, gdzie zawsze zależy nam na sukcesach naszych studentów w szkole prawniczej, na egzaminie adwokackim i w zawodzie prawniczym.

Z poważaniem,

Eric Christiansen
Dziekan tymczasowy i profesor prawa

Historia i filozofia

Golden Gate University School of Law uważa, że prawnik to zaszczytny zawód, który zasługuje na zaufanie publiczne. W tym celu zapewniamy studentom solidne podstawy teorii prawa i umiejętności niezbędne do odniesienia sukcesu jako praktykujący.

Rozwój umiejętności zawodowych

Studenci JD rozwijają umiejętności zawodowe poprzez różnorodne programy, w tym kliniki, certyfikaty specjalizacji, program Honors Lawyering, wspólne stopnie naukowe i inne.

Wydział

Studenci GGU są kształceni przez znakomity i zróżnicowany wydział, który przed nauczaniem praktykował prawo i jest ekspertem w wielu dziedzinach prawa.

Prawo interesu publicznego

GGU Law jest szczególnie zaangażowany w prawo interesu publicznego, oferując silny program nauczania w zakresie prawa publicznego, pomoc finansową dla studentów, którzy chcą karierę w tej dziedzinie.

Akredytacja

Golden Gate University School of Law posiada pełną akredytację Council of the Section of Legal Education and Admission to the Bar of the American Bar Association (ABA), Committee of Bar Examiners of the State of California oraz Western Association of Schools and Colleges Senior College and University Commission (WSCUC). GGU Law jest również członkiem o dobrej reputacji Association of American Law Schools (AALS). Absolwenci GGU kwalifikują się do przystąpienia do egzaminu adwokackiego we wszystkich 50 stanach oraz w Dystrykcie Kolumbii.

Lokalizacje

  • San Francisco

    Mission Street,536, 94105, San Francisco

pytania